Atak klonów

„Atak klonów 3D” – nasze recenzje

Choć oficjalna premiera „Ataku klonów” w 3D została przeniesiona na czas nieokreślony, jednak w tym roku podczas Celebration Europe II istniała możliwość obejrzenia konwersji. Nasze recenzje możecie przeczytać tutaj.

Przypominamy, że „Atak klonów” 3D pierwotnie miał mieć premierę w 2013 roku, wpierw podejrzewano, że może to być luty (rok po premierze „Mrocznego widma 3D”), ale ze względu na niezbyt imponujący wynik przeniesiono ją na wrzesień 2013. Miesiąc później premierę miała mieć „Zemsta Sithów” w 3D. Jednak po wykupieniu przez Disneya Lucasfilmu zawieszono dystrybucję obu filmów na czas nieokreślony. Oba prawdopodobnie są już skończone, w przypadku „Ataku klonów” była szansa go zobaczyć i ocenić samemu. Nie wiadomo jednak czy i kiedy filmy te trafią do normalnej dystrybucji kinowej. Być może najbliższą szansą ich zobaczenia będzie Celebration Anaheim w 2015.Tagi: 3D (143) Celebration (406) Epizod II: Atak klonów (830)

Komentarze (7)

Ja chce zemstę sithów i atak klonów w 3D!!!! [3]

Ja chce zemstę sithów i atak klonów w 3D!!!! [2]

scena jak Kenobi ściga w kosmosie Jango i ładunek sejsmiczny :D az ciary przechodziły po plecach :) warto bylo to zoabczyc w real3d na CEII :)

"Świątyni Jedi chce porozmawiać z Yodą, który akurat instruuje klan niedźwiedzi."

WAT xD

I teraz żałuję, że na CEII brakło mi czasu żeby zobaczyć :/

Ja chce zemstę sithów i atak klonów w 3D!!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.