TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Są już aktorzy do "Rebels"?

2013-09-24 12:31:12 Różne

Nie tak dawno w newsie plotkarskim wspominaliśmy o dwóch aktorach, którzy być może wystąpią w nowej animacji, "Star Wars Rebels" - Stephenie Stantonie i Tomie Kane'ie. Dzisiaj temperaturę podgrzewa jeszcze The Hollywood Reporter, który twierdzi, że dotarł do kolejnej piątki dubbingowców, których głosami przemówią bohaterowie serialu. Mieliby to być David Oyelowo, Freddie Prinze Jr., Vanessa Marshall, Taylor Gray i Steven Jay Blum.

Lucasfilm, zapytany o ten fakt, odparł tylko, że na razie nie ma oficjalnych wieści na temat castingów, którymi mógłby się z nami podzielić, ale oczywiście przyjdzie na nie czas w przyszłości. Czy jest to prawda, czy tylko plotka, warto zauważyć, że skoro aktorów jest pięcioro, to idealnie wpasowywali się w często wykorzystywany w serialach animowanych schemat piątki głównych bohaterów (wystarczy wspomnieć choćby "Scooby-Doo" lub "Młodych Tytanów"). Czy zatem poznaliśmy załogę statku "Ghost"? Przekonamy się o tym w przyszłości, a teraz przyjrzyjmy się bliżej aktorom.


David Oyelowo

Freddie Prinze Jr.

Vanessa Marshall

David Oyelowo jest zdecydowanie najciekawszy z całej piątki, bo to nie pierwszy raz, gdy o nim słyszymy - podawaliśmy już informację o tym, jakoby miał grać również w Epizodzie VII, aczkolwiek ta rewelacja pochodziła od serwisu Latino Review, do którego należy podchodzić z pewną ostrożnością. Być może jednak ta plotka okaże się prawdą - szpieg Jedi News twierdzi nie tylko, że będzie grał i tu, i tu, lecz także, że jego postać z "Rebels" ma w jakiś sposób podłożyć podwaliny pod bohatera z Epizodu VII. David grał między innymi w "Red Tails" i "Genezie planety małp".

Freddie Prinze Jr. grał Freda Jonesa w serii filmów aktorskich o Scooby-Doo, ale nam pewnie będzie się przede wszystkich kojarzyć z głosem porucznika Jamesa Vegi z gry "Mass Effect 3". Miał też rolę gościnną w jednym odcinku "Przyjaciół" i trzech "Robot Chickena". Prywatnie podobno jest wielkim fanem "Gwiezdnych Wojen".

Vanessa Marshall jest nie tylko aktorką, lecz także modelką. Ma na swoim koncie mnóstwo ról w grach komputerowych ("Baldur's Gate: Tron Bhaala", "Mass Effect" i "Need for Speed" to tylko niektóre z nich). Jest związana również ze światem Star Wars - grała Jan Ors w "Jedi Outcast" i użyczała dodatkowych głosów w drugiej części KOTOR-a. W telewizji można ją usłyszeć głownie w animacjach o superbohaterach ("Ben 10", "Avengers", "Batman").


Taylor Gray

Steve Blum

O Taylorze Grayu niestety nie można powiedzieć za wiele, bo jest dość nowym nabytkiem w świecie dubbingu. Najbardziej znany jest z serialu stacji Nickelodeon, "Mega przygody Bucketa i Skinnera", aczkolwiek ten doczekał się tylko jednego sezonu.

Steven Jay Blum jest lepiej znany pod skróconym imieniem Steve Blum i tego pana fani "Gwiezdnych Wojen" powinni dobrze kojarzyć - grał między innymi w "Battlefroncie II" i "Empire at War", a w "The Old Republic" jego głosem przemawia Andronikos Revel, towarzysz Inkwizytora. Lista gier i kreskówek, w których brał udział jest całkiem spora - można tu wymienić Wreksa w "Mass Effect", Wolverine'a w wielu grach komputerowych o X-Menach czy wreszcie Starscreama w wielu pozycjach związanych z Transformerami.

O prawdziwości (lub nie) tej plotki być może przekonamy się już niebawem, na zbliżającym się panelu "Might of the Empire" na New York Comic Con, który będzie miał miejsce w pierwszej połowie października.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: David Oyelowo (24) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (893) Freddie Prinze Jr. (57) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) Stephen Stanton (23) Steve Blum (27) Taylor Gray (41) Tom Kane (31) Vanessa Marshall (35)

KOMENTARZE (6)

 • Kubasov2013-09-25 22:08:03

  Freddie Prince Jr... To on jeszcze żyje?!

 • ShaakTi11382013-09-25 18:19:40

  Nestor->
  Liczę, że w październiku dadzą w końcu coś więcej. Od czasów Disneya panuje straszny marazm.

 • Nestor2013-09-25 12:04:57

  Jakby jeszcze do premiery nie trzeba było czekać rok to było by przednio. Dajcie jakieś plakaty, kadry, koncepty, plax!

 • ShaakTi11382013-09-24 16:33:45

  Burzol->
  Ostatnio z nudów przeglądałam cały dział "Zemsty Sithów" z myślą: "No, na pewno wtedy było podobnie"... I byłam w szoku, prócz rewelacji w stylu, że Grievous był Sifo-Dyasem, prawie wszystko się sprawdziło :D.

 • Burzol2013-09-24 14:27:32

  Tyle tych plotek ostatnio, gdy wreszcie opublikują faktyczny potwierdzony oficjalny news o Star Wars, wtedy internet przełamie się na pół.

 • ShaakTi11382013-09-24 12:36:56

  Moim zdaniem to bardzo prawdopodobne...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..