Gry komputerowe

Czym mogło być Star Wars 1313

IGNStar Wars 1313 mogło być jedną z najlepszych gier osadzonych w tym Uniwersum, w której nie występowałyby postacie obdarzone władzą nad Mocą. Jak już kiedyś pisaliśmy, w grze najprawdopodobniej wcielilibyśmy się w Bobę Fetta od początkowych lat jego kariery, aż do momentu, w którym został najsławniejszym łowcą nagród w galaktyce. Wieści te wydają się potwierdzać materiały do których dotarli członkowie redakcji IGN. Wspomniany film miał być prezentacją stworzoną na potrzeby tegorocznych targów E3, przygotowaną zanim podjęto decyzję o anulowaniu projektu.
Na filmie mieliśmy zobaczyć Bobę Fetta w prologu rozgrywającym się na Tatooine gdzie Boba nie posiadałby jeszcze własnej zbroi, oraz jedną z misji na tytułowym poziomie 1313 Centrum Galaktycznego, gdy łowca byłby już zauważalnie starszy i wyposażony w lepsze umiejętności. Rozwijać miała się także sama zbroja, do której elementy wedle uznania dobierałby gracz. Według relacji osób, które widziały grę w akcji, wiele zręcznościowych scen miało być mechaniką zbliżonych do tego co znają fani serii Uncharted, nie zabrakłoby więc widowiskowych pogoni i efektownych walk.
Wygląda na to, że jeszcze przez długi czas nie odpuścimy osobom odpowiedzialnym za anulowanie gry, to mogła być wspaniała przygoda. Poniżej możecie posłuchać wrażeń z prezentacji, niestety sam materiał jest niedostępny.Tagi: Fett (32) Star Wars 1313 (34)

Komentarze (18)

Trudno się mówi, a mogło być coś na miarę Kotora wreszcie...

Szkoda...

Ciężko mówić cokolwiek o grze, której nie będzie, ale z tego co było dane zobaczyć to mogę powiedzieć jedno: kaszana. Concept arty czy fragmenty leveli wygladają dziwnie, klimat wizualny zupełnie nie starwarsowy. Pokazane fragmenty "playable" (jeśli to nie prerenderowane oszustwo) wyglądały na ślamazarną i sztywną platformówkę/strzelankę zza zasłony. Nie ma się co oszukiwać, przy takim poziomie grafiki i animacji, trzeba pójść na kompromisy jeżeli chodzi o mechanikę gry (w dużym uproszczeniu). Niestety koszty produkcji takich gier są dziś tak gigantyczne, że twórcy są skrępowani przez księgowych. Jestem pewien, że cała para poszłaby w gwizdek (ładna grafika), a gra okazałaby się pięknie opakowanym g...
Bounty Hunter pokazał jak trudno jest zrobić grę wykorzystującą pomysł łowcy. Uważam, że na dobrą grę z głównym bohaterem tego typu poczekamy jeszcze długo.

Budziol - Qel trolluje, bo jest wielkim fanem TCW i wiesz, to jest taki odwet na hejterach ;)

Przedstawione w newsie informacje są tylko ułamkiem tego co powstało i znaleźć można w sieci.

Ech, szkoda... Ale ja nadal mam malutką nadzieję, że w końcu to wypuszczą.

Tak to już w życiu jest, że najlepszego się nie dostaje.

Wielka szkoda tej gry, mam nadzieję że pewnego dnia projekt odżyje, chociaż nawet gdyby ujrzała światło dzienne, napewno byłby wymagany steam, który i tak popsułby całą przyjemność płynącą z gry.
Quel ja naprawdę Ciebie nie rozumiem, czy ty musisz łykać wszystko? Jak coś Ci się nie podoba to się tego nie dotykaj i tyle, proste jak konstrukcja cepa.

Qel, ale z Ciebie pies ogrodnika! Sam nie zagra, drugiemu też nie da;p Co Ci przeszkadza że istnieje jakiś tytuł Star Wars który Tobie nie odpowiada? Na co człowiekowi wolna wola jak ma być pozbawiony wyboru?;p

Uch... Jak to dobrze że projekt anulowano - oby na zawsze...

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, zresztą projekt może jeszcze istnieje i czeka, żeby wydać grę promującą rzekomy spin-off o Bobie :)

Bart, często, ale nie tym razem :P

U mnie również się wszystko odpala, więc problem leży gdzieś u Ciebie;)

A ja nadal powiem, że mi się to nie podoba i idea wyjaśniania każdej postaci mnie mierzi. Tajemnice też mają swój urok...

teraz działają na obu, więc nie oszukuj i powiedz, że coś poprawiałeś :D

A na IGN i tak warto wejść dla fajnych screenów...

Bart, zachowam się teraz jak typowy informatyk, ale: "U mnie działa" :P Sprawdź może czy masz wszystkie wtyczki poinstalowane.

Heh gdzieś kiedyś prorokowałem grę łowcą nagród, z modyfikowalnym sprzętem, skillami itd.

Może kiedyś tak się stanie. A film polecam oglądać w oryginale na IGNie, bo ani pod IE ani pod FF skrót się nie odpala :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.