Kolekcjonerstwo

P&O 38: Czy figurki z serii Unleashed pokazują działający jet-pack?Niektóre z pytań dotyczą bardzo konkretnych problemów z pogranicza kolekcjonerstwa i filmów. Na to pytanie prawdopodobnie mógł odpowiedzieć Steve Sansweet, ale niestety nie mamy takiej informacji potwierdzonej.

P: Oglądając „Powrót Jedi” zauważyłem, że Han zniszczył jet-pack Boby Fetta. Ale z figurki z serii Star Wars Unleashed, wynika, że Fett użył jet-packa i blastera, do ucieczki z Sarlacca. Jak mógł użyć tego jet-packa?

O: Seria Unleashed to wspaniałe figurki, ale nie należy ich utożsamiać z kanonem i ciągłością. Fett owszem uciekł z Sarlacca i opisują to różne źródła (podobno zrobił to nie raz), ale nie zrobił tego dzięki swojemu jet-packowi. Choć z pewnością broń i zbroja mu pomogły.Tagi: Epizod VI: Powrót Jedi (443) Hasbro (580) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (403)

Komentarze (7)

Sprecyzujmy - Fetta pierwszy raz wyciągnęli z jamy Sarlacca Jawowie, a potem wrzucił go przez przypadek ponownie Han Solo i dopiero potem mieliśmy historię z pomocą Dengara. Kto nie wierzy niech czyta Marvele!

O ile mnie pamięć nie myli to zrobił to jet-packiem właśnie, przecież tak było w jednym z opowiadań w "Opowieściach z Imperium", bodajże tekście o Dengarze? Ktoś mnie poprawi?

z kanonem XD taka konwencja, ładna i tyle

Nerdy muszą wiedzieć, czy figurka jest zgodna z kanonem.

Trzeba przyznać, ze figurka robi wrażenie.

Czasami właśnie te niekanoniczne figurki, arty etc. są niesamowicie udane, pomysłowe i zachwycające.

Ta figurka jest wspaniała i to czy zgodna z kanonem czy nie ... mnie nie obchodzi :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.