Gry komputerowe

Zapowiedź filmowa patcha 2.4 w "The Old Republic"

W tym newsie informowaliśmy was, jaka zawartość dostępna będzie w najnowszym patchu o numerze 2.4, który pojawi się już w najbliższy wtorek.

W czwartek ukazał się filmik, w którym dwaj producenci "The Old Republic", Cory Butler i Andrew Horwitz, prezentują i rozmawiają o nowej planecie, strefach PvP oraz przedmiotach, które pojawią się grze. Zapraszamy do obejrzenia:Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500) Zwiastun (324)

Komentarze (20)

#JakMłodePelikany

Shed, za takie akcje Cię kochamy :D

Widać kto na forum nie zagląda :P

#sposobynazwiekszenieilosciodslon
#niecnepraktykiredakcji
#trudnesprawy
#samjestesniekanoniczny
#dlaczegoja

Kocham to, jak wszyscy wzięli Kathi i Szeda na poważnie :D #zdychamzbeki

To ktoś w to jeszcze gra?

Grać czy nie grać..

Chociaż to z recenzentem cofam, w sumie to jego opinie, a nie z wszystkimi musze się zgadzać, co nie znaczy że moje opinie są lepsze czy też jego. Pozdrawiam recenzenta od książek :P

Więc niech mi wyjaśnią względem czego ta gra jest niekanoniczna? Nie przypominam sobie żeby w filmach czy książkach były wspomniane wydarzenia, które zaprzeczałyby temu co się dzieje w grze. A i przy okazji zmieńcie recenzenta od książek. Pozdrawiam

@Lukaster7 Na tej stronie staramy się unikać floodowania;) Nie mniej tekstem roku jest chyba "..sam jesteś jesteś niekanoniczny" :D Jak widać z profilu, udzielasz się raczej w komentarzach, a nie na forum. Gdyby było odwrotnie wiedziałbyś co Kathi jak i Shed mają na myśli pisząc to co piszą :D

Kolejny tekst roku, "to wszystko jest niekanoniczne" ...... Sam jesteś niekanoniczny

Tekst roku " przecież ta gra nie żyje już od dawna..." Lepiej sobie sprawdź puls bo skoro tej gry nie ma to Ciebie chyba też i żyjesz w irracjonalnym świecie

Jeżeli komuś żal d*** ściska, że w grę twórcy wciąż inwestują i wciąż ludzie w to grają a on jest fanem np WoWa w którego wiele lat sam grałem i chciałby żeby na świecie tylko był WoW i żeby innych gier MMO nie było bo on gra akurat w tą, niech się nie wypowiada. Takich ludzi powinniście banować.

Kathi Langley i Shedao Shai - Dobre trolle jesteście ^^. Już się najedliście? No to już! Szybciutko z powrotem do jaskini.

Biniek co ty gadasz, ta gra już upadła, nikt w to nie gra, Bioware tylko wyciąga kasę, nic nie oferując w zamian, i w ogóle, to wszystko jest niekanoniczne.

Kathi Langley

A grasz w nią chociaż, że wystawiasz takie opinie?

Gra ma się dobrze, a na serwerach jakoś nie widać pustek. Można narzekać, na BW bo widać momentami ich brak doświadczenia w prowadzeniu gry MMo, ale ludzi to na pewno nie odstrasza i ciągle gra cieszy się dużą popularnością.

przecież ta gra nie żyje już od dawna...

"Koniec zmagań z Przerażającymi Mistrzami"
Ja go nawet nie zacząłem :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.