Bastion

Bastionowe konkursy trwają...
Witajcie! News ten oznacza, że chciałem przypomnieć o bieżących konkursach, które powoli acz nieubłaganie zbliżają się do końca. Na pierwszy ogień puśćmy małego dymka ;)A to oznacza, że Komiksowy konkurs dymkowy trwa do końca tego tygodnia tj. do (miejmy nadzieję) szczęśliwego 13.10.2013 roku. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w tym newsie a pytania możecie zadawać na Forum.

Natomiast jeśli ktoś woli bardziej literacko (chociaż przecież i w komiksach można znaleźć wiele ciekawy tekstów) i opisowo - też coś mamy: Konkurs literacki: Jedi vs. Sith!Czekamy na waszą twórczość, świetną fabułę, wciągające dialogi, epickie opisy... tak, brzmię jak Watto zachwalający szmelcowaty towar na za...końcu Galaktyki? Możliwe, ale liczę że odwieczny konflikt Jedi i Sithów natchnie was do pisania. Termin wyjątkowo poniedziałkowy, do 21.10.2013 roku. Dlaczego tak? By po pisarskim weekendzie rzucić jeszcze na tekst trzeźwym (heh!) okiem. Głównego newsa znajdziecie tutaj a pytania w tym temacie na Forum.

Życzymy powodzenia oraz kreatywnej radości tworzenia! Jakkolwiek to brzmi ;)Tagi: Konkurs (395)

Komentarze (4)

Odpowiedziałem na wszystkie auto, które mi się wyświetliły. Tak czy siak mam twoją pracę, więc bez zmartwień ;)

Lordzie Bart,
Czy mój email z pracą zgłoszeniową dotarł (komiskowy konkurs dymkowy)?

ostatecznie zawsze możesz wrzucić do galerii dodatkowej jakiś dymek... ja może tak zrobię, ale że nie mamy z tego nagród... czy wszystko musi się odbywać materialnie? A gdzie radość tworzenia? :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.