TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Pepsi i Mroczne widmo

2012-01-18 18:00:00

I choć w czasach klasycznej trylogii, partnerem reklamowym Lucasfilmu była Coca-Cola, to jednak od czasów wersji specjalnej, prawie zawsze przy większych wydarzeniach filmowych towarzyszy nam koncern PepsiCo. Wybiórczo, bowiem przy „Ataku klonów” Pepsi sobie odpuściło, stawiając na Spider-Mana, słusznie poniekąd, w końcu to był prawdziwy zwycięzca w 2002. Tym razem Pepsi nie odpuszcza sobie Gwiezdnych Wojen, ale też nie promuje się sagą całkowicie. Postawiono na niektóre produkty. Całą historię wspólnych zmagań można sobie poczytać tutaj (w starych newsach).

KFC

Słynna sieć fast-foodów, należąca do koncernu PepsiCo, już zaczyna się reklamować Gwiezdnymi Wojnami. Oto ich plakat reklamowy.BRISK

Ale prawdziwą atrakcją sezonu jest BRISK, nowy napój Pepsi, coś w tylu ich wersji mrożonej herbaty. Ten napój jeszcze nigdy wcześniej w Stanach nie miał pełnowartościowej ogólnokrajowej reklamy, nic dziwnego, że chcą się wypromować na Gwiezdnych Wojnach. Jednak najważniejsze jest to, że sama akcja reklamowa ograniczy się nie tylko do standów, reklam w gazetach, telewizji, kinach czy Internecie, ale także stworzono specjalną aplikację mobilną, która ma pomóc uzyskać rynek temu produktowi.

A oto reklamy BRISKa:Nowe opakowanie:Oraz reklama aplikacjiMożna ją ściągnąć z UncaptheApp.com, Facebook.com/Brisk, iTunes Store lub Android Market.

Jednak i tak najlepszy jest filmik reklamowy, który można obejrzeć tutaj.
TAGI: Epizod I: Mroczne widmo (618) Facebook (49) iTunes (10) Pepsi (19)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..