TWÓJ KOKPIT
0

Różne

10 najlepiej sprzedających się produktów w Star Wars Shop

2011-03-28 18:20:00

Przy okazji wielkiej wyprzedaży w oficjalnym sklepie, w Homing Beacon, czyli oficjalnym newsletterze znalazła się lista 10 najlepiej sprzedających się produktów we wspomnianym sklepie, w roku 2011. Warto się przyjrzeć temu zestawieniu, gdyż większości z prezentowanych tam produktów nie można kupić w innych miejscach.

10. Darth Vader Kitchen / BBQ Apron, czyli kosztujący 24,99 USD fartuszek kuchenny. Całość (100%) zrobiona z poliestru, wysyłają na cały świat i można prać w pralce.


9. Exclusive Maris Brood Concept Art Character Key. To niesamowita plakietka ze szkicem koncepcyjnym, bardzo limitowana, stworzono zaledwie 500 egzemplarzy. Dodatkowo zawiera podpisy Adrienne Wilkinson (grała Maris Brood) i Amy Beth Christensen (twórczyni konceptu). Dodatkowo gwarancja autentyczności a całość obecnie kosztuje 9,99 USD (uwaga to promocja wcześniej kosztowało 38,99 USD).


8. Darth Vader Force FX Lightsaber with removable blade. Czyli kosztujący 129,99 USD miecz będący oficjalną repliką miecza Dartha Vadera. Wysyłają tylko do USA i Kanady.


7. Remote Controlled Lighsaber Room Light. To lampka w kształcie miecza świetlnego, obecnie już wyprzedana.


6. Sculped Lighsaber Bottle Opener. Czyli kolejny wyprzedany produkt, tym razem otwieracz do butelek.


5. Darth Vader Toaster. Produkt który już wiele razy reklamowano, czyli toster, który wypieka także kształt hełmu Vadera. Cały zestaw kosztuje 54,99 USD, niestety wysyłany jest tylko do USA i Kanady.


4. Exclusive General Grievous Signature Series Action Figure. To figurka bazująca na konceptach Warrena Fu. Obecnie w cenie 10,99 USD (normalna cena to 16,99 USD). Wysyłają na cały świat z wyjątkiem Meksyku.


3. Millennium Falcon Auto Sun Shade. To mata, którą umieszcza się za szybą zaparkowanego samochodu, by promienie słoneczne nie nagrzały zbytnio powietrza w środku. Produkt kosztuje 19,99 USD i wysyłają go na cały świat z wyjątkiem... Meksyku.


2. Death Star Cookie Jar, czyli słoik na ciasteczka w kształcie Gwiazdy Śmierci. Niestety znów wyprzedany.


1. Exclusive Stormtrooper Commander Action Figure. Kolejna figurka, kiedyś dostępna tylko na ComicConie, resztki trafiły do oficjalnego sklepu. Musi ich być dość sporo, skoro tak dobrze się sprzedają. Cena promocyjna 10,99 USD (normalna 12,99 USD). I znowu nie wysyłają tego do Meksyku, ale nie mają problemu z pozostałymi krajami.
TAGI: Gadżet (361) listy (163) StarWars.com (209)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..