TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Słuchawki Star Wars

2011-03-31 18:44:00

Na ciekawą ofertę można się natknąć w jednym ze sklepów internetowych. Otóż w MadTech można kupić za 199 PLN słuchawki z emblematami z Gwiezdnych Wojen, dostępne w sześciu rodzajach. Wcześniej trzy modele oferował sklep Soundwear.pl (więcej), zresztą tam ceny są nadal o wiele niższe.

Poniżej zdjęcia:

Coloud Star Wars Boba Fett (nowy model)

Coloud Star Wars R2-D2 (nowy model)Coloud Star Wars Stormtrooper (nowy model)Dodatkowo są też dostępne moedele:
Coloud Star Wars Darth Vader
Coloud Star Wars Lightspeed
Coloud Star Wars Rebel Alliance

I przykładowe dane techniczne:

Celem firmy Coloud było stworzenie słuchawek wygodnych, trwałych, lekkich i wyróżniających się z tłumu – czyli coś dla indywidualistów. Ale najważniejsze było zaprojektowanie układu akustycznego, który wiernie odtworzy każdy rodzaj muzyki. I to w każdych warunkach! Firma Coloud jest młodym graczem na rynku, jednak oferowane produkty powstały przy współpracy z gigantami zajmującymi się akustyką od dekad.

Słuchawki Coloud Star Wars skierowane są do miłośników Gwiezdnych Wojen. Seria liczy sześć modeli: R2-D2, StormTrooper, Boba Fett, LightSpeed, Rebel Alliance i Darth Vader. Czyli coś dla miłośników jasnej i ciemnej strony mocy.

Słuchawki Coloud Star Wars Boba Fett wykorzystują 40 milimetrowy przetwornik szerokopasmowy. Średnica duża (jak na słuchawki), zatem możemy oczekiwać dynamicznego dźwięku i szerokiego pasma przenoszenia – wykraczającego daleko poza możliwości ludzkiego ucha. Elastyczny pałąk, duże możliwości regulacyjne oraz miękkie nakładki okalające ucho pokryte materiałem skóropodobnym. Słuchawki Coloud Star Wars Boba Fett zapewnią wiele zadowolenia z odsłuchu, niezależnie czy używasz słuchawek często lub okazjonalnie.

Dane techniczne:
Model: Coloud Star Wars Boba Fett
Typ: Dookołauszne
Materiał: Plastik / Stal / Materiał skóropodobny
Głośnik: 40 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
Impedancja: 32 ohm
Czułość: 114 dB
Moc znamionowa: 20 mW
Wtyk: mini Jack 3.5 mm

Uwaga poszczególne słóchawki mogą trochę się różnić parametrami.
TAGI: Coloud (2) Elektronika (60) Gadżet (361)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..