TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Dwa konkursy na StarForce 2013

2013-10-19 14:27:23 starforce.euZgodnie z niedawnymi zapowiedziami, StarForce w tym roku odbędzie się 30 listopada, w Toruniu, w tamtejszym Centrum Sztuki Współczesnej. Wśród licznych atrakcji fani mogą spodziewać się klasycznych prelekcji i konkursów, ale w tym roku organizatorzy zapraszają do współtworzenia programu imprezy: proponowane przez siebie tematy prezentacji, wraz z krótkim opisem, można przesyłać na adres tisw@wp.pl.

StarForce towarzyszyć będą dwa oficjalne konkursy, a w jednym z nich, konkursie rysunkowym, wystartować można już teraz. Jak wyjaśniają organizatorzy: „Tegoroczny zlot miłośników Gwiezdnych Wojen, jak wiecie, odbywać się będzie we wnętrzach toruńskiego Centrum Sztuki Współczesnej. Jest to idealne miejsce do eksponowania twórczości fanów. Dlatego też pragniemy zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Gwiezdne wojny", z którego najlepsze prace zaprezentowane zostaną na zlocie, gdzie w finałowej rozgrywce to właśnie uczestnicy zlotu wskażą zwycięzców!

Swoje prace przesyłajcie na adres: e-mail tisw@wp.pl do dnia 15 listopada 2013 roku. Pamiętajcie o podaniu kategorii wiekowej i niech Moc będzie z Wami!Drugi wielki konkurs odbędzie się już na samym StarForce, będzie to konkurs kostiumowy: „do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci do 14. roku życia, które będą chciały zaprezentować się we własnych strojach pochodzących z uniwersum Gwiezdnych wojen. Mogą to być stroje inspirowane filmami kinowymi, animowanymi, grami komputerowymi, a nawet komiksami.” Jurorami w konkursie będą starsi fani z organizacji kostiumowych.

Na zwycięzców konkursu czekają wspaniałe nagrody ufundowane m.in. przez firmę LEGO.
TAGI: StarForce (78)

KOMENTARZE (1)

  • ShaakTi11382013-10-19 19:19:39

    Kurczę, żeby ten termin nie był tak kijowy! A tu pisz pracę i pisz :(.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..