TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Książki anglojęzyczne w Polsce

2013-10-23 11:38:00Z okazji rozpoczęcia kolejnego roku współpracy z firmą taniejniema - sklep i aukcje internetowe, pragniemy przybliżyć Wam trochę profil sponsora naszych konkursów. taniejniema od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro (Tu i Tu). W swojej ofercie posiada zarówno pozycje wydane w Polsce, jak i anglojęzyczne książki sprowadzane z zagranicy. Na swoich aukcjach najczęściej oferuje pozycje nowe, jeśli jednak oferowana jest pozycja używana bądź z drobnymi usterkami to jej stan zawsze jest dokładnie opisany.

taniejniema na obecną chwilę ma w sprzedaży na aukcjach ponad setkę pozycji ze świata Star Wars, ale to nie wszystko. Niedawno wprowadziło nową usługę, wystawiania aukcji na życzenie. Po otrzymaniu zapytania o pozycję sprawdzana jest cena, dostępność i termin realizacji. Gdy wszystkie szczegóły zostaną ustalone, uruchamiana jest aukcja i po otrzymaniu wpłaty firma przystępuje do realizacji zamówienia. taniejniema stara się, aby cały proces odbył się jak najszybciej, a klienci byli zadowoleni, co widać po pozytywnych komentarzach.

Cały zakup dokonywany jest za pośrednictwem portalu Allegro. Wystarczy, wykorzystując założone na nim konto, dokonać zakupu, aby następnie po uiszczeniu płatności móc się jak najszybciej cieszyć zakupem. Nad bezpieczeństwem całej operacji dba system Allegro (więcej o Programie Ochrony Kupujących).

Zachęcamy do korzystania z oferty i brania udziału we wspólnych konkursach. Najnowszy konkurs, na opowiadanie fanowskie, znajdziecie w tym miejscu.
TAGI: aukcje (34)

KOMENTARZE (3)

  • KyleLawliet2013-10-21 18:10:18

    Nie ma to jak robić reklamę kiedy nic z SW nie jest wystawione.

  • Ephant Mon2013-10-20 21:11:10

    taniej bywa :P ale za to są rzeczy, których nie ma gdzie indziej no i kiedyś mi tales of the jedi omnibusy sprowadzili, tak że polecam :) szkoda że taka reklama, a na koncie allegro chwilowo zero książek SW :/

  • ShaakTi11382013-10-20 18:05:44

    Aukcja na życzenie, miło :).

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..