Kolekcjonerstwo

Blaster Hana Solo

Raz na jakiś czas na aukcjach pojawiają się kultowe rekwizyty z czasów oryginalnej trylogii. Niedawno do sprzedaży trafił kolejny z nich, mianowicie DL-44 używany przez Hana Solo w Imperium kontratakuje i Powrocie Jedi. Cena wywoławcza za niego wynosi 200 tysięcy dolarów. Licytować, bądź też obserwować przebieg aukcji można w tym miejscu.Najdroższą do tej pory sprzedaną pamiątką z oryginalnej trylogii jest kamera Panavision, którą George Lucas używał podczas kręcenia Nowej Nadziei. Była ona częścią kolekcji Debbie Reynolds i sprzedana została za 520 tysięcy dolarów (po uwzględnieniu prowizji domu aukcyjnego nabywca musiał zapłacić łącznie 625 tysięcy).Zachęcamy do przypomnienia sobie jak wyglądała lista 10 najdroższych gadżetów w 2008 roku, pisaliśmy o niej tutaj.Tagi: aukcje (31)

Komentarze (7)

Nie ma żadnej różnicy, ten sam sprzęt.

zdjęciu sprzed bunkra z aukcji, znaczy się

To nie jest ten gun, co na zdjęciu... o co kaman? (widać różnice)

Nie ma szans, blaster się nie rozyspie... Rekwizyt jest zrobiony z niemieckiego pistoletu Mauser C96, to raczej solidny kawalek żelastwa. Tylko po dodatkowych "ozdobach" widać upływ czasu i wykonanie mało staranne :)
Cena zabójcza.

Na moje oko, lada moment a blaster rozsypie się w drobny mak ;) Z drugiej strony, potencjalnego właściciela z pewnością będzie stać na jego odpowiednią konserwację.

Ponad 600 tysięcy, ha, ha :D.

Hehe straszny chłam ten blaster :)
BTW Debbie Reynolds to mama Carrie FIsher.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.