RPG

"Enter the Unknown"

FFG

Za oceanem ukazał się suplement do ostatniej edycji Star Wars RPG. "Enter the Unknown" zabierze nas jeszcze dalej niż obrzeża Imperium i rozwinie klasę postaci Explorer. Dla innych klas jednak udostępni szereg nowych broni, pojazdów i innych elementów wzbogacających rozgrywkę. Jeszcze w tym roku powinien pojawić się następny sourcebook, poświęcony Corelli.

Szara, Imperialna rzeczywistość już odbiła na was swe piętno. Czas opuścić Obrzeża Imperium i zapuścić się jeszcze dalej, w niebezpieczne regiony galaktyki. Czas udać się w nieznane.

Pierwszy suplement dla Edge of the Empire poszerza karierę Explorer z nowymi specjalizacjami, talentami itd. Wszyscy gracze jednak znajdą nowe postaci, pojazdy i ekwipunek. Dodatkowe opcje które ich wspomogą na Obrzeżach Imperium. Mistrzowie Gry z kolei uzyskają nowe narzędzia do tworzenia ekscytujących i godnych zapamiętania przygód.


Tagi: RPG Fantasy Flight Games (12)

Komentarze (11)

jaaa, powoływanie się na WEG, który powstał w innych czasach i w innej zawartości merytorycznej...

chodzi o to, że przy tak chamskim wyciąganiu kasy, cierpi całokształt idei SWRPG

a grać można bez niczego, byle każdy obejrzał filmy i snujemy opowieść... tak tak, to niezwykle popularne

Podręcznik główny, a raczej jego 1/3 zawiera tyle samo mocnych, co podstawka WEG. Zasady są. Osobny podręcznik dostaniesz za rok. Chcesz dominacji mocnych - D20 czeka. Jęczenie po raz 101 nic nie da.

Żal bo olewa się sól ziemi SW, czyli mocnych. W podręczniku zwanym "głównym"... pisałem o tym 100x i jak widać nic się nie zmienia.

Dla mnie SWFFG to jak okres rządów pisuaru - wielka smuta i przeczekanie :/

Od 2010 żadna inicjatywa nie pociągnęła długo niestety. A Łedże są już zbyt zgrzybiałe na regularne sesje.

Stele -> We Wrocławiu było RPG kiedyś. Nie pamiętam jak się nazywał kolega co to prowadził. Na Pyrkonie w 2009 pamiętam z nim grałem i Wedgem : d

Żal bo nie ma tabelek dla wytrenowanych machajkijów? Za wolno wydają podręczniki? System kompletnie do dupy? Czy spinasz się dla zasady?

Patrzą na to jak na źródło lore, bo pograć i tak nie mam z kim, no i w tym aspekcie ciężko się wypowiadać po jednym podręczniku głównym. Core rulebooki innych systemów też wiele nie wnoszą. Jeśli dodatki tematyczne nie będą przedrukami WEG/WotC się ucieszę. Póki co fapam do obrazków, zwłaszcza tych z karcianki. Dark Forces <3

wszystko można ale to co robi FFG z tego erpega to ŻaL :/

Wizzardzi całkiem dobrze się wywiązali z Unknown Regions SB, więc pewnie i tu trafi się coś ciekawego oprócz obrazków. Na rebeli i Korelię jednak bardziej czekam.

Bart, jeśli ktoś chce olewać erę i setting, to może równie dobrze sam dostosować sobie staty. ;)

te kostki w logo działu... jaaaa, ciekawe na jak długo SWRPG przeszło w stan hibernacji?

BTW nadal nie można grać Jedi/Sithem? :D :D

good, RPG fajnie rozbudowuje EU :)

Ach, czekam na te przepiękne grafiki :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "RPG"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.