Gry komputerowe

STAR WARS: Attack SquadronsSTAR WARS: Attack Squadrons to nowa gra free-to-play, w której gracz może modyfikować swój znany z Sagi myśliwiec i toczyć walki z 15 innymi przeciwnikami. Autorzy gry zapowiadają możliwość bogatej personalizacji statku i dopasowania go do własnego stylu walki. Zapowiedziane na razie tryby gry nie powalają różnorodnością, warto jednak pamiętać, że w wykonaniu x-wingów nawet zwykła potyczka przestanie być czymś zwyczajnym.
Free For All -to typowy deadmatch
Team Dogfight -będzie odpowiednikiem popularnego Team deadmatch
Base Defense - zadaniem pierwszego zespołu jest obrona bazy, którą próbują zdobyć pozostali gracze

Na otwartą betę produkcji możecie się zapisać na oficjalnej stronie tutaj.

Poniżej przedstawiamy pierwszy trailer produkcji:Tagi: X-Wing (65)

Komentarze (11)

Kolego, nie wiesz ile mi radości sprawiłeś tym linkiem XWA Uprgrade. Ciekawe, że o tym nie słyszałem. Już wiem co będę robił, gdy znajdę kilka chwil!

@Strid - Dzięki za link, ciekawe :D Można sobie do tego pobrać X-Winga jako grywalny pojazd

@Garethkeenan - Nie liczyłbym na porządny symulator w grze nastawionej na proste sieciowe pvp. Ale wiem co czujesz, marzy mi się symulator z prawdziwego zdarzenia, nawet nie XW vs TF tylko taki TRUE, z zachowaniem chociaż szczątkowej fizyki poruszania się w próżni...

Galactic Starfighter to jest dopiero kupa ;) sterowanie myszką i klawiaturą to jest obraza dla fana, który zjadł zęby w latach 90. na kosmicznych symulatorach. Ja nie rozumiem, dlaczego nikt nie odświeżył XW vs. T/F czy innej gry z tego cyklu, przecież to tanie, łatwe do zrobienia. Wystarczyłoby poprawić tekstury. A część fanów dałaby się za to zabić (np. ja). Mam nadzieję, że to będzie coś w tym stylu. Obowiązkowo sterowanie joystickiem, widok z kokpitu z jego opcjami (sterowanie tarczami, zarządzanie energią, naprawa podzespołów za pomocą astromecha etc.).

Eee... może i będzie do popykania, ale to chyba nie mój typ gry.

Za to x-wing z namalowaną wampą mi się podoba :D.

Będe miał w końcu co robić w sobotę w pracy. Jupi!

Zapisałem się do bety, ale wygląda to na kupę, prawdopodobnie nastawioną na pay to win. Zobaczymy, ciężko będzie im zaproponować coś chociaż trochę tak dobrego jak Galactic Starfighter.

logo Disneya na dole :O

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.