Gry komputerowe

Tydzień KotORa: News otwierającyKnights of the Old Republic -Rycerze Starej Republiki, wydana w 2003 roku gra wstrząsnęła uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dzięki tej produkcji Galaktyka rozszerzona została o wydarzenia odległe o 4000 lat od tych znanych z filmów.

Wielki sukces gry zaowocował kontynuacją i dalszym rozwojem historii ze Starej Republiki. Dzięki produkcjom od BioWare i Obsidian Entertainment poznaliśmy Revana, Malaka, Bastilę czy HK-47.

Na kanwie wydarzeń znanych z gier powstała seria komiksowa dzięki, której do uniwersum wkroczył lubiany przez wszystkich Gryph i wzbudzający skrajne emocje Zayne Carrick.

W końcu gdyby nie sukces obu części popularnego KotOR-a, moglibyśmy nigdy nie ujrzeć wydanego w 2011 roku MMO Star Wars: The Old Republic.

Między innymi z tych powodów postanowiliśmy uczcić dziesięciolecie upływające od premiery pierwszej części gry. We współpracy z Adakusem przygotowaliśmy dla was Tydzień KotOR-a. Przez najbliższe siedem dni na Bastionie pojawiać się będą newsy związane z Rycerzami Starej Republiki. Termin przedświąteczny nie został przez nas wybrany przypadkowo, stało się tak ponieważ 10 lat temu, 18 listopada KotOR zawitał do Polski.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.Tagi: Knights of the Old Republic (186) Tydzień KotORa (20)

Komentarze (18)

Vergesso -> Nie bluźnij. :>

Właściwie X-Yuri najbardziej to rozumie ;p.

Vergesso> Tym co jest specjalnego w KOTORze to istnienie fana z chęciami i zapałem wystarczającymi by takowy tydzień powstał : d

Vergesso -> Temat dobry jak każdy inny, tym bardziej że można jeszcze sporo na ten temat napisać, a Tydzień nie wyczerpię materiału.

KOTOR? A czym takim specjalnym jest KOTOR żeby mu cały tydzień poświęcać? W żadnym wypadku nie umniejszam wysiłkowi, jaki autorzy włożyli w organizację tego tygodnia, ale cały tydzień na jedną przeciętną serię gier? To można by i o całym tym okresie tydzień. Chyba że jacyś kotorowi maniacy wywarli szczególny nacisk:P

A ja akurat kończę dwójkę :)

to mi przypomina, że zostało mi do ukończenia przejście... źle się z tym czuję ;P

Lorn->
Ech, żegnaj, pisanie pracy magisterskiej :P

@ShaakTi -na mnie tak zadziałało wyszukiwanie odpowiedniego trailera :P

Jak tak czytam komentarze, to też nagle zachciało mi się wrócić do gry :)

ja wlasnie gram od 2 tygodni w tę cudną grę, akurat 10lecie mija :D pamiętam jak wtedy w czasach liceum grałem sobie w ferie całymi dniami i nocami :D

To już tyle lat?!?

@Adam Vader
Ja tego wrażenia nie mam, do KotORa wracałem często, to moim zdaniem najpiękniejsza gra, w jaką grałem i wcale nie traci uroku, szczególnie druga część na modzie restored content. dopiero wtedy historia ma sens.
Nawet w tym roku odpaliłem, jest tam tyle rzeczy do odkrycia, że nawet po piątym ukończeniu gry jest jakiś dialog, jakiś mały smaczek, na który nie trafiłem wcześniej. Wielka gra!

Ja raz wróciłem i więcej tego nie zrobię, niestety lata zrobiły swoje i lepiej zapamiętać to co dobre :)

Przepiękna gra ;)

NIeźle trafiliście, ostatnio mnie ciągnie do tego aby wrócić do "KotORa" ;)

Właśnie, oby było więcej tygodni!

No nareszcie jakiś tydzień tematyczny przygotowaliście, bo wiało nudą na kilometr od tej strony. Dobrze, że Adakus was zmobilizował do roboty!

:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.