TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

10 najdziwniejszych figurek Dartha Vadera

2011-06-22 18:28:15

Niedawno na widelcu pojawił się ranking najdziwniejszych figurek Dartha Vadera. Oryginał jest w linku, jednak część rzeczy wymaga komentarza, więc poniżej ten sam ranking, ale już z naszymi podpisami.

10. Czerwony, świąteczny VaderŚwiąteczna edycja z roku 2005, obecnie już do nabycia jedynie na rynku wtórnym. To produkt dostępny jedynie w StarWarsShop.com

2. Darth Vader Funko Holiday Mini WobblerKolejny świąteczny zestaw, tym razem od Funko. Wciąż jeszcze do nabycia, w ceni ok. 7,99 USD (w zależności od sklepu).

3. Darth Vader 15-Inch Talking PlushTym razem produkt dla co najmniej 3-latków. Pluszowy Vader, ale to nic. Jest zasilany na 3 baterie i jeszcze dyszy! Zestaw kosztuje 40,99 USD, wciąż jeszcze można go kupić.

4. Lord Vader on VacationTo właściwie już seria gadżetów, o których można poczytać tutaj. Produkty te są limitowane, a ich ceny zaczynają się od 130 USD.

5. Darth Vader Star Wars Transformers Crossover

Tym razem produkt od Hasbro, będący nawiązaniem i do Gwiezdnych Wojen i do Transformers. Figurka swego czasu była normalnie dostępna i nie kosztowała 20 USD.

6. Darth Vader jako My Little PonyTym razem to dzieło fanowskie, a Vader jest jedną z kilku przeróbek. Można o nich poczytać tutaj. 7. Darth Vader Personal JesusKolejne dzieło choć tym razem niekoniecznie fanowskie. Artysta określający się mianem Munkaspeni, postanowił stworzyć serię kontrowersyjnych dzieł z serii "Personal Jesus". Oberwało się też Vaderowi.

8. Darth Vader Star Wars Saga Collection

Tym razem figurka Hasbro z 2006, przedstawiającego Vadera z Bitwy o Endor z Powrotu Jedi. W dodatku zaatakowanego przez Imperatora. Pomysł by umieścić na figurce może i fajny, ale wykonanie wywołuje śmiech. Sama figurka kosztowała 6,99 USD, jeszcze czasem można ją znaleźć w niektórych sklepach.

9. Bliźniacy Vader z MeksykuPod koniec listy wkraczamy we wspaniały świat podróbek. Z jakiegoś powodu, ktoś w Meksyku sprzedawał te figurki Vadera sparowane (dwie), jakby to byli jacyś bliźniacy. To chyba tylko powiększa komiczne aspekty samej figurki.

10. Star KnightTutaj właściwie trudno coś napisać. Kolejny, niesamowity bootleg, o którym zresztą pisaliśmy już wcześniej.
TAGI: bootleg - podróbka (10) Darth Vader (184) Gadżet (364) listy (163)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..