Komiksy

Nowy projekt wydawnictwa Dark Horse

Facebook

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wydawnictwo Dark Horse Comics postanowiło sprawić fanom swoich komiksów prezent - zapowiedzieć nowy projekt pt. Rebel Heist. Nie wiemy czy to będzie miniseria, seria regularna, czy może nawet większy komiksowy event. Na razie Dark Horse zapoznał nas tylko z tytułem i jedną grafiką, którą prezentujemy poniżej. Można więc wywnioskować, że na razie możemy zapomnieć o komiksowej ekspansji innej ery jak Ery Rebelii (nie licząc już wydawanych serii).Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Rebel Heist (12)

Komentarze (7)

Spier*****cie.

Podejrzewam, że będzie to jakaś ewentowa seria. Bo regulara już mamy z tego okresu. A że DT zamknęli to jest miejsce na nowe projekty.

Powodzenia w godzeniu ze sobą tego, obecnie wychodzącego SW, Empire, Rebellionów, Marveli, książek i jeszcze Rebels :D
Aż się cieszę, że nie jestem aż tak przywiązany do tego okresu - jak będą dziury w Kanonie to będę hejtował z mniejszym ładunkiem emocjonalnym. Albo i nie zauważę, bo nie zamierzam czytać.

Nowe komiksy? Rebelia. Nowe książki? Rebelia. Nowy serial? Rebelia. Nowa gra? Rebelia.

Po 5 latach wałkowania wojen klonów czeka nas pięć lat wałkowania rebeliantów... Dla odmiany teraz to załoga Sokoła będzie ratowała galaktykę dziesięć razy w tygodniu, będąc w trzech miejscach jednocześnie.

Naprawdę nie można cofnąć się te kilka, kilkanaście lat wstecz? Źródła z okresu Imperium, które nie rozgrywają się w 19 BBY albo 0 BBY można policzyć na palcach jednej ręki. Poza Legacy II, DotJ i TOR nie zostało już chyba nic z innych okresów.

coś czuję, że mieszanie z kanonem w erze wojen klonów to był mały pikuś w stosunku do tego, co nas niedługo czeka..

Leia by się wkurzyła na Hana za bujanie się z Twi`lekankami :)

<ziew>

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.