Rebelianci

Plotki o "Rebels" #5

Różne

Oficjalnie bohaterów "Rebels" mamy poznać na przełomie wiosny i lata, ale już od jakiegoś czasu pojawiają się drobne przesłanki kim mogą oni być. Dzisiaj strona Groove Bricks opublikowała opisy dwóch zestawów LEGO, o których pisaliśmy ostatnio, a które ukażą się w lipcu. Choć do całej sprawy należy podchodzić z rezerwą, to w tekstach można wyczytać między innymi imiona dwóch nowych postaci:

Phantom - Dołącz do Rebelii przeciwko złemu Imperium Galaktycznemu w promie bojowym "Phantom" z ekscytującego serialu animowanego "Star Wars Rebels"! Umieść młodego bohatera Rebelii, Ezrę Bridgera w odczepianym kokpicie i włóż jego hełm kadeta i blaster do ładowni. Poleć "Phantomem" do bitwy ze złym Imperium Galaktycznym!

Ghost - Przygotuj się do bitwy z Imperium wraz z niesamowitym statkiem rebelianckich bohaterów, "Ghostem", z emocjonującego serialu animowanego, "Star Wars Rebels"! Utrzymaj kurs z minifigurkami w dwóch kokpitach i wyślij Zeb[a] na patrol w obracanej o 360 stopni [wieżyczce z działem - w opisie brak, przyp. tłum.]. Dołącz do bohaterów Rebelii na pokładzie "Ghosta"!

W tekście nic nie wskazuje na płeć Zeb[a], natomiast w opisie Ezry wyraźnie użyto zaimka "his". Zresztą, tą drugą postać fani wypatrzyli już jakiś czas temu wśród serialowych storyboardów. Jak słusznie zauważył Lightsaber Rattling, w "Gwiezdnych Wojnach" istnieje już postać o nazwisku Bridger - był nim Jedi Waldan Bridger, który zginął w czasie wojen klonów z rąk generała Grievousa, ale na chwilę obecną ciężko stwierdzić czy będą oni w jakikolwiek sposób powiązani. Strona uważa też, że "Phantom" może być myśliwcem "The Wolf", o którym kiedyś już pisaliśmy. Ostatnią rzeczą wartą dostrzeżenia są elementy, które będą wchodziły w skład zestawu "Ghost" - prócz całej masy uzbrojenia znajdzie się tam holokron. Co ciekawe, pracę koncepcyjną przedstawiającą taki sześcian można wypatrzeć w pierwszym filmie promującym serial.Skoro przy bohaterach jesteśmy, to jeden z fanów zapytał Grega Weismana o to, czy w serialu pokażą się postaci z EU, takie jak Mara Jade, Talon Karrde lub admirał Thrawn. Producent udzielił enigmatycznej odpowiedzi "Nie powiem". Może to nic nie znaczyć, ale nie jest to proste "nie" - na razie czekamy na oficjalne wieści. Na koniec zaś prezentujemy kolejną pracę koncepcyjną ze starwarsowego Tumbrla, narysowaną przez Kiliana Plunketta i przedstawiającą statek "Ghost".Zapraszamy do dyskusji na forum

Tagi:
Greg Weisman (25) Kilian Plunkett (45) LEGO (486) Plotki (1120) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (573) Tumblr (7)

Komentarze (13)

@Darth Marcin
Jest o wiele więcej lepszych gier, których warto nie przeczyć...

Cała, wielka galaktyka...a wszyscy zakładają, że Rebelia powstała w jednym miejscu, w jednej chwili. Zawszę mnie to fascynowało...

TFU nie ssie. Jest jedną z najlepszych gier star wars. Mam nadzieje że nie będą zaprzeczać tej że grze.

@ShaakTi1138
też mam swoją wizje, ale jakoś mi nie odpowiada :P

Ezra? Chyba spełnia się wizja Mela Brooksa i podtytuł filmu brzmieć będzie "Żydzi w kosmosie".

I w ogóle o co chodzi, przecież już dawno ustaliliśmy, że The Force Unleashed ssie bardziej niż komiksowe Legacy vol. 1. Przecież nie ma o co walczyć.

Nie sądzę.

Drzewo>Drewno>Papier>Komiksy, przypadek?

@Mariobaryla
TCW naginające w pewnych miejscach to wina Lucasa, który uznaje swoją wizję za jedyną słuszną. Lucas przy Rebels nie pracuje, więc prawdopodobnie serial będzie czerpał MNÓSTWO z EU, co widać już teraz (Sienar). Można jednak spodziewać się wywalenia TFU z kanonu (co wisiało w powietrzu już od lat).

A TCW było mniej drewniane niż wszystkie komiksy SW razem wzięte, just sayin`

Domyślanie się kształtu fabuły z opakowań klocków LEGO albo figurek w ostatnich miesiącach stało się monotonne. :D

Niech robią swoje i zostawią EU w spokoju. Wolę już coś, co po prostu dzieje się kompletnie obok, a co da się jakoś racjonalnie pogodzić z istniejącym materiałem niż powtórkę z TCW. Ale Filoni się nie oprze, pokusa jest za silna. Byle by chociaż fabuła i dialogi reprezentowały jakiś poziom, żeby w ogóle dało się to oglądać, bo ilość drewna w TCW zawstydza nawet mieszkańców Kasyyyka. I niech w końcu wyjdzie cokolwiek konkretnego w związku z czymkolwiek, bo od tego braku jakichkolwiek informacji i lania wody robię się coraz bardziej zrzędliwy :D

Hmm... ta czapka kadeta sugeruje jakoby nasz Ezra uciekł, bądź po prostu wystąpił z akademii imperialnej.

Powoli zaczyna mi się kształtować wizja fabuły...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.