Gry komputerowe

Nowe wydarzenie w "The Old Republic"

SWTOR.com

Od wczoraj w "The Old Republic" trwa zapowiadane od jakiegoś czasu kolejne powracające wydarzenie, czyli Rakghoul Plague Outbreak. Aby je rozpocząć, należy mieć 25. poziom doświadczenia i udać się najpierw na flotę, a potem Alderaan.

Rozprzestrzeniające się infekcje zaobserwowano w pobliżu siedzib rodów Organa i Thul, zaś plotki o nich rozgłaszane są po całej galaktyce. Zostały podjęte środki zaradcze by plaga nie wydostała się na zewnątrz, ale ale zrobiono kilka wyjątków dla osób posiadających priorytetowe przepustki.

Organizacja T.H.O.R.N. rekrutuje ochotników, którzy udadzą się do stref zakażenia i będą walczyć z rozprzestrzeniającą się plagą.


Wydarzenie potrwa do 28. stycznia. Szczegółowy opis przejścia znajdziecie w tym miejscu. Warto dodać, że dzięki wykonywaniu misji dla T.H.O.R.N. będzie można zdobyć reputację i trofea, które wymienimy na przydatne przedmioty, np. specjalne skórki dla towarzyszy czy rakghule-zwierzaki.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (4)

Nie gram w to już kawał czasu, czasem kusi, żeby znowu spróbować, ale naprawdę mogliby się bardziej postarać, chyba jedyne eventy jakie są w TORze to rakghoule.

heroic quest to droga przez mękę, przynajmniej na 43lvl, co chwilę ktoś puluje 55lvl elity :/ fajnie, że coś się dzieje, ale ewidentnie brakuje im ludzi żeby to dopracować do końca

Szkoda, że nie mam czasu aby grać ostatnio w cokolwiek..

THORN? Brzmi dziwnie marvelowsko.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.