Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #40

RóżneZaledwie tydzień temu pojawiła się plotka o potencjalnej premierze materiałów bonusowych "The Clone Wars" w połowie lutego w Niemczech, wraz z opisami nowych odcinków. Dziś, dzięki stronie Jedi-Bibliothek możemy przeczytać o kolejnych trzech epizodach. Lucasfilm do tej pory nie potwierdził prawdziwości tych doniesień, dlatego należy podchodzić do nich z pewnym dystansem - aczkolwiek Brent Friedman napisał, że opisy brzmią znajomo. Do tego, pasują do dwóch klipów, które ukazały się w zeszłym roku. Zapraszamy do czytania.

1. Verschollen, Teil 2 (Disappeared, Part 2)

(Spoiler):Aby wypełnić mroczną przepowiednię, tajemniczy kult porywa Julię, królową planety Bardotta. Teraz Jedi Mace Windu i przedstawiciel Senatu Jar Jar Binks muszą dać z siebie wszystko, aby powstrzymać wroga. Jeśli im się nie uda, kultyści mogą uwolnić śmiercionośną moc...(Koniec Spoilera)

2. Spuren (The Lost One)

(Spoiler):Mistrz Jedi Sifo-Dyas zmarł w tajemniczych okolicznościach lata temu. Gdy sekretna misja Jedi przypadkowo znajduje jego miecz świetlny, mistrzowie Yoda, Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker badają jeszcze raz sprawę jego śmierci. Aby nie odkryli konspiracji Sithów, Darth Sidious wysyła swojego sługę, Dartha Tyranusa, by zatarł wszelkie ślady.(Koniec Spoilera)

2. Stimmen (Voices)

(Spoiler):Yoda popada w głęboki niepokój, gdy słyszy w głowie głos zmarłego przyjaciela, Qui-Gon Jinna, ponieważ wie, że nawet Jedi nie może mówić do żywych zza grobu. Rada Jedi martwi się o zachowanie mistrza i chce go zbadać. Ale z pomocą Anakina, Yoda ucieka ze szpitala i wyrusza w drogę, by samemu znaleźć źródło głosu.(Koniec Spoilera)

Na dokładkę kilka drobnych informacji od Friedmana: akt o rozkazie 66 napisała Katie Lucas, autorka historii o Siostrach Nocy z trzeciego sezonu. Odcinki o pewnym Jedi i pewnym członku Senatu są za to autorstwa Henry'ego Gilroya i Steve'a Melchinga, odpowiedzialnych za akt o niewolnikach. W obu przypadkach scenarzysta poradził, by nie sugerować się skróconymi opisami (fani w rozmowach z nim narzekali na powtarzalność motywów i obecność nieszczególnie lubianego bohatera), bo gotowe odcinki są według niego świetne. Do niemieckiej premiery pozostał niecały miesiąc, a tymczasem musimy czekać na oficjalną zapowiedź.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Brent Friedman (14) Henry Gilroy (73) Katie Lucas (12) Plotki (1060) Steve Melching (5) The Clone Wars (1261)

Komentarze (14)

Lukaster7 --> jak dla mnie ich relacje nie były takie pozytywne, jak piszesz. Jasne, pomóc sobie zawsze by mogli, ale nie w takich kluczowych / krytycznych momentach, kiedy wszyscy są przeciw tobie. Zresztą warto pamiętać, że w TCW AS został wkręcony w posiadanie padawana, choć nikt (zwłaszcza Yoda) nie zapytał go o zdanie, stawiając go w sytuacji, kiedy nie ma zbyt dużego pola manewru. To nie jest przykład dobrej relacji.
Moment, kiedy AS idzie do Yody prosić go o pomoc jak w ROTSie - ja osobiście - odczytuję jako desperację Skywalkera, która zmusza go do szukania pomocy u osób, do których by normalnie nie poszedł. Dlatego, kiedy Yoda wyskakuje z mało pomocną radą "ciesz się, że będą martwi, bo się połączą z Mocą", etc, tylko udowadnia ASowi, że była to strata czasu, że powinien wiedzieć lepiej niż liczyć na tego konkretnego mistrza Jedi.
Dlatego jestem zdziwiona, że ze wszystkich Jedi, to on miałby być deską ratunku dla Yody.

Pomagający Yodzie Anakin to nic dziwnego, gdy gnębią go koszmary to włąśnie do Yody się udaje jako pierwszego po rade.

O, Boże... Yoda w wariatkowie? Tego jeszcze nie było. Może jeszcze będą trzymali go tam w kaftanie?

Windu i Jar Jar? - zaiste idealna para. :)

Stimmen (Voices) - bardziej niż stan Yody zaskoczyło mnie, że ze wszystkich możliwych osób, to AS miałby mu pomóc... patrząc jak miał zawsze na pieńku z Radą Jedi, to dość niespodziewany sprzymierzeniec dla Yody ^^

Ja dopiero jestem na 3 sezonie i 15 odcinku i jest swietnie, w tym odcinku byly pokazane wydarzenia wspominane w przeznaczeniu jedi o tym jak Anakin i Obiwan trafili do tych istot mocy ojca corki i syna ;)

Zwariowany Yoda - wypasiony pomysł. :D

1: Mam wielką nadzieję że nasz "ulubiony" ambasador będzie tylko występował z boku, jako pozory dyplomacji, a całą robotą zajmie się Windu.
2: Jeśli odcinek będzie miał klimat i ciekawą historię, to wybaczę mu mieszanie w historii Dyasa, plus liczę na dużo akcji z Dooku, bądź co bądź już dawno go nie było.
3: Wątek w którym rada chce zbadać Yodę przez jego dziwne zachowanie wydaje się strasznie naciągany, w końcu ta zgraja codziennie ociera się o jakieś mistyczne pierdoły. Cieszy natomiast powrót Qui-gona.

P.S. Dooku przydałby się odświeżony design, bo na tę jego gigantyczną drewnianą brodę ciężko patrzeć.

Ostatnie odcinki wojen klonów to ostatnie co nam zostanie po starych dobrych GWIEZDNYCH WOJNACH.

Zestawienie bohaterów w 1. odcinku dość ciekawe. Ciekawe jak Mace reagowałby na naszego "ulubieńca"

Aha, to teraz Filoni ma zamiar zabrać się za Sifo-Dyasa, to bedzie kolejna postać, której historia zostanie "poprawiona", opowiedzona na nowo, być może nawet nowa historia tej postaci dotknie jakiegoś wątku z ,,Dartha Plagueisa" znacząco go zmieniając. Ale to przecież nic, kto by się przejmował nieuszanowaniem czyjejś pracy, a zwłaszcza ten stukniety kapelusznik.

Ah ferie są to może przełamie się i obejrzę ten 4 sezon, czy tam 5? Ten ostatni! :D

1 odc. nudny
2 dla mnie wymarzony, a 3 ujdzie, bo chciałem zaznaczyć, że wygląda to tak jakby Yoda powiedział wszystkim: słuchajcie słyszę Qui-Gona, czy to powód do niepokoju? Bo on nie żyje w końcu.
P.S. Tylko nie mówcie Obi-Wan`owi, jak Palp..., znaczy się Siodious zrobi czystkę to sam mu powiem :)

Zapraszam na forum w sprawie ostatniego opisu. Bo dziwnie mi to brzmi.

Kiedy Disney przestanie udawać, że nic się nie dzieje?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.