Gry komputerowe

Koniec "Clone Wars Adventures"

CWASerwery "Clone Wars Adventures", gry MMO osadzonej w realiach "The Clone Wars", już wkrótce zostaną wyłączone, a dokładnie - 31 marca. Steve George, jeden z pracowników Sony Online Entertainment, ogłosił ten fakt na oficjalnej stronie gry. Nie ma tam podanego powodu tej decyzji, poza tym, że była ona trudna i nieunikniona. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że nowa zawartość pojawiała się w CWA po premierze nowych odcinków "Wojen klonów", to łatwo się domyślić, że wraz z zakończeniem prac nad serialem koniec musiał też przyjść na grę.

To kolejny produkt SOE, który został anulowany - wcześniej, w 2011 zamknięto serwery "Star Wars Galaxies". W ciągu dwóch miesięcy, które pozostały graczom, mogą oni się spodziewać ostatnich aktualizacji do gry.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Clone Wars Adventures (43) Galaxies (86) The Clone Wars (1262)

Komentarze (12)

dziś nowy upadate

Nooooooooooo!!!

RIP

szkoda fajne combat zony questy itp.

PS: jestem tu nowy :D

Pff, takie gry to niech likwidują, same dno i tyle.

nawet nie wiedziałem że jest taka gra :O

Gwoli ścisłości, gra została zamknięta a nie anulowana. Wiem, że teoretycznie brzmi to podobnie, ale anulowanie w świecie gier odnosi się do skasowania niewydanej jeszcze produkcji.

Kiedyś grałem... szkoda

HAH, ta gra to było dno!

Grałem z godzinę w jakąś betę i spasowałem. Zbiór topornych minigierek, a całość nastawiona wyłącznie na zysk z mikrotransakcji. Boję się, że Attack Squadron będzie na zbliżonym poziomie.

kiedyś się parę dni bawiłem, czekając na premierę SWTORa - z tego co pamiętam zbiór minigierek, które i tak w większości były wcześniej darmowe.... wyciągnęli kasę od dzieciaków a teraz zamykają serwery :/

Daaawno nie grałam... ale to i tak przykre.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.