Gry komputerowe

Nadchodzi nowe MMORPG z Gwiezdnych Wojen?


Nie dawno informowaliśmy ,że raczej nie doczekamy się już STAR WARS 1313, tym razem na horyzoncie pojawiły się nieco lepsze wieści.
W sobotę pisaliśmy o zamknięciu serwerów Clone Wars Adventures. Przy okazji udostępnienia tej informacji prezydent SONY, John Smedley odpowiedział na pytanie fana i zasiał ziarno niepewności:

Cranks0: Jeśli mógłbyś wznowić anulowany tytuł, który z nich byś wybrał i co zrobiłbyś inaczej?

John Smedley: STAR WARS Galaxies. Zrobiłbym inaczej wszystko. Gacze SWG, nasza kolejna gra (jeszcze nieogłoszona) jest przeznaczona dla was.Czy w związku z tym można mieć nadzieję, że SONY dłubie przy nowym MMORPG w świecie Gwizdnych Wojen? Szanse na to są raczej małe, zwłaszcza biorąc pod uwagę umowę Disney'a z Electronic Arts. No i czy pod obecność The Old Republic na rynku jest miejsce dla kolejnej gry online z Odległej Galaktyki? Raczej mało prawdopodobne jednak na jakiekolwiek wieści będziemy pewnie musieli poczekać, co najmniej do majowych targów E3.Tagi: Clone Wars Adventures (43) Galaxies (86)

Komentarze (6)

Mam wrażenie, że to co sugeruje Strid to chyba właściwy kierunek... Może gra nawet będzie działać na poprawionym silniku Galaxies ale coś wątpię by to była SW.

Nigdy nie grałam w SWG,żałuje... Może grafika byla lipna,ale przynajmniej gracze, których interesowal RolePlay nie musieli ciągle spamować na czacie, żeby wywołać jakąs akcje.

A będąc przy temacie MMO, ktoś z was gra w SWTORa na Red Eclipsie? Jak tak to napiszcie na PW :P

Pożyjemy, zobaczymy...

Gdyby SWG wróciło ze starym combat system, to by Tor umarł.

Raczej wątpię aby chodziło o grę spod znaku SW. Raczej o "duchowego następcę" Galaxies. Coś jak Wars TCG od Decipher po tym jak stracili licencję na Star Wars CCG.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.