Gry komputerowe

Twórcy "The Old Republic" o Kuat Drive Yards

SWTOR.com

Jak już kilkakrotnie wspominaliśmy, wraz z pojawieniem się nowego dodatku do "The Old Republic" zatytułowanego "Galactic Starfighter" (przypominamy, że premiera przewidziana jest już niedługo, 4. lutego), starszy producent, Jesse Sky, podzielił się na stronie gry opowieścią o nowym Flashpoincie, zatytułowanym Kuat Drive Yards. Zapraszamy do przeczytania.

Przez wiele wieków największe statki i okręty galaktyki budowane były przez Kuat Drive Yards: potężny kompleks fabryk i doków tworzących pierścień wokół planety Kuat. Jako jedna z najważniejszych części machiny wojennej Republiki, stocznie stały się celem ataku Imperium Sithów. Dzięki staraniom i strategiom ambitnej pani admirał Ranken, przyszedł czas na ostateczne uderzenie. Jednak admirał floty Republiki, Bothanin Bey'wan Aygo, dowodzący siłami na Kuat odmawia poddania tak ważnego punktu. Rezultatem będzie walka o kontrolę, w której wezmą udział najwięksi bohaterowie...

Kuat Drive Yards jest nowym typem instancji, którą nazwaliśmy Taktycznym Flashpointem. Tym co odróżnia ten typ od innych jest to, że to że są zrównoważone dla różnych klas. Innymi słowy, Group Finder dopasowuje czterech graczy, co powoduje, że czas oczekiwania jest krótszy, zwłaszcza dla klas DPS. Jeśli macie poziom 55, pewnie to znacie z flashpointów Czerka Corporate Labs i Czerka Core Meltdown, w trybie story mode. One także są teraz uznawane za Taktyczne FP.

Dostępny od 15. poziomu KDY jest dostępny z Group Findera pod nową kategorią - Taktycznym FP. Oprócz tego, że mogą w nim uczestniczyć przedstawiciele każdej klasy, jest również dostępny dla wszystkich poziomów, także jeśli jesteś wysokopoziomowym graczem i chciałbyś zrobić go z kolegami mającymi niższy poziom, to możesz. Ale uwaga - towarzysze nie zostaną dostosowani do poziomu, więc lepiej mieć pełną grupę!

KDY mają niezwykłą strukturę - będziecie grać dwa z pięciu możliwych scenariuszy a potem stawicie czoło jednemu z trzech finałowych bossów. Przeciwnicy też będą się różnić, w zależności od frakcji - Republika na przykład będzie musiała stawić czoło Imperium i odwrotnie. Dodatkowo będą bonusowe zadania i mini-bossowie, które mogą się różnić w zależności od scenariusza. Rezultatem jest Flashpoint, który za każdym razem będzie inny, więc możecie wrócić do Kuat osiągając coraz wyższe poziomy i otrzymać nową porcję zabawy.

Grając na mapie Kuat Mesas w dodatku Galactic Starfighter, zastanawialiście się pewnie nad historią tego konfliktu. Odwiedzając pokład startowy dla okrętów na imperialnej lub republikańskiej flocie, będziecie mogli porozmawiać bezpośrednio z admirał Ranken albo Bey'wanem Aygo. Spotkacie też towarzyszy z dodatku (np. Avena Getha, Salanę Rok, Oro Wogawę itp.).

Na koniec jeszcze kilka słów - wykonując zadania we Flashpoincie osiągniecie różne stopnie Reputacji u Dowództwa Imperialnego albo Pierwszej Floty Republiki, a także tytuły, zbroję KDY Shipwright albo nowy pojazd - KDY Orbital Lifter.

Do zobaczenia podczas bitwy o Kuat!Poniżej przedstawiamy scenki wprowadzające po stronie Republiki. Warto zwrócić uwagę, że po raz pierwszy widzimy w grze Bothanina. Czy będzie to kolejna grywalna rasa? Czas pokaże.

>


Teraz zaś coś dla lubiących Imperium.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (508)

Komentarze (6)

i dlatego to jest firma wzór, z tradycją tysiącleci, szacun :)

Przez całe 4 tysiące lat działała ta firma....

Bothanie byliby całkiem fajni...

Cóż liczyłem na drugie LI, a tu zapowiada się "taktyczne niewiadomoco", które po 5-7 razach niczym nas już nie zaskoczy. Jedyne co cieszy to ten Bothanin, który poniekąd potwierdza plotki, że Bothawui zostanie drugim Makebem.

Vintress --> a co ma być? :P Ciekawe czy będzie. Wygląda tak sobie, ale im więcej tym weselej :D

A co z nową rasą Bothan?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.