Gry komputerowe

Premiera dodatku "Galactic Starfighter" w grze "The Old Republic"

SWTOR.comJuż dzisiaj swoją premierę będzie miał zapowiadany już przez nas kilkakrotnie nowy dodatek do "The Old Republic" zatytułowany "Galactic Starfighter". Co prawda subskrybenci i gracze preferowani mogli grać wcześniej, jednak oficjalna premiera odbędzie się dzisiaj. Otrzymamy także nowy flashpoint pt. "Kuat Drive Yards". Na tej stronie znajdziecie dokładny opis jego przejścia.Ale to nie wszystko. Twórcy gry ujawnili część planów na rok 2014. I tak:

- Od 14 do 17 marca będziemy mogli cieszyć się kolejnym weekendem z podwójnym doświadczeniem.

- w kwietniu, w łatce o numerze 2.7 otrzymamy nowe flashpointy na Tythonie i Korriban, podczas których bezpośrednio spotkają się przedstawiciele Republiki i Imperium. Mają trwać cały rok, a także zapoczątkować zupełnie nową historię.

- Pozostając dalej przy kwietniu, dostaniemy operację Dread Fortress w trybie Nightmare (a co za tym idzie, nowy tier zbroi), nową mapę do Huttballa, mieszczącą się na Quesh, a także nową strefę do walki w Galactic Starfighter.

- Największy update (o numerze 2.8) ma pojawić się w czerwcu. Ma on zawierać m. in. tryb Nightmare dla operacji Dread Palace i nowe statki w Galactic Starfighterze.

Twórcy obiecują też, że w tym roku doczekamy się kolejnych nowych flashpointów, operacji, czegoś dla miłośników PvP, kilku zmian w klasach a także dwóch dodatków. Jeden ma mocno przypominać Rise of Hutt Cartel zaś drugi w ogólnym zarysie Galactic Starfighter. Oczywiście plany te mogą ulec zmianie.


Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (16)

Info o flashpoinatch na Tythonie i Korriban mnie zaintrygowało. Skąd ten hajs brać na głupoty :<

Mam nadzieję na 4 Rozdział, a po głowie wciąż krąży mi jeden ze starych wywiadów, w którym twórcy wspominali o możliwym pojawieniu się nowych klas. Szkoda, że to drugie już nie należy do rzeczy możliwych, a chętnie zobaczyłbym "pet class" w SWTOR - wiem, że mamy towarzyszy, ale (dodatkowy) towarzysz podczas operacji lub fp to zupełnie co innego.

Dwa dodatki, ciekawe...

@Ephant Mon
Są właściwie prawie gotowe trzy planety również stworzone przez starą ekipę, jest nawet nagrany pełny dubbing do 4 rozdziału historii klasowych rozgrywanych tamże - prawdopodobnie dostaniemy coś z tego. Również należy pamiętać, że EA się cieszy z zysków SWTOR i zatrudniają nowych ludzi do pracy nad grą, także jestem dobrej myśli.

Dobre wieści? Kolejne nic nie znaczące flashe i nowe (trudniejsze) tryby do starych opów. Cały rok od ostatniego dodatku fabularnego i widać że przez następne pół nic się nie pojawi ciekawego

Starfighter jest bardzo przydatny - dzięki nowemu daily i weekly można szybciej levelować

LOL TROLL NIKT W TO NIE GRA HAHAHA NOOBY, trochę się boję że za mała załoga i nie podołają normalnego dodatku, Makeb w większości robiła jeszcze stara ekipa przed zwolnieniami

GRA UMARŁA. TO NIE JEST PRAWDZIWE SW!11!!!11!

Biniek

To właśnie dlatego zrobiło się mi nieswojo i musiałem umieścić te wpisy ;).

MrMatMot

Tym razem o dziwo nikt tak nie napisał. :P

Jasne, przecież w SWTOR już nikt nie gra ;). Producenci rozwijają go już tylko z przyzwyczajania :).
/losowy wpis "GRA UMARŁA".
/losowy wpis "TO NIE PRAWDZIWE SW".
/losowy wpis "PRZYWRÓĆCIE SW:GALAXIES, W KTÓRE I TAK NIE GRAŁEM, ALE NA PEWNO BYŁO LEPSZE".

Repsi na Korribanie? Chyba jak ta ekipa jaskiniowa na DK :P Chociaż nie... Imperialce nadal grzeją się w ruinach Świątyni. Niezła beka :D

Ktoś w ogole gra w Galactic Starfighter?

ja nie mam lagów

Dobre wiadomości!
Ciekawe tylko kiedy poprawią niewytłumaczalne lagi...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.