TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Wieści ze stycznia

2014-02-05 13:40:30 FFG

Na stronie Fantasy Flight Games przez styczeń pojawiło się kilka nowych zapowiedzi dodatków RPG do najnowszej edycji gier Star Wars.

THE JEWEL OF YAVIN
Jest to dodatek do "Edge of the Empire", przedstawiający najnowszą przygodę. Odbędzie się ona na Bespinie w Mieście w Chmurach, gdzie gracze dostaną zadanie wykradzenia cennego klejnotu, gdzie będzie mogła się wykazać każda postać. Od złodzieja po hakera. W międzyczasie postaci wezmą udział w wyścigu, oraz aukcji którą niekoniecznie wygrają. Wyścig udostępni kilka opcji modyfikacji pojazdów. Podręcznik zawiera też szczegółowy opis gazowego giganta, jego miast oraz mieszkańców. W tym Landa i Lobota.

Przygoda trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2014 roku.


SUNS OF FORTUNE
Ten suplement już jest dostępny do nabycia i odnosi się do Systemu Corelliańskiego. Wprowadza on dwie nowe rasy czyli Drall i Selonianie i modyfikuje człowieka pod Corellianina. "Suns of Fortune" udostępnia nowe bronie egzotyczne, nowe okręty produkcji corelliańskiej, dziewięć krótkich przygód i oczywiście dokładny opis całego sektora.
Autorzy podkreślają, że pomimo położenia w Światach Środka, Corellia jest domem szmuglerów i innych łajdaków, co pasuje do Edge of the Empire. Poza tym planeta jest dość dziewicza, jej prawa niezbyt surowe, a statki tak szybkie, że tym bardziej sektor pasuje do zamysłu podręcznika.


AGE OF REBELLION: BEGINNER GAME
Podobnie jak wcześniej "Edge of the Empire", tak samo "Age of Rebellion" udostępnia skróconą wersję zasad, która pozwoli wypróbować grę i zagrać później w jej szkieletową wersję.
Na początek otrzymujemy gotowe karty postaci, a poszczególne zasady poznajemy wraz z rozwojem przygody.
Przygoda w którą będzie nam dane grać nazywa się "Takeover at Whisper Base", gdzie zadaniem graczy będzie zinfiltrować wspomnianą placówkę.

"Age of Rebellion: Beginner Game" pojawi się w sklepach w drugim kwartale 2014 r.

Przypomnijmy, że wiele ilustracji zamieszczanych w grach Fantasy Flight Games tworzone są przez Polaka, Mariusza Gandzela.
TAGI: RPG Fantasy Flight Games (13)

KOMENTARZE (3)

  • Alex Wolf2014-02-06 00:03:32

    świetnie, że Fantasy Flight Games wydaje coraz więcej dodatków do Star Wars RPG :)

  • Lord Bart2014-02-05 20:21:22

    ciągle sobie obiecuję, że nie będę obiecywał...

  • ShaakTi11382014-02-05 14:52:16

    Ciągle sobie obiecuję, że kupię...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..