Książki

Książkowe wieści

Jennifer Heddle niestety niewiele jeszcze wie o projektach, więc głównym źródłem informacji książkowych jest obecnie Erich Schoeneweiss z Del Rey. To on odpowiada w dużej mierze za stronę na Facebooku, gdzie pojawiająsię nowości książkowe. I tak to właśnie on zapowiedział dwie zmiany w datach.

Po pierwsze „Apocalypse” Troya Denninga pojawi się trochęwcześniej. Zamiast 3 kwietnia 2012, premiera ma mieć miejsce 13 marca 2012. Druga informacja dotyczy książki „Mercy Kill” Aarona Allstona z serii „X-Wingi”.Pojawi się ona 7 sierpnia 2012.

Dzieje się natomiast w Lucasfilmie. Jennifer wzięła się do roboty i zaprosiła na konferencję ludzi z Dark Horse’a i Del Reya. Na razie nie wiadomo nic więcej, żadnych przecieków, z wyjątkiem tego, że będzie nowa seria, oraz kilku zdjęć. Dotychczas tego typu przecieków nie było, ale wprawiona w twittowaniu Heddle widać próbuje na nas swoje nowe sztuczki.

Oto jak wygląda spotkanie w LFL:Jedyna rzecz, którą ujawniono:Za to Erich dał zapowiedź przewodnika po broni, tym razem kilka fajnych skanów.Sam przewodnik ukaże się 22 maja 2012.Tagi: Aaron Allston (116) Del Rey (464) Erich Schoeneweiss (8) Jennifer Hale (9) Troy Denning (139)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.