TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Rebelianci": Poznajmy Kanana

2014-02-12 15:36:14 Różne

Wydaje się, że ostatnie plotki o bohaterach nadchodzącego serialu "Star Wars: Rebelianci" są prawdziwe. Dzisiaj do ekipy oficjalnie potwierdzonych postaci dołączył Kanan, o którym parokrotnie już pisaliśmy. Film o nim wypuściło USA Today; Filoni nazwał nowego bohatera "kowbojem - Jedi", lecz nie będzie on rycerzem w tradycyjnym rozumieniu tego słowa - Kanan jest bardziej wyluzowany i sarkastyczny niż inni przedstawiciele zakonu, aczkolwiek nie lubi opowiadać o swojej przeszłości. Wynika to z faktu, że przetrwał rozkaz 66, a po tym wydarzeniu zamienił miecz na blaster i ukrył się przed Imperium. Przyjdzie jednak w serialu czas, gdy znowu będzie musiał sięgnąć po ostrze.

Kanana gra Freddie Prinze Jr. - jeden z piątki aktorów, o których możliwym zaangażowaniu w produkcję serialu już kiedyś pisaliśmy, jest więc prawdopodobne, że i pozostali również dostali role. Wedle Prizne'a, Kanan będzie faktycznym przywódcą na statku "Ghost". Kilka dodatkowych słów o nowym bohaterze, Inkwizytorze oraz Chopperze możecie przeczytać w innym artykule USA Today. Zapraszamy do oglądania.Skoro przy temacie bohaterów i aktorów jesteśmy, to strona Fans Share twierdzi, że Billy Dee Williams również dostał rolę w "Rebels", a jego postać ma tymczasowy pseudonim... William Williams. Co prawda sam aktor jakiś czas temu dawał do zrozumienia, że użyczy głosu w serii, ale Fans Share podaje również, że "Rebelianci" powstają wyłącznie dla Netfliksa, co, jak wiemy, nie jest prawdą.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Billy Dee Williams (136) Dave Filoni (598) Freddie Prinze Jr. (58) Netflix (48) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (617)

KOMENTARZE (64)

 • Nild2014-02-15 10:02:54

  Lukaster7 > Tak jak podejrzewałem, nie raczyłeś nawet przeczytać dyskusji zanim ją skomentowałeś :) Gdybyś to zrobił, wiedziałbyś, że się ośmieszasz kierującej w tej chwili te argumenty właśnie w moją stronę. Będę wdzięczny jeśli darujesz sobie też liczbę mnogą, jeszcze nie jestem Królem.

 • Lukaster72014-02-15 08:10:55

  Prawda kłuje w oczy bo taka cecha Polaków, a ja nikogo nie nazwałem zerem, insynuacje zależą od interpretacji, skoro tak boli to czemu nazywacie innych zerami?

 • Nild2014-02-15 00:55:49

  Lukaster7 > Talon nazwał Filoniego zerem. Ty napisałeś, że ludzie którzy tak mówią sami są zerami...także owszem, nazwałeś "kogoś" zerem. I nie jestem pewien, czy podoba mi się zarówno Twój ton i to co implikujesz. Nawet jestem pewien, że nie podoba mi się Twoja uwaga o Polakach i uraża ona moją osobę.

 • Lukaster72014-02-14 22:41:25

  Czy ja kogos nazwalem zerem? Ja was rozumie jako Polacy potraficie narzekac a samemu to dupy nie chce sie ruszyc, a jak ktos cos chce zrobic i facet widac ze jest fanem i to pelna geba bo az go nosi z ekscytacji to go z blotem, jak sie nie podoba to nie ogladajcie i po problemie po co jeczec na forach czy pod jakims tematem. A wy jeczycie a mimo to ogladacie i dalej jeczycie. No ludz jak cos mi sie nie podoba to nie ogladam i tyle

 • Nild2014-02-14 17:59:01

  Lukaster7> co w tym momencie również byś robił samemu...Nie przesadzajmy z pewnymi określeniami...

 • Lukaster72014-02-14 15:50:45

  Porównywanie ludzi do zera świadczy o tym, że samemu jest się zerem

 • Nild2014-02-14 09:48:58

  Talon Kurrdelebele > To czy namieszał w mniejszym stopniu to kwestia sporna. Zamiast ubijać parę postaci totalnie pozmieniał parę zdarzeń. I tak, to jego uniwersum i tu jest właśnie problem, ponieważ najpierw pozwolił innym je kreować, a potem stwierdził, że i tak sobie to pozmienia. To brak szacunku dla czyjejś pracy. Tak, GL np zrobił Red Tails; nie jest to najmilszy przykład, nieprawdaż? Stworzył także parę firm, które zrewolucjonizowało rynek tworzenia filmów, oraz parę filmów przed SW...ale to było lata temu. O ile mam niesamowity szacunek do jego pracy z tamtego czasu, to niestety moim zdaniem na starsze lata mu się pogorszyło. Stał się zachłanny, nie słuchał kogokolwiek poza samym sobą, bo tylko jego wizja się liczyła.
  Hm, wysnułem ten wniosek na podstawie tego samego, co pozwoliło Ci powiedzieć, że nie znam jego twórczości. Tzn na podstawie niczego. I, tak jak napisałem zresztą na sam koniec, zgadzam się iż Lucas zrobił dużo więcej niż tylko trafił w gusta. Staram się powiedzieć, że niestety z czasem zatracił swój geniusz i w przykry sposób samemu też popsuł wiele. Filoni nie jest geniuszem, niestety pomimo tego, że TCW rozwinął bardzo od jego stworzenia, wszyscy widzą w nim potwora, a w Lucasie nie. W Lucasie, na którego kiedy tylko trafia się okazja, psioczą niemiłosiernie. Na Lucasa, który nadal musiał wszystko zaklepywać kiedy tworzyli to TCW. Denerwuje mnie to, że kiedykolwiek mówić o TCW, zaraz pojawia się argument "nienawidze Filoniego" i to jest koniec dyskusji. To jest krzywdzące zwyczajnie.

 • Talon Kurrdelebele2014-02-14 03:11:40

  Przepraszam za podwójnego posta.
  Nie twierdzę, że nie namieszał, ale zrobił to ze swoim uniwersum. Do tego w nieporównywalnie mniejszym stopniu niż Filoni. Zmiany Lucasa mogą nam się podobać i nie podobać, ale trzeba mu przyznać, że czemuś służyły. W przypadku Filoniego są nie tylko żałosne ale i bezsensowne. To bezmyślne kopiuj-wklej, które donikąd nie prowadzi i porównywanie tutaj jakiegokolwiek talentu czy umiejętności nie wchodzi w grę. Poza Gwiezdnymi Wojnami GL zrobił jeszcze parę innych rzeczy. Warto do nich zajrzeć. Ocenianie twórcy wyłącznie po jego nieudanych (i też bez przesady) dziełach jest dosyć krzywdzące. W odpowiedzi na `ps.`, pisząc fenomen nie miałem wyłącznie na myśli jego sukcesu. Fenomen to coś znacznie więcej. Wbrew temu co myślisz (nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś takie wnioski) mam całkiem sporą wiedzę na temat historii sztuki, a zwłaszcza jeśli chodzi o dziesiątą muzę. Wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli. SW to coś więcej niż trafienie w `szeroko przyjęte gusta`. Bardzo wiele czynników sprawiło, że są tak uniwersalne i fantastycznie złożone. To dzieło popkultury ale i zarazem niezaprzeczalny majstersztyk stworzony przez prawdziwego geniusza naszych czasów. Dlatego jeszcze raz powtórzę, nie porównuj go do płytkiego Filoniego, który nie rozumie tego za co się bierze i pokazuje to w każdym odcinku swojego TCW. GL z całą swoją niedoskonałością, która tylko czyni go ludzkim ma prawo do błędów. Filoni bierze gotowy produkt, spłyca go na miazgę i robi to w strasznie przykry sposób.

 • Talon Kurrdelebele2014-02-14 02:40:35

  Nild-> Lucas był znacznie bardziej zainteresowany technologicznym zapleczem TCW niż fabułą, do której nie przykładał specjalnej uwagi (poza pokazaniem się na making ofach)

 • Nild2014-02-14 00:19:06

  Talon Kurrdelebele > Nie zgadzam się z niektórymi decyzjami Filoniego, niemniej daleko mi do nazywania go zerem. Poza tym nie zapominajmy, że Lucas także brał udział w tworzeniu TCW.

  Lucas nie namieszał w uniwersum? Mam może wspomnieć o całym wątku Wojen Klonów? Celibacie Jedi wprowadzonym aby uzasadnić zakazany związek Anakina?

  Co zaś do nazywania Lucasa dobrym reżyserem to nie mogę się zgodzić absolutnie. Lucas jest niestety słabym reżyserem. Widać to chociażby w roli Natalie Portman. Jak można sprawić żeby naprawdę porządna aktorka budziła na ekranie poczucie mordu? Czemu jedyną sceną pokazującą przyjaźń Anakina z Obi-wanem jest EP II i gadka w windzie? Najlepsza w opinii wielu osób część GW, Imperium Kontratakuje, nie była reżyserowana przez Lucasa. Tam dopiero aktorzy mogli dać swoim postaciom cokolwiek od siebie.

  Lucasa cenię za Starą Trylogię i niestety muszę przyznać, że bardzo nie lubię za Nową. Nie jest tak, że nie lubię jej samej w sobie (pasja robi swoje być może...), ale zmarnował w niej naprawdę niezły potencjał.
  Lucas i Filoni to dwa różne kalibry, może i jest tak, ale też oboje tworzą dwa różne tematy tutaj. Jeden filmy, drugi bajkę, dla dzieci. Szczególnym fanem Kapelusznika nie jestem, irytuje mnie jako człowiek, ale nie mogę powiedzieć, że wszystko co zrobił można tylko wyrzucić do kosza.

  PS. Fenomen, czytać sukces dzieła oraz jego poziom artystyczny to są dwie zupełnie różne rzeczy i gdybyś znał nieco temat historii sztuki wiedziałbyś o tym. Mnóstwo twórców zmarło w biedzie, aby zostać docenionym tylko po śmierci. Najczęściej liczy się promocja, czy też trafienie w aktualne szeroko przyjęte gusta. Chociaż tutaj muszę przyznać, że poza tą kwestią, Lucas stworzył coś wyjątkowego. I chwała mu za to ;)

 • Talon Kurrdelebele2014-02-13 21:54:11

  Nild-> W żadnym wypadku nie porównywałbym Lucasa- twórcy sagi, wielkiego wizjonera i dobrego reżysera, który jak każdy ma prawo do popełniania błędów (tym bardziej na własnym podwórku) do takiego zera jakim jest Filoni. Nie dość, że namieszał w `uniwersum` to jeszcze zrobił to w bardzo kiepskim i tandetnym stylu, idąc nieprzerwanie po najmniejszej linii oporu. Koleś nie ma talentu. Fakt, potrafi dostrzegać pewne schematy różnych konwencji (podobnie jak GL), ale co z tego, skoro w przeciwieństwie do Georga nie umie z nich korzystać i robi to ZAWSZE bezmyślnie i na siłę. W połączeniu z kiczem (w tym złym tego słowa znaczeniu) wydaje na rynek naprawdę złe rzeczy, w których poza tanią rozrywką dla małolatów nie da się znaleźć niczego co miałoby jakąkolwiek wartość. Nie porównuj więc go do Lucasa, który może i nie jest doskonały, ale geniuszu mu się nie da zaprzeczyć. Jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o jego twórczości i w choć minimalnym stopniu potrafisz analizować i interpretować dzieła artystyczne, to chyba nie muszę uzmysławiać Ci na czym polega jego fenomen.

 • Onoma2014-02-13 21:08:45

  Będzie kolejna sztampowa postać, nic ciekawego.

 • Kasis2014-02-13 19:07:58

  Trudno na razie coś więcej powiedzieć, ja jak w większości przypadków daję nowej produkcji szansę i staram się dobrze nastawić. W każdym razie, podoba mi się projekt postaci, jego wdzianko kojarzy mi się ze starymi Gwiezdnymi Wojnami :]

 • Lukaster72014-02-13 12:35:23

  Wiesz z tego co mi wiadomo jezeli sie nie chce to nie trzeba ogladac, nikt tego nie narzuca, ale to moze byc plotka :P

 • Vintress2014-02-13 12:16:40

  Czyli są jeszcze osoby, które sądzą o tej postaci podobnie jak ja. Już od samego patrzenia na Kanana go nie lubię, a co dopiero będzie jak będę musiała go oglądać w serialu. Mam nadzieje, że zginie szybko. Filoni już nie ma pomysłów na nowe postaci. Najpierw ``kowboj`` Jedi, a potem droid ``czarodziej``....

 • Xalkigo2014-02-13 11:47:31

  Lukaster7--> z wookiepedi
  When Supreme Chancellor Palpatine of the Republic issued Contingency Order 66 to the Grand Army of the Republic, declaring all Jedi to be traitors to the New Order, the Jedi Order was effectively destroyed and the Altisians went to ground. Because they did not often work side-by-side with the Grand Army and its clones, most Altisians survived the initial attacks and were able to rendezvous on Bespin. Altis remained in contact with several surviving Jedi, including Masters Plett and Iri Camas.[3] In time, he was contacted by the Mandalorians, who despite their age-old feud with the Jedi Order had taken in several survivors on their homeworld. Altis dealt with a man named Kal Skirata, and was able to bring Kina Ha and Arligan Zey back to the Chu`unthor, though a young Jedi named Scout decided that she`d rather stay with the Mandalorians.

 • Lukaster72014-02-13 10:44:40

  Dokladnie Altis :P

 • Nild2014-02-13 10:37:22

  Stele > masz rację, to dokładnie ta grupa, należała do nich Callista.

 • Xalkigo2014-02-13 10:36:27

  A co do Kanana gościu nie przypad mi do gustu, i przypomina mi bohatera tej bajki Disneya i nie pasuje mi na Jedi.

 • Xalkigo2014-02-13 10:34:10

  Lukaster7--> chodzi ci o Altisa? On pokłócił się z Yodą o to czy Jedi powinni pozwalać na przywiązanie. Nie wiem co się z nim stało i jego odłamem ale wyszkolił tysiąc lub nawet parę tysięcy jedi więc jego odłam był duży.

 • Stele2014-02-13 10:26:07

  A ci travisowi Jedi to nie retcon grupki z Dzieci Jedi? Jak Basia napisała dwadzieścia lat temu, nie przeżyło im się.

 • Bazy2014-02-13 10:06:34

  Star Wars [*] R.I.P in peace

 • Nild2014-02-13 10:03:02

  Tak, pisała i wydawało mi się, że o ten odłam Ci chodzi. Nie zgadzał się z Zakonem na płaszczyźnie przywiązania do innych, związków, etc.
  http://starwars.wikia.com/wiki/Altisian_Jedi

 • Lukaster72014-02-13 09:40:41

  A Karen Traviss nie pisala o klonach komandosach?

 • Nild2014-02-13 09:33:39

  Nie, nie została. Historia urwała się razem z serią Karen Traviss o klonach. Poratowali oni paru różnych Jedi, zaszyli się o nie wiadomo nic więcej.

 • Lukaster72014-02-13 08:23:24

  No i nie odpowiedzieliscie co sie stalo z tym zakonem zalozonym przez tego mistrza (imienia nie pamietam)ktorynie zgadzal sie z doktryna Yody i utworzyl tai maly odlam, zostaly wyjasnione dalsze losy tej grupy jedi dokad odeszli itd?

 • Lukaster72014-02-13 08:18:24

  Gdyby czystka byla genialnym planem nie przezylby yoda ktory byl uosobieniem zakonu i mogl przekazac wiedze dalej :D

 • Nestor2014-02-13 07:24:16

  Nie jest zle, Jennir tez swego czasu zamienil miecz na blaster i wyszedl z tego super akt. Oby tu bylo podobnie, bo potencjal jest niesamowity. Ja jestem pozytywnie nastawiony do Rebelsuf.

 • ShaakTi11382014-02-12 23:40:42

  Eee, ja tak tylko wspomnę, że wstawiłam filmik HD. Bawcie się dalej :P

 • Darth GROM2014-02-12 23:38:20

  Piett, widzę, że wywołujesz mnie do tablicy, miło mi, jakkolwiek nikogo nie muszę udawać, bo radość z łamania kręgosłupów hejterom mam przeoGROMną, tak więc by było miło, to lepiej by wiedzieli przez kogo.

  Wracając do meritum sprawy, powiem tylko, że obawianie się wszystkiego na wyrost, jest zwyczajnie głupie, bo niby po co, no chyba, że dla hejtu, tak wtedy byle powód się nada, wykładniczo im więcej dramatyzmu, tym inteligentniej, tjjja.


  Kowboj Jedi, czemu nie, luzak i kozak w jednej osobie, pokroju Hana, czysty fan. Jeśli chodzi zaś o czystki po rozkazie 66, było by uber naiwnym być by sądzić, że wszyscy zostali wytropieni i zabici, zwarzywszy, że nie byli to zwykli kryminaliści, czy ludzie wyjęci z pod prawa, w końcu, to Jedi obdarzeni mocą, a to daj im dużą przewagę by się w kamuflować w otoczenie, zwłaszcza, że nie mówimy tu o przeczesywaniu jednej planety, tylko o całej galaktyce, a tego nikt nie jest w stanie ogarnąć nawet Sidious, dlatego też syndykaty mogły śmiało pod nosem imperium zwyczajnie funkcjonować. Biorąc pod uwagę jak Jedi zostali rozproszeni na przestrzeni Wojen Klonów, wręcz jest nie możliwym by wszystkich wytropić, zwłaszcza, że wieść o czystce bardzo szybko się rozprzestrzeniła, a Jedi mieli swoje kanały informacyjne, by się ostrzec.


  Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by powołać do życia nawet cały tuzin zbłąkanych rycerzy Jedi, z których kilku mogłoby z powodzeniem dorównać wyszkoleniem mistrzom z rady Jedi, z powodu udziału na pierwszych liniach frontu, nie jeden weteran wojenny może okazać się lepszy od swojego "dowódcy" z za biurka.

  Czekam niecierpliwie na serial i jestem pewien, że da wiele radość i inspiracji by dalej jarać się tym uniwersum zwłaszcza, że bezpośrednio poprzedza ANH.

 • Nild2014-02-12 23:17:03

  Talon Kurrdelebele > A ja osobiście nie lubię Lucasa, bo przy tym co zrobił z własną sagą, to jakiekolwiek błędy Filoniego po prostu bledną. Wszyscy się tutaj czepiają czego tylko mogą, chociaż serial jeszcze nie wyszedł...Aż się boję co się będzie działo jak jakikolwiek news o EP VII potwierdzony się pojawi ;P

 • Cad Bane2014-02-12 23:02:48

  Kolejny Jedi, który przeżył Rozkaz 66.. Ta "czystka" z każdą taką nową historią zaczyna tracić na swoim znaczeniu. A sam pomysł "Kowboja-Jedi" nie za bardzo mi się podoba. :(

 • Payback2014-02-12 22:42:31

  Piett -> A już myślałem że tylko ja mam odruch wymiotny jak go widzę i słysze...

 • Piett2014-02-12 22:23:52

  Brrrrrr. Jak słucham tego kapelusznika to nie mogę się skupić na reszcie, wciąż pamiętając jego gwałty na SW ;).

 • Piett2014-02-12 22:23:01

  "Pisze padem z konsoli dlatego po kawalku".

  Grom, ale naprawdę rozumiemy że taki jesteś i nie musisz udawać pisząc pod drugim kontem ;).

 • Talon Kurrdelebele2014-02-12 21:57:49

  Rany, jak ja nie lubię tego Filoniego... Ten mały kmiotek narobił już zbyt wiele złego w SW

 • Keran2014-02-12 21:40:21

  Lukaster --> Tak trudno chwilkę pomyśleć o tym co chce się napisać? Rusz głową, skup się i napisz jeden komentarz, a nie cztery o niczym.

 • Lukaster72014-02-12 21:16:21

  Pozatym jak napisalem wielu jedi nie bylo na froncie :)

 • Lukaster72014-02-12 21:14:41

  Nawet w filmach pokazuja ze czlonkowie rady w wiekszosci byli slabsi chocby w walce od tych `plotek`

 • Lukaster72014-02-12 21:12:13

  A han kowboj to ok?

 • Lukaster72014-02-12 21:11:18

  To ze piszesz milo nie znaczy ze madrze :P

 • Darth Zabrak2014-02-12 21:09:36

  Lukaster7 >> z twoich wypowiedzi wnioskuje że dyskutujesz sam ze sobą:-P

  Filoni ma naprawdę bujną wyobraźnie. Kowboj - Jedi który przeżył rozkaz 66. Mnie też to nieco irytuje, bo przez to umniejsza się chytrość podstępu Palpatine`a, podczas gdy wielu znamienitych członków Rady padło jak muchy, nagle się okazuje że przeżywają takie płotki. Ale rozumiem, trzeba było wymyśleć nową postać, z którą dzieciarnia może się utożsamiać. Bardziej mnie irytuje że Filoni przelewa osobistą głupotę na swoją "twórczość".

 • Lukaster72014-02-12 21:09:27

  Pisze padem z konsoli dlatego po kawalku

 • Mariobaryla2014-02-12 20:51:41

  Wychodzisz z założenia, że pisząc kilka komentarzy pod rząd wzmocnisz siłę argumentów? Bo zauważyłem, że masz zwyczaj pisania po trzy na raz. Nie żeby mi to w czymś przeszkadzało, ale komentarze to mimo wszystko nie czat, a zdarza Ci się to praktycznie pod każdym niusem :)

  I czemu każda krytyczna uwaga w stosunku do treści newsa jest dla Ciebie tak wielkim problemem? Jedni lubią sobie pomarudzić, inni lubią za wszelką cenę bronić wszystkiego przed falami nienawiści hejterów, w czym problem :)

  Jak mówiłem - jeżeli te wszystkie rzeczy, na które tak narzekam, okażą się dobre, uderzę się w pierś i padnę na kolana przed geniuszem Kapelusznika. Na razie jednak nie widzę niczego zachęcającego. Mam prawo wymagać od nowego serialu skoku jakościowego, bo twórcy mają doświadczenie wyniesione z pięciu lat emisji TCW. Tymczasem zapowiada się, że dostaniemy coś bardzo podobnego, tylko w nowej "skórce". To co to za interes ;p

 • Lukaster72014-02-12 20:19:38

  Mowiac ze to kowboj maja na mysli sposob bycia

 • Lukaster72014-02-12 20:14:40

  O boze naprawde nie macie czego sie czepiac haha ``w czym przypomina kowboja." omg...A co ma nosic ostrogi? :D

 • Lukaster72014-02-12 20:12:07

  Dzieki otwartej kwestii ilu Jedi udalo sie przezyc czystke autorzy maja pole do popisu i moga tworzyc swietne historie. Np gdzies na odleglej planecie jakis Jedi moglby sam nauczac wrazliwych na moc nie wiedzac o Luke'u itd. Jest tyle mozliwosci bo nikt nie moze wiedziec ilu przetrwalo. A wyjasniona zostala kwestia tego mistrza Jedi ktory nie zgadzal sie z Yoda i zalozyl swoj wlasny zakon w ktorym nie zabranial przywiazania itp nie pamietam jego imienia :P

 • Mariobaryla2014-02-12 20:03:33

  Dobra, na postać ponarzekałem na forum, ale niech ktoś mi wyjaśni jedną zagadkę wszechświata: w czym ta postać przypomina kowboja? Zdejmij kapelusz Filoni, bo za bardzo gwiazdorzysz.

 • cezarynight72014-02-12 19:40:50

  w komiksach serii dziedzictwo było troje Jedi którzy przeżyli czystkę - K`kruhk, T`ra saa i A`sharad Hett jako Darth Krayt.

 • Nild2014-02-12 19:16:35

  DarthBacek > Filmowe SW ma w sobie sporo z westernów, więc mi to pasuje. Wszystko zależy jak to przeprowadzą, z filmików jestem w stanie zgodzić się z niektórymi głosami Internetu, że wyjdzie taki Kyle Katarn nieco.
  Co do "dobrzy zawszę wygrywają" to zgadzam się, absolutnie za dużo tego było w TCW :/

 • Stele2014-02-12 18:47:41

  W obecnym kanonie mamy już wesołą gromadkę Jedi i Baila w piwnicy, ale dla filmowców każdy ponad Obiego i Yodę to za dużo. Pelikanom zresztą chyba też przejedli się kolejni ocalali. Może Paun go dorwie względnie szybko i młody adept będzie sobie musiał radzić bez mistrza. :)

 • Lukaster72014-02-12 17:58:22

  Jedi wygineli do ostatniego? :P czyje to fakty? Nie kanoniczne :P

 • Lukaster72014-02-12 17:56:29

  Myslalem ze zaczniecie lanentowac ze to han solo wladajacy moca :P

 • Lukaster72014-02-12 17:54:43

  Naprawdę trudno wam uwierzyć w to, ze czystkę mogło przeżyć wielu Jedi? Dla mnie nielogiczna wydawala sie sprawa po obejzeniu filmow ze we wrzechswiecie wsrod milionow planet nie moglo sie ukryc wiecej jedi, tym bardziej ze nie wszyscy walczyli na frontach

 • RodzyN jr.2014-02-12 17:42:56

  Rahm Kota jest za stary ;). Oczywiście chodzi mi tutaj, że to jest serial dla szczyli, a one muszą mieć bohatera z którym będą się utożsamiać blablabla...

  Co do Kanana to nie wiem kto to jest ten Flynn Rider z "Zaplątanych", ale mi właśnie Kanan przypomina młodego Rahma Kotę ;)

 • Slavek_82014-02-12 17:23:35

  Spoczko w sumie, szkoda tylko że taki gładki i wymuskany. Mógłby być bardziej scruffy lookin`. Ile on w ogóle może mieć lat? Podobno akcja Rebels dzieje się w 5 BBY, w takim razie koleś musi być po trzydziestce jeśli był już Rycerzem podczas Wojen Klonów.

 • DarthBacek2014-02-12 17:17:10

  Nild >> Nie mówię, że różnorodność jest zła, ale połączenie Jedi-Kowboj wydaje mi się średnio trafione. Oczywiście może to wyjść fajnie. Jeśli będzie jak TCW to możemy być pewni, że Rebelia będzie robiła nieźle w wała Imperium.

 • smajlush2014-02-12 17:14:52

  Niedobrze mi się robi od coraz to nowych Jedi którzy przeżyli Rozkaz 66. Tak jakby Rahma Koty nie mogli wykorzystać.

 • Nild2014-02-12 17:06:16

  DarthBacek > Tak, tak, różnorodność jest zła, a Jedi wyginęli do ostatniego podczas rozkazu 66, powszechnie znane fakty. Zobaczymy co im z tego wyjdzie, osobiście nie oczekiwałbym zbyt wiele, ale nie sądzę też żeby serial nie nadawał się w ogóle do oglądania. Pewnie będzie podobnie jak w TCW. Na szczęście tam pokazali, że potrafią też robić dobre odcinki...

 • DarthBacek2014-02-12 16:11:21

  Też mi się skojarzył z Ryderem z "Zaplątani".
  Jakoś kowboj Jedi średnio mi pasuje, tak samo jak ogólnie Jedi w Rebelii.

 • chris872014-02-12 15:47:44

  Ale się Freddie postarzał!!! :o
  Na chwilę obecną Kanan trochę kojarzy mi sie z postacią zawadiackiego Flynna Rydera z animacji `Zaplątani` ;) hehh
  Choć postać lepiej by wyglądała z ciemnym kolorem oczu niz niebieskim... Hmmm..
  A ogólnie to wygląda na to, że animacja będzie podobnie wyglądać jak w TCW. Oby tylko troszkę bardziej skupili się na animacji postaci, bo cała reszta wychodzi im bardzo dobrze ;)

 • Burzol2014-02-12 15:45:36

  Fajny sweterek :P.

 • ShaakTi11382014-02-12 15:44:18

  Słuchajcie, czy to tylko mi się on kojarzy z Flynnem Riderem z "Zaplątanych"?

  https://imagizer.imageshack.us/v2/571x339q90/268/ecj8.jpg

 • Vintress2014-02-12 15:44:01

  Szczerze powiedziawszy Kanan dla mnie może stać się drugą postacią obok Tano (w pierwszych 2 sezonach), która mnie mocno irytowała. Ale cóż zobaczymy.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..