Rebelianci

"Rebelianci": Poznajmy Ezrę

TV Guide

Kampania marketingowa "Rebeliantów" ruszyła pełną parą: jakiś czas temu mieliśmy okazję przyjrzeć się Chopperowi, we środę Kananowi, a dziś przyszedł czas na Ezrę, o którego istnieniu wiemy już dzięki licznym plotkom. Artykuł o nim ukazał się na TV Guide; chłopak jest łagodnym czternastolatkiem żyjącym na Lothalu, który dopiero odkrył w sobie Moc. Wie jak przetrwać na ulicy, jest spryciarzem i drobnym złodziejem, ale na początku nie będzie go interesowała walka z Imperium - razem z nim będziemy obserwować w jaki sposób nowa władza rządzi jego planetą. Gdy młodzieniec spotka Kanana i załogę "Ghosta", to po raz pierwszy poczuje, że ma rodzinę, a ocalały z rozkazu 66 mężczyzna stanie się jego mentorem.

Ezra jest pierwszą postacią wymyśloną na potrzeby serialu i większą część akcji będziemy oglądać jego oczyma. W jego rolę wcieli się Taylor Gray - kolejny potwierdzony aktor z pierwotnej piątki. Artykuł na TV Guide wspomina też o dwóch teaserach, które czekają na nas w najbliższy poniedziałek na amerykańskim Disney XD.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (541) Taylor Gray (38)

Komentarze (22)

Prawy rysunek z 0:07 przypomina Alladyna :)

Całkiem ok ,ale ciekawi mnie jak to będzie wyglądało oryginalnie.

Już lubię te postać. Ale martwi mnie to, że na początku może on być on męską wersją Ahsoki. Cóż może z kilkoma sezonami to się zmieni i nawet dostaniemy starszy model postaci jak to było w TCW.

@ShaakTi1138 - ale serio, hełm jest uderzająco podobny, to było moje pierwsze skojarzenie w 0:36 i 1:04 :D

trochę styl graficzny trochę nie podoba, chyba wolałem bardziej kanciaste CW, ale zobaczymy to jak już wszystko będzie złożone ;)

Slavek->
To będzie przełomowa historia! :D XD

Ezra - das Jude auf kosmos.

CHWILA MOMENT. Niski. Ma (Ś)Moc. Nosi wieki hełm. Tylko czekać, aż chłopakowi popsuje się wzrok i zacznie nosić okulary... Przecież to jest młody Lord Dark Helmet z Kosmicznych Jaj! ;O Wreszcie poznamy młodość jednego z najbardziej ikonicznych czarnych charakterów w historii kinematografii! :D

charakterem Ezra troszkę kojarzy mi się z Mission Vao z KOTORa, z tym że Mission nie miała mocy, a Ezra nie ma Wookiego za towarzysza.

Akurat nie porównywałem Hana Solo z Kananem. Tylko zwracam uwagę na podobieństwo losów młodego Hana z Ezrą.

Jedi kowboj to Han Solo obdarzony moca to chyba logiczne, Hana zawsze porownywano do kowboja._.

"Han Solo" obdarzony Mocą.:) Postać jest według mnie o wiele ciekawsza od kowboja jedi.:) Teraz czekam na prezentację jakiejś postaci żeńskiej. Ciekawi mnie czy poza Herą Syndulą będzie w drużynie głównych bohaterów jakaś kobieta.

numbers - mam nadzieję, że zachowawczość stylistyczna ogranicza się wyłącznie do warstwy wizualnej. Niestety, martwię się trochę, że zachowawczość będzie dominować w większej liczbie aspektów, przynajmniej na początku - co widać po dosyć stereotypowych i mało wyrazistych postaciach. TCW było bardzo zachowawcze od strony scenariusza i wałkowało na nowo w kółko te same schematy fabularne. Z drugiej strony większość książek osadzonych po RotJ również jest mocno zachowawcza, a ich autorzy od parunastu lat trzymają się tych samych bohaterów i schematów. Siłą filmów było to, że Lucas umiał wziąć elementy i schematów z innych filmów i podać je w świeżej, atrakcyjnej formie, dając pewnym motywom nowe życie i prezentując ciekawe ich wariacje. "Twórczości" Filoniego tej finezji brakuje.

@Epizozeur
to nie jest finalna animacja tylko tzw storyboardy ze szczątkową animacją, żeby animatorzy mieli pojęcie o co w scenie chodzi

To prawda ludziki wyglądają disneyowsko, ale to jeszcze nie przesądza czy serial będzie udany.
Z drugiej strony jednak, jedna z przyczyn popularności SW tkwi w tym, jak bardzo nowatorskie były filmy pod względem wizualnym. Udało się to z Clone Wars (nie TCW) - unikalny styl wizualny Tartakowskiego zgrał się ładnie z estetyką świata SW.
W Rebels widać "ładność" i dbałość o szczegóły, ale jednocześnie mam wrażenie, że Disney gra bardzo zachowawczo - żadnego ryzyka stylistycznego. Być może to efekt wyrachowania finansowego - twórcy naprawdę wyrafinowani kosztują więcej. Szkoda by było gdyby Rebels okazały się jeszcze jedną komputerową animacją rodem z "taśmy produkcyjnej".

On też ma moc?!?!:(

I czemu taka brzydka animacja?

Noż cholera, czy teraz wszyscy Rebelianci będą MOCni?

Włosy mu powiewają czyli jest dobrze :)

Ach, umknął mi ten fragment o teaserach - dopisałam :). No ciekawe czy będzie to coś nowego...

W calym filmiku podobal mi sie tylko At-St ;]

Mam do tego gościa o wiele cieplejsze uczucia i cieszę się, że to on będzie głównym bohaterem, a nie Kanan. I aktor sto razy lepszy.

Ze smutkiem stwierdzam, że te wszystkie ludziki wyglądają bardzo disneyowsko.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.