Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2014: Hasbro i Rebelianci

rebelscum.com

Toy Fair było wyraźną okazją do wypromowania Rebels i zrobienia dobrego wrażenia na dystrybutorach i kolekcjonraach. Hasbro, razem z Lucasfilm, zaprezentowało zabawki z Rebels na koniec specjalnego pokazu premierowego. Na finał na scenie pojawili się szturmowcy, oraz Freddie Prinze Jr., który w serialu odgrywa rolę Kanana. Pełne galerie prezentowanych zabawek można zobaczyć tutaj i tutaj

Wśród figurek 3 i 3/4 pokazano głównych bohaterów: Ezrę, Kanana, Choppera, Zeba, a także czarne charaktery: Inkwizytora, Agenta Kallusa i różne wersje szturmowców. Wydane zostaną dwa dwupaki oparte o serial, w których pojawią się Zeb Orrelios kontra Stormtrooper, oraz C-3PO i R2-D2, choć nie ma potwierdzenia, że te ostatnie związane są z serialem. Na Toy Fair nie zaprezentowano figurek postaci kobiecych, nie pojawiła się ani Hera Sydulla, ani Sabine, jednak fani mogą spodziewać się ujawnienia tych figurek latem, na San Diego Comic-Con.

Z pojazdów pojawiły się: ogromny X-Wing, TIE Fighter Inkwizytora, AT-DP, Phantom. Przy okazji serialu pojawią się też 12-calowe figurki, takich postaci jak: Inkwizytor, Agent Kallus, Kanan Jarrus, Szturmowiec i Ezra Bridger. Hasbro pokazało też specjalne zestawy do gry "Star Wars Command", które pokazaliśmy już w tym miejscu.

Tagi: Hasbro (585) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (557) Toy Fair (40)

Komentarze (10)

Porażka. Porównując te figurki do zwyklego szturmowca z przed paru lat to ogromny krok w tyl. Gdzie artylulacja ja sie pytam. : P

No to Rebelsi już się zadamawiają na dobre.

Mi się podobają.

Mnie te figurki się nie podobają. Może oprócz Inkwizytora. Niech Moc będzie z Wami.

Kupie Luke, swietny sculpt.

Dziwny ten Mace Windu w tle. Zupełnie nie ten kolor szaty.

Lipa :( Figurki mają tylko pięć punktów artykulacji, nie mogą zginać kolan, łokci ani obracać nadgarstkami. Hasbro cofa się w rozwoju, czy jak?

Prawda, Inkwizytor jest spoko, ale reszta nawet jako figurki prezentuje się cokolwiek szpetnie. W ogóle bardziej interesujący jest ten drugi plan: Luke świetny, strasznie podoba mi się Maul, szturmowcy zawsze wyglądają dobrze, doskonale prezentuje się też Kenobi i Windu. Szkoda, że im pierwszoplanowej foty nie strzelili ;)

Ten Luke z ROTJa mi się podoba. Z Rebels tylko ten Inkwizytor mi się podoba, reszta meh.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.