Wojny Klonów

TCW 6x08-6x11 w Niemczech

Różne

Dzisiaj wieczorem, o 20:15 na Super RTL zostaną wyemitowane nowe odcinki materiałów bonusowych "The Clone Wars" w języku niemieckim. Niestety tym razem stacja nie pokazała reklamy kolejnych epizodów, za to w w najnowszym Insiderze ujawniono angielskie tytuły oraz opisy, które różnią się nieco od niemieckich. Poniżej podajemy nowe, jeśli chcecie sobie przypomnieć stare, kliknijcie tu.

The Disappeared, część 1 (Verschollen)

Pokojowy świat Bardotta i jego mistyczne zwyczaje są zagrożone przez starożytną przepowiednię, a główni przywódcy duchowi planety zniknęli. Królowa Julia wzywa na pomoc swojego najbardziej zaufanego przyjaciela w senacie, Jar Jara Binksa. Zdając sobie sprawę z ważności duchowej równowagi na Bardotcie, Rada Jedi wysyła Mace'a Windu, aby towarzyszył Binksowi i zbadał sprawę.

Temat na forum.

The Disappeared, część 2 (Verschollen)

Ukochana Jar Jara Binksa, królowa Julia z planety Bardotta, zostaje porwana przez żądny krwi kult Frangawl w celu wypełnienia starożytnej i mrocznej przepowiedni. Przedstawiciel Binks oraz Mace Windu muszą odnaleźć zaginioną władczynię, zanim kult się wzmocni.

Temat na forum.



The Lost One (Spuren)

Misja Jedi znajduje miecz świetlny należący do dawno zmarłego mistrza Sifo-Dyasa, co skłania Yodę, Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera do rozpoczęcia śledztwa w sprawie jego dziesięcioletniej nieobecności. Inspiruje to Dartha Sidiousa do wydania Darthowi Tyranusowi rozkazu, aby zatarł wszelkie ślady, które mogą doprowadzić Jedi do odkrycia prawdy o konspiracji Sithów.

Temat na forum.

Voices (Stimmen)

Yoda popada w głęboki niepokój, gdy słyszy w głowie głos zza grobu - głos Qui-Gon Jinna. Wiedząc, że Jedi nie mógł zachować swej osobowości po śmierci, Rada zaczyna się obawiać, że Yoda został skażony wpływem ciemnej strony. Zdeterminowany by znaleźć odpowiedzi, Yoda ucieka ze Świątyni i śledzi bezcielesny głos.

Temat na forum.



Tagi: Star Wars Insider (182) The Clone Wars (1257)

Komentarze (7)

Niestety jeszcze nie oglądałem więc nie wiem czy te odcinki tworzą jakąś fabularną całość. Na razie założyłem że razem stanowią tetralogie. Może ktoś kto już je obejrzał w Niemczech zechce to potwierdzić czy też zaprzeczyć temu.:D

Wandalek - a o Dyasie nie jest przypadkiem tylko jeden odcinek? Pozostałe trzy są chyba oddzielną historią o Yodzie, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Nie widzę związku między Syfem a Liamem Neesonem.

Swoją drogą ten odcinek aż się prosi o jakąś parafrazę cytatu z Uprowadzonej. "Kim jesteś nie wiem ja, czego chcesz nie wiem ja, ale jeśli z głowy mojej nie wyjdziesz, cię szukać, znaleźć i zabić zmuszony będę" :D

Obydwa odcinki o gungańskim deputowanym w senacie galaktycznym zapowiadają się niezbyt ciekawie. Choć mroczny kult religijny brzmi interesująco tylko po co mieszać w to Binksa którego postać nie pasuje do takiej tematyki chyba że to jego akolici złożą w ofierze co niektórym fanom powinno przypaść do gustu.
Za to odcinki o Sifo-dyasie oraz o armii klonów zapowiadają się na dość dobre. Obym tylko nie musiał weryfikować tej opinii po obejrzeniu odcinka. Szkoda tylko że pozostałe dwa odcinki dopiero za tydzień. Super RTL popełnił według mnie błąd nie emitując czterech odcinków o dziedzictwie Sifo-Dyasa w tym samym dniu zaś odcinki o Binksie za tydzień.

W bardzo nieciekawym świetle przedstawiana jest ostatnio Rada.
Najpierw nie ufali Tano i ją wywalili z Zakonu, a teraz z Yody robią skażonego ciemną stroną.

Yoda może być ciekawy. Jar Jar ma dziewczyne? o.O

Znalazło się w tych paru odcinkach miejsce dla Jar Jara :/

Ukochana Jar Jara, hę? A jak to to się rozmnoży?? :P

Na Yodę czekam niecierpliwie... zobaczymy cóż takiego nam zgotowali.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.