Komiksy

Szósty tom Mrocznych czasów w przyszłym miesiącu

Egmont Polska

W tym roku nie należy spodziewać się zbyt wielu albumowych wydań komiksów Star Wars, zatem informacje o ich pojawieniu się na horyzoncie będą prawdopodobnie wyczekiwane fanów. Wszystkich, którzy nie mogą doczekać się kolejnej porcji gwiezdnowojennych opowieści informujemy, że w przyszłym miesiącu pojawi się szósty tom dobrze już chyba znanego czytelnikom cyklu Mroczne czasu. Zachęcamy do zapoznania z zapowiedzią zbliżającego się komiksu, na którego premierę będziemy musieli cierpliwie poczekać do 7 kwietnia.

Mroczne czasy tom #6: Posłaniec ognia

W galaktyce, w której poluje się na Jedi, mistrz K’Kruhk ucieka z grupą młodych padawanów. Po przymusowym lądowaniu na planecie, którą włada Imperium, uchodźcy zostają umieszczeni w obozie pełnym tysięcy innych osób, które podczas wojen klonów straciły swoje miejsce zamieszkania. K’Kruhk i młodzicy, ogarnięci poczuciem zagrożenia, uciekają na dzikie obszary – tylko po to, by natknąć się na zło większe, niż sobie wyobrażali! Tymczasem w Coruscant uczeń Imperatora, Darth Vader, szykuje nowe śmiercionośne narzędzie...
Komiks pierwotnie został wydany jako Dark Times #23-27: Fire Carrier przez Dark Horse Comics.
Scenariusz Randy Stradlay, rysunki Gabriel Guzman, kolory Garry Henderson, okładka Doug Wheatley. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 39,99 zł, 128 stron. Premiera: 7 kwietnia 2014 r. Przykładowe plansze dostępne poniżej.


Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (603) Gabriel Guzman (22) Jacek Drewnowski (91) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Randy Stradley (99)

Komentarze (7)

Akurat DT chyba nie wywalą z kanonu, bo za bardzo "na uboczu" dzieje się ta seria.
Oczywiście nie mogę się doczekać!

Ou jea, nowy DT nadchodzi!

Bazy - też się boję o kanon, ale sądzę, że jeśli już pójdzie do śmieci to będzie to ta jego część która ma miejsce po Endorze. Przeczytałem wszystkie wydane w Polsce książki z wyjątkiem 3 których jeszcze nie dorwałem i to będzie dla mnie tragedia, ale wydarzeń z Mrocznych Czasów chyba nikt nie będzie podważał. Tak myślę...

A po co się martwić kanonem, jak coś jest dobre to dla pasjonatów samo się obroni, nawet jeśli będzie "niekanoniczne". Oby nic się nie stało i Egmont mógł wydać jeszcze ostatni tom w tym roku.

No i co z tego jak i tak to nie będzie kanoniczne...

Czemu takie małe te obrazki ?

Jeden miesiąc remains.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.