Wojny Klonów

Klipy z materiałów bonusowych "The Clone Wars"

Różne

W piątek tuż po północy na Netfliksie w Stanach i Kanadzie będzie można oglądać wszystkie odcinki z materiałów bonusowych "The Clone Wars". Aby uprzyjemnić sobie czekanie, już teraz można zobaczyć fragmenty odcinków, które ukazały się w sieci. Pierwszy z nich pochodzi z USA Today i jest częścią epizodu "Conspiracy". Artykuł stwierdza jednakże, że początek sezonu to odcinki o mistrzu Yodzie, które w Niemczech były wyświetlane jako ostatnie.

Niestety, nadal nie wiadomo co z resztą świata - redakcja Jedi News zasięgnęła języka i okazuje się, że osoby z Lucasfilmu odpowiedzialne za dystrybucję pracują nad podpisaniem umów z różnymi krajami, ale w tej chwili brak jakichkolwiek detali.Kolejny filmik już co prawda kiedyś widzieliśmy, ale w słabej jakości. To z kolei fragment odcinka "Voices".Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Netflix (37) The Clone Wars (1257)

Komentarze (7)

Oj będzie się działo!!!

Jak to możliwe, że to, co w USA będzie emitowane jako pierwsze, w Niemczech było jako ostatnie? :D Czyżby chronologia nie miała już sensu? :D A na odcinki czekam, a to już niedługo. Zapowiada się nieźle.

Powiem wam ze tesknilem za tym serialem. Hego, czekamy na prv od Ciebie! :-)

Vintress --> To żołnierz ...

Zabawne że yoda lata w takim mały myśliwcu.

Eh, Rex znowu odgrywał rolę klona typu ``yes sir, yes sir``.

Czy mi się zdaje, czy Shaak Ti podkłada głos ktoś inny niż ostatnio?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.