Gry komputerowe

Galactic Strongholds

Firma BioWare, producent gry „The Old Republic” oficjalnie ogłosiła, że najnowszy dodatek będzie się nazywał „Galactic Strongholds”. Podobnie jak poprzedni dodatek, „Galactic Starfighter”, tak i ten będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy.

Sam dodatek będzie zawierał, coś o co wielu graczy prosiło od dawna, domy, a raczej twierdze, które będzie można samemu zdobyć, dekorować, upiększać, rozwijając własny, indywidualny styl.

W ramach promocji nowego dodatku, wszyscy abonenci, którzy będą mieli wykupioną subskrypcję w dniu 2 kwietnia 2014 dostaną dodatkowe 500 CC (Cartel Coins). Akcja zostanie powtórzona także 4 maja 2014, kiedy to aktywni abonenci dostaną dodatkowy 1000 CC.

Warto też mieć aktywny abonament 11 maja 2014, wtedy bowiem zostaniemy zakwalifikowani do wcześniejszego dostępu do nowego dodatku. Nastąpi to 24 czerwca 2014 (wraz z wersją 2.8, opóźnioną o około 2 tygodnie względem pierwotnego terminu), ale też dostaniemy luksuowy apartament w Sky Palace na Nar Shaddaa z odblokowanymi trzema pokojami (które kosztują 1500000 kredytów). Dodatniemy także tytuł „The Illustrious” oraz Nazwę twierdzy: „Galactic Stronghold”. Ci, którzy będą abonentami gry 24 czerwca 2014 nie dostaną już wszystkich pokoi w apartamencie.

Preferowani gracze dostaną swój wcześniejszy dostęp dopiero 29 lipca, natomiast osoby grające za darmo dostaną go wraz z oficjalną premierą dodatku w sierpniu. Tytuł i nazwa twierdzy także przysługują preferowanym graczom.

W nowym dodatku gracze będą mogli mieszkać i wybierać apartamenty na różnych planetach, Nar Shaddaa oraz stolicach obu frakcji. Będzie można mieć też kilka twierdz. Gracze będą mogli wybierać z pośród setek unikalnych dekoracji, a także zdobywać punkty prestiżu, dzięki którym zostanie zbudowany ranking twierdz. Będzie można zapraszać przyjaciół do swoich domów. W sierpniu dodatkowo Gildie będą mogły uruchomić potężne okręty Gildyjne, gdzie będą się spotykać ich członkowie.

Istotnym elementem twierdz będzie to, że znajdzie się tam schowek na rzeczy dla wszystkich postaci gracza. Więcej szczegółów zostanie podanych bliżej premiery dodatku.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (499)

Komentarze (23)

ta gra jurz nierzyje.

człowieku komentujący poniżej, primo, obecnie więcej osób gra w League of Legends niż w wowa (no chyba że mówimy o grach z otwartym światem, to chyba wtedy faktycznie wow nadal jest na pierwszym miejscu), jeśli mówimy o popularności jakiej sieciówki, secundo, TOR do tej czołówki ma tak daleko, że detronizowanie kogokolwiek jest jakąś totalną fikcją :P

@Mariobaryla
A no wow ma bardzo dużo bo bez względu jak bardzo byśmy chcieli tor nie jest nawet bliski odebrania mu tytułu króla mmo. Więc siłą rzeczy co blizzard u siebie doda musi też dodać konkurencja by nie zostać przypadkiem w tyle.

wg TOP10 mmo 2k13 - nikt [6na9]

No i teraz nie wiem czy przedłużyć subka od razu jak się skończy, czy oszczędzić trochę grosza i poczekać do maja..

Kaldor -> co ma WoW do rzeczy, domki graczy istnieją w MMO od zarania dziejów, a w planach było pewnie od dawna. Problem jest taki, że również od zarania dziejów domki są wciąż tak samo bezużyteczne - żadnych praktycznych zastosowań, customizacja i możliwość dekorowania jest bardzo toporna i mocno uproszczona ze względu na ograniczenia silnika, ostatecznie mamy jakieś nory z pustymi korytarzami i paroma bibelotami po kątach. Mam nadzieję, że całe to wyposażenie będzie chociaż w jakimś stopniu interaktywne, bo jak to wszystko ma po prostu stać pod ścianami, to nie ma to większego sensu ;p

Przecież w to nikt już nie gra [3]

Dziwne, że nikt jeszcze tego nie napisał: Dodają to tylko dlatego, że wow zapowiedział taką funkcję w najnowszym dodatku. Spodziewam się większości rzeczy za cc. A co do wcześniejszych komentarzy to fakt, że w mmo nie grasz dla klimatu, fabuły, walk czy grafiki tylko dla ludzi. Niestety obecnie wszystkie gry starają się ugruntować wizerunek aspołecznego gracza zdejmując z niego konieczność poznawania ludzi nawet wirtualnie poprzez raid findery itp. Kiedyś żeby pograć na serio w wowa to potrzeba było kilku kumpli i nawet ciągłe padanie okazywało się radością. Ostatnio próbowałem robić OPa w torze z pugiem i nuda jak diabli nikt nic nie mówił, zero żartów tylko hejty żeby się wszyscy pospieszyli.

Przecież w to nikt już nie gra [2]

Przecież w to nikt już nie gra

@Sluban
A co do radości, to do dziś wspominamy sukces, kiedy pierwszy raz udało nam się gildią zabić TFB po kilkunastu wipach zanim opanowaliśmy taktykę - szał radości nie do opisania, poczucie, że coś osiągnęliśmy. I to jest chyba podstawa czerpania radości z MMO - dobre towarzystwo. Bo granie samemu/z PUGiem to faktycznie jest nudna, żmudna farma.

MMO niszczy gry? :DDD jeżeli chodzi o mechanikę to muszą jeszcze popracować ale klimat to ta gra ma, klimat gwiezdnych wojen tego jej nie można odmówić

DarthBacek - Grałem w wiele MMO, ale niestety są to gry o niczym. Powolne farmienie, ciągła walka o coraz lepsze wyposażenie. Zero klimatu i radości z walki lub z czegokolwiek. Podobny przypadek do TORa to Neverwinter Online. Jako, że lubiłem Neverwintery oraz wszystkie gry z tego uniwersum(Baldury itp.) postanowiłem zagrać. A co zobaczyłem? Kolejne nudne MMO, które tylko niszczy świat z którego korzysta i którym próbuje wyróżniać się na tle masy innych MMO.

>>>Dyndo Sydius na allegro śmigają po 79zł, ostatnio była za 40zł(zgadnij kto kupił^^).

Jak dla mnie dodatek w stylu "Lubisz Simsy i Star Wars - mamy coś dla Ciebie".

Sluban - Każdy ma swój gust, Ja tam MMO lubię i chętnie pogrywam

MMO niszczy gry. Grałem trochę w Old Republic ale granie w MMO jest tak nudne i męczące, że przestałem. Gdzie temu czemuś do takich KOTORów?

Dyndo Sydius -> sprawdzałeś na allegro?

Sam dodatek brzmi ciekawie. Szczegolnie cieszy wprowadzenie paru zmian, ktore powinny pojawić się już dawno.

Da się gdzieś jeszcze kupić wersję pudełkową TORa?

Na jakich serverach gracie to bym chętnie z Wami pograł :P

teraz jak to przeczytałem to jak za komuny - ci z partii dostają M3 szybciej i więcej, ci nie-z... ściubią u mamusi XD

Pewnie i tak nie stać mnie będzie na domek jako f2p .

Statki gildyjne... Kiedy o nich słyszałem pierwszy raz? Hmm... zdaje się że w maju/czerwcu 2012r... Miło że w końcu będą :)
Reszta też się sympatycznie zapowiada, a i subskrypcję mam wykupioną dość korzystnie, po prostu pięknie! :)

Ciekawe, nie mogę się doczekać!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.