TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #11

2014-04-07 23:12:07 Różne

Wieści o "Rebeliantach" ostatnio niemalże nie nadchodzą, nawet z plotkami jest słabo. Ta sytuacja może się jednak zmienić już wkrótce - 19 kwietnia podczas WonderConu odbędzie się panel zatytułowany po prostu "Behind the Scenes of SW: Rebels". Oficjalny blog potwierdził, że na imprezie pokaże się Dave Filoni wraz z aktorami. Co więcej, reżyser będzie odpowiadał na niektóre pytania zadane mu przez internautów - aby to zrobić, wystarczy napisać swoje w komentarzu pod wyżej wymienionym postem na blogu. Potrzebne jest do tego konto na Facebooku, a czas mamy do 9 kwietnia.

Kolejną oficjalną wieścią jest wprowadzenie na Starwars.com sekcji z "Rebels". Co prawda na razie nie ma tam nowych materiałów, a sam dział ma dziwną tendencję do znikania z sekcji "Explore", ale mamy znak, że coś powoli zaczyna się dziać. Plotki zacznijmy zaś od wieści przekazanych przez Toma Kane'a, odtwórcę roli Yody, podczas Megaconu. Zapytany o udział aktorów z TCW w nowym serialu odparł, że stara ekipa "gdzieś tam będzie", ale twórcy chcą raczej wykorzystać nowe głosy. Wynika to z faktu, że choć większość z nich bardzo dobrze udaje różne postaci, to widownia z łatwością rozpoznaje kto jest kim. Dodatkowo, nowy serial ma się raczej skupiać na nowych bohaterach. Kane powiedział jednak, że w czasie trwania akcji serialu żyją Obi-Wan, Yoda, a Ahsoka "robi to, co robi", więc istnieje szansa na powroty.Greg Weisman potwierdził w krótkim wywiadzie, że w istocie będą różne role gościnne, ale nie może jeszcze zdradzić jakie. Jak twierdzi serwis Liberty Voice, jednym z takich aktorów miałby być Billy Dee Williams (takie plotki pojawiły się już dwukrotnie) i ponownie wcielić się w Landa. Problem w tym, że autor artykułu powołuje się na IMDb i Wikipedię, które niekoniecznie są wiarygodnymi źródłami. Podobnie informację bez żadnego pokrycia można znaleźć na naszym podwórku - w spisie aktorów na Filmwebie znajduje się Greg Ellis (drobne role w "Piratach z Karaibów" czy "Star Treku", gościnnie między innymi w serialach "Kości", "Agenci NCIS", "Dexter"). Wynika to prawdopodobnie z tego, że i on kiedyś był w liście IMDb, ale go stamtąd usunięto.Na koniec drobna ciekawostka - jeden z użytkowników forum TFN-u dostrzegł podobieństwo pomiędzy zbroją Inkwizytora, którą widzieliśmy na Toy Fair, a jedynym z rysunków McQuarriego. Przeprowadził on rozmowę mailową z pracownikiem Lucasfilmu, który potwierdził owo podobieństwo oraz zdradził, że sporo nigdy niepublikowanego materiału artysty ożyje dzięki serialowi.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Billy Dee Williams (135) Dave Filoni (554) Greg Ellis (4) Greg Weisman (25) Ralph McQuarrie (114) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) StarWars.com (209) The Clone Wars (1374) Tom Kane (31) WonderCon (4)

KOMENTARZE (6)

 • ShaakTi11382014-04-08 18:51:51

  ogór->

  Chyba tak :). Mnie martwi trochę jedna rzecz: że podejdą do McQuarriego jak do jakiegoś świętego i będą wybierać jego prace bez żadnej refleksji. I nie chodzi mi o to, że odmawiam mu talentu, ale są powodu, dla których część rysunków przeszła, a część nie.

 • Keran2014-04-08 16:35:49

  Plotki, plotki i plotki

 • ogór2014-04-08 12:56:46

  To ile tego McQuarrie narobił, że oni przez tyle lat ciągle wykorzystują jego nieznane prace? :D

 • Sluban2014-04-08 10:14:53

  Ahsoka to już najlepiej niech nic nie robi.

 • Nestor2014-04-08 09:52:35

  Greg Ellis fajnie zagrał w 4 sezonie Dextera. <3

 • ShaakTi11382014-04-07 23:18:42

  I co drugi pyta o Ahsokę... wiadomo, że na to nie odpowie.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..