Gry komputerowe

Star Wars jednak nie wkracza do Disney InfinityNiedawno informowaliśmy, że w multimedialnym świecie Disney Infinity pojawił się miecz świetlny jako pierwszy element świata Gwiednych Wojen. Tym razem mamy kolejną informację, krótką ale za to zaskakującą.
Na facebookowej stronie Disney'a pojawił się pierwszy komentarz w tej sprawie. W oficjalnym komunikacie czytamy, że wbrew plotkom, nie ma planów włączenia całego uniwersum do świata Disney Infinity.

"Whilst there are no plans for Star Wars to join Disney Infinity at this moment in time... please do continue to check back for more exciting updates to our Star Wars collection"


Stwierdzenie to padło w odpowiedzi na pytanie o nową figurkę Vadera zaprezentowaną przez Disney'a. Jeden z fanów chciał wiedzieć czy jest to pierwsza z tak zwanych "figurinek", którymi teleportuje się postaci do gry. Jak możecie zobaczyć poniżej, faktycznie jest ona podobna do tych używanych w grze, jednak ponoć nie ma z nimi nic wspólnego. Nie oznacza to, że postacie ze świata Star Wars ostatecznie nie trafią do Infinity, nie należy się ich jednak spodziewać w najbliższych aktualizacjach.Tagi: Darth Vader (176) Disney (407)

Komentarze (9)

@Calsann To nie 4chan na takie walki.

FLEJM, FLEJM, FLEJM! Bijta się :D.

darth ryba --> Haha powiedział ten co nie pisze głupot lol.

@Darth Ryba Czyli juz wlasnej opinii nie mozna miec? Oraz nie, nie dziekuje. Nie lubie slodyczy.

Taaaaaaaaaaaaaaak

Dan zjedz Snikersa.
Po co?
Bo jak jesteś głodny to piszesz głupoty na bastionie, lepiej?
Niech CSM będzie z wami.

YES!
YESS!
YEEES!

Nooooooooo!!!!
Niech CSM będzie z wami.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.