Star Wars TV

Data premiery kolejnej części "The Yoda Chronicles"

Offiziellen Star Wars Fan-Club

Na początku marca pisaliśmy o kolejnej, czwartej części serii "LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles". Przez dłuższy czas nie było o niej wieści (właściwie, do tej pory nie pojawił się żaden oficjalny news), ale parę dni temu na stronie Jedi Bibliothek zwrócono uwagę na post Marca Wintera z Offiziellen Star Wars Fan-Club. Napisał on, że premiera nowej części przygód mistrza odbędzie się trzeciego maja w Niemczech na tamtejszym Disney Channel i czwartego w Stanach na Disney XD - czyli w święto "Gwiezdnych Wojen". Jeśli informacje Wintera są prawdziwe, to premiera niemiecka znowu będzie światową, jak było w przypadku "The Clone Wars".

Mężczyzna napisał dodatkowo, że cykl od teraz będzie się nazywał "The New Yoda Chronicles" ("Nowe kroniki Yody"), a część, którą mamy zobaczyć 3/4 maja - "Escape from the Jedi Temple" ("Ucieczka ze świątyni Jedi"). A to kłóci się z informacją podaną na poniższym zwiastunie, wedle której tytuł ma brzmieć "Quest for the Holocrons". Czy Winter się myli, czy tytuł zmieniono - o tym zapewne przekonany się niebawem. Poniżej znajduje się dostarczony przez niego opis, choć zaznaczył, że tłumaczył go z angielskiego i mogły się wkraść pewne nieścisłości.

Niedojrzałe czyny Luke'a znowu sprowadzają niebezpieczeństwo na niego i jego przyjaciół - o mało nie wpadają w ręce Dartha Vadera. Dlatego Yoda i duch Obi-Wana decydują, aby przyśpieszyć trening Luke'a poprzez wydobycie z kryjówki ostatniego holokronu Jedi... Muszą jednak pamiętać o kradzieży holokronów ze świątyni Jedi - w czasach, gdy Imperium było o wiele potężniejsze.


LEGO Star Wars The Yoda Chronicles : Quest for... przez hothbricks


Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney Channel (27) Disney XD (73) LEGO (483) LEGO Star Wars (268) LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles (51)

Komentarze (6)

A kiedy w Polsce wydadzą YCh#3 na DVD? :(

Marcin->
Eee, dzień różnicy nie jest taki wielki :).

Znowu oglądanie niemieckiej telewizji?

Ostatnio SW bawi się chyba w panów życia i śmierci bo na zdjęciu widzę Shaak Ti i Kitkę Fistaszka.
Niech CSM będzie z wami.

Luke? Zapowiada sie niezle.

Tak, ten opis jest... dziwaczny. Zwłaszcza w ostatniej części nie wiem o co mu chodziło.

Czemu znowu Niemcy?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.