TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Zapowiedź "The New Yoda Chronicles: Escape from the Jedi Temple"

2014-04-24 09:42:18 Różne

Wygląda na to, że pogłoski z niemieckiego źródła się sprawdziły - nowe filmy o przygodach mistrza Yody będą nosiły tytuł "The New Yoda Chronicles", a najnowsza część - "Escape from the Jedi Temple", a nie, jak wcześniej zapowiadał zwiastun - "Quest for the Holocrons". Wedle Jedi News, w Wielkiej Brytanii premiera odbędzie się 3 maja na Disney XD, na razie nie wiadomo nic o polskiej. Tym niemniej, zapraszamy do obejrzenia nowej wersji zwiastuna, z którego wynika, że premiera amerykańska będzie miała miejsce dzień później, na Disney Channel.

Niedojrzałe czyny Luke'a znowu sprowadzają niebezpieczeństwo na niego i jego przyjaciół - o mało nie wpadają w ręce Dartha Vadera. Dlatego Yoda i duch Obi-Wana decydują, aby przyśpieszyć trening Luke'a poprzez wydobycie z kryjówki ostatniego holokronu Jedi... Muszą jednak pamiętać o kradzieży holokronów ze świątyni Jedi - w czasach, gdy Imperium było o wiele potężniejsze.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Disney Channel (27) Disney XD (73) LEGO (537) LEGO Star Wars (324) LEGO Star Wars: Kroniki Yody (LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles) (52)

KOMENTARZE (1)

  • ShaakTi11382014-04-24 10:10:36

    Czemu zmienili? Dziwne...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..