Łotr 1

Disney potwierdza trzeci spin-off

Choć bez pompy i oficjalnego newsa czy jakiejś ceremonii, to jednak firma The Walt Disney Company potwierdziła swoje plany by nakręcić także trzeci spin-off „Gwiezdnych Wojen”. Dotychczas oficjalnie mówiono o dwóch, jednym którego twórcą ma być Lawrence Kasdan i drugim który stworzy Simon Kinberg. O trzecim spin-offie dyskutowano i spekulowano.

Disney miał wczoraj konferencję na temat przychodów, na której CEO tej firmy, Bob Iger chwalił się dochodami i planami. Powiedział też kilka rzeczy na temat „Gwiezdnych Wojen”, o ile przy epizodach powtórzył jedynie to co wiemy, o tyle przy spin-offach powiedział, że są obecnie zaplanowane są trzy filmy, które mają trafić na ekrany kin do końca dekady. Mają być przeplatane rok w rok z Epizodami. Nie podał konkretnych dat, ale to jedynie potwierdza przypuszczenia, że pierwszy spin-off pojawi się w 2016, drugi w 2018 a trzeci na 2020.

Niestety nie powiedział na temat samych filmów nic więcej.

Raporty finansowe Disneya można znaleźć tutaj.Tagi: Bob Iger (121) Disney (365) Han Solo (spin-off) (323) Lawrence Kasdan (146) Simon Kinberg (118) Spin-off 4 (przyszły) (25) Spin-off Kinberga (58)

Komentarze (24)

Znaczna część książek to nic innego jak spin-off. Chodzby seria X-wing.
Z dziesięć lat się osłuchałem czemu " czemu Lukas nie chce kręcić- ma przecież tyle materiału" I PŁACZ - DLACZEGO! Teraz Disney chce to zrobić, tyle że na własnych zasadach I PŁACZ- DLACZEGO!
Cały świat tak jęczy czy tylko polacy mają taki talent ;-)

ZLITUJCIE SIĘ! !! Odkąd pamiętam chcieliscie " chcieliśmy" nowych epizodów. Teraz wszyscy udaja znawców i już krytykują . Zapomnieliscie chyba że to GORGE LUCAS - TWÓRCA TEGO WSZYSTKIEGO któremu prawie w każdej książce dziekowano że mogą brać udział w tworzeniu tego uniwersum - on pierwszy się na to wypiął, wziął kasę i niech sie dzieje. Wiec odwslcie się od Disneya i dajcie im pracować a później zobaczmy i oceńmy.

[Nah] [Lets] in`a k`ir to in`a vim nor [Pop] [Up] von [Such] [Newsmy]

nuhn carcir ryba, darth ryba.
[Let] to ch`ittoco k`tin`v bah tucan`si cart von ven

No to zrobili z filmów SW takie Call of Duty co rok nowa część odgrzewanego kotleta. Fanatycy nie powiedzą złego słowa. Ludzie oglądający od czasu do czasu nic nie powiedzą a reszta będzie mocno zniesmaczona lub toczyć pianę i zostaną jeszcze Ci tacy jak ja:P których albo przekonają jakością i pokażą iż są godnymi następcami, albo zniechęcą już na zawsze. Czyli mamy to samo co w świecie rozrywki elektronicznej.

Aha, ja to nawet nie wiedziałem że pierwszego potwierdzili o oni już trzeci...

Byle by Yody nie tykali.

Jestem za pod warunkiem, że nie wyjdą z tego kopie filmów jak z uniwersum Marvela, których bardzo i z całego serca polubić nie umiem.

Mi się to bardzo podoba. Spin-offy to świetny pomysł.

ShaakTi1138, chyba żartujesz xDDDDD

strzelam w Ahsokę, Jakąs nową młodą postać z EVII i którąś z postaci z Rebels

Kiedy trylogia prequeli spin-offów i sequeli?

napisałem ogólnie, najważniejsze by były dobrze zrobione, przede wszystkim by miały świetne scenariusze, wtedy może być ich i 1000

Wilku, ja znam ilość, a Ty skąd znasz jakość?

Na Epizody chodzilem po kilka razy do kina. Na nowe star wars marvele bede chodzil raz i to nie w noc premierowa, tylko tak o. No i bede piracil na potege. Tak sie walczy z systemem. :-)

Hura, tłum dzieci szaleje, Disney się cieszy z kasy, czego chcieć więcej...a no tak, zabrakło tego czegoś ;)
Ja poczekam z werdyktem do zobaczenia filmu.

liczy się jakość a nie ilość

Ludzie zlitujcie się. Ich nawet nie zaczęli kręcić. Jak ktoś nie chce niech nie ogląda. Mnie rajcuje, że będzie tyle filmów.

``Pseudo Fani``
Czyli mamy miec banana na twarzy, poniewaz beda starali sie ze Star Wars zrobili kolejny kicz? Kiedys bylo tylko SZESC filmow, z tego PT bylo slabe, ale nadal ludzie je szanowali. Potem wszedlo TCW ze swoimi pilotem, to nie jest Doctor Who gdzie mozna wytlumaczyc wszystko zmiana linii czasowej. TO NIE JEST MARVEL, zeby miec 9999999999999x billionów uniwersum.

jesteście za przeproszeniem beznadziejni pseudo fani

`Zaspamują` nas filmami, które okażą się gniotami tak jak te śnieżne żołnierzyki.

To powinni już wkrótce zacząć ogarniac ekipę do pierwszego spinoffa

Zobaczymy. Może Plagueis?

Nigdy nie sądziłem w 100%, że powstaną jakieś filmy poza epizodami. Zapewne będą przeze mnie odbierane jako "pomyłki" tak jak TCW.

hurra, SW co roku...
Dramat...

Fajnie Star Wars to nowy Marvel...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.