Gry komputerowe

Nowe wieści o The Old Republic


Na oficjalnym forum The Old Republic pojawiły się informacje związane z nadchodzącymi aktualizacjami do TOR-a. Należy się ich spodziewać 10 czerwca. Aktualizacja oznaczona numerkiem 2.8 zostanie udostępniona pod hasłem "Summer of SWTOR Update" i wprowadzi kilka ciekawych nowinek, oto najważniejsze z nich:

Kasyno na Naar Shaddaa -po raz pierwszy gracze zostaną zaproszeni do kasyn na Nar Shaddaa aby spróbować szczęścia w grach losowych. Za kredyty będzie można kupić sztony, którymi zagramy w maszynach. Zwycięzcy otrzymają certyfikaty, które będą mogli wymienić na unikatowe nagrody dystrybuowane wyłącnie podczas wydarzeń „Nar Shaddaa Nightlife event”.

Podwójne nagrody -przez trzy tygodnie wypłacane będą podwyższone nagrody. Za udział w Warzones i Galactic Warfighter gracze otrzymają podwójną liczbę punktów i dodatkowe kredyty

Usprawninone wyszukiwanie grup -wyszukiwarka będzie teraz bardziej przyjazna graczom wyskokopoziomowym. Skuteczniej będą wyszukiwani gracze spełniający wymagania danej operacji.

Nightmare Mode Dread Palace -nowe wyzwanie, graczom przyjdzie się zmierzyć z Przerażającymi Mistrzami w ich pałacu w nowym trybie Nightmare z nowymi mechanizmami rozgrywki. Po wykonaniu tego wyzwania gracze otrzymają unikatowy tytuł.

Nightmare Dread Fortress update -zwiększony poziom trudności z trybu Nightmare Mode Dread Palace zostanie usunięty, w trybie tym pozostaną nowe mechanizmy. Po wyjsciu tego update’u niemożliwe będzie uzyskanie unikalnego tytułu przyznawanego po przejściu wyzwania w trybie podwyższonego poziomu trudności.

Dwa nowe warianty myśliwców -dla pilotów obu stron konfliktu udostępnione zostaną nowe maszyny: pełniący rolę "snajpera" The Skirmisher Gunship oraz ciężki myśliwiec The Assault Bomber.

Pomniejsze zmiany mają wpłynąć na poprawienie płynności rozgrywki i grafiki.

W okresie między pathe 2.8 i 2.9 planowane są zwyczajowe wydarzenia takie jak Weekend podwójnego XP czy tydzień z kontraktami –„Bounty Contract Week”.
Update 2.9 planowany jest obecnie na 19 sierpnia jako wczesny dostęp dla płacących abonament –wprowadzi on wspomniane apartamenty.Tagi: The Old Republic (508)

Komentarze (8)

Mam pytanie zrobiłem Update do 2.8 i przez cały dzień nie mogę uruchomić SWTOR, cały czas mam Updating.
pomoże ktoś co mogę zrobić? żeby zadziałało?

Ktoś w to jeszcze gra?

jakos strasznie sie ociagaja dodac slowo Legends na glownej

Z tym hazardem w evencie to super. :D

A kiedy będzie "Galactic Strongholds"?

ja płace 24.90 zł za miesiąc

Fajnie

Chciałbym się też pochwalić że skończyłem dzisiaj fabułę :D

To mnie w ToRze zawsze rozbawia. Po co robić nowe raidy damy im stare tylko 1 tier do gory i luz. By się poważnie za balans i pvp zabrali gdy ostatnio grałem była to tak chamska kpina że wróciłem po prawie 2 latach do WoWa. Tak naprawdę teraz dopiero widzę jak od Blizza strasznie EA ściąga bezczelnie to że prsylepią znaczek SW nie czyni z tego dobrej gry. Tak naprawdę jedyni gracze to prawie tylko weterani grający od bety czasem albo fani SW których zbytnio nie interesuje gra a background. Rozumiem to bo sam jestem fanem qle to mi niestety nie wystarczy by przekonać mnie do płacenia prawie 70pln za 2 miesiące gry którą można nazwać co najwyżej niezłą.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.