TWÓJ KOKPIT
0

Przebudzenie Mocy

Plotek ciąg dalszy

2014-05-17 18:28:45

Wczoraj, dokładnie 9 lat po premierze „Zemsty Sithów” rozpoczęły się zdjęcia do Epizodu VII „Gwiezdnych Wojen”. Tym razem jednak poza krótkim twittem Lucasfilm nie wydał ani oświadczenia w tej sprawie, ani nawet newsa. Na szczęście jest cała masa plotek.

W studiach Pinewood w Londynie wisi już baner informujący, jaki film jest aktualnie kręcony:

Natomiast przy parkingu przy studiu Elstree zarezerwowano miejsce dla Harrisona Forda:Czyżby zdjęcia faktycznie rozpoczęły się w Wielkiej Brytanii, a nie na lokacjach jak spekulowano, oczywiście nie wiadomo. Podobno w środę Carrie Fisher była jeszcze w Los Angeles. Harrison Ford i Carrie Fisher podobno mają być w Emiratach Arabskich podczas zdjęć na lokacji. Kiedy dokładnie, nie wiadomo. Zaś Oscar Isaac w jednym z wywiadów stwierdził, że jego zdjęcia rozpoczynają się pod koniec miesiąca w Pinewood. Oczywiście wciąż jest możliwe, że pierwsza ekipa kręci lokacje, druga w studiu lub na odwrót.

Natomiast na pewno czekamy na dalsze zapowiedzi castingowe. Podobno w grze nadal jest Maisie Richardson-Sellers, a także Katie Jarvis. Ta druga właściwie ma jedną rolę za sobą w filmie „Fish Tank” (2009) z Michaelem Fassbenderem; również nie jest zbyt znaną aktorką. Pojawiły się także doniesienia, że w biurach Bad Robot widziano Sophie Turner, najlepiej kojarzoną z roli Sansy Stark z „Gry o tron”. Inne ploty sugerują, że wśród osób, które jeszcze mają dołączyć oficjalnie do obsady, będzie rola syna Hana i Lei. Podobno w Epizodzie VII będzie go niewiele, ale w następnych stanie się jedną z ważniejszych postaci. Swoją drogą, w sieci pojawiła się informacja, że do obsady dołączył też Colin Baker, brytyjski aktor chyba najbardziej znany z roli doktora z serialu „Doctor Who” w latach 1983-1986. Podobno miałby się on wcielić w rolę Nexusa. Kto lub co to jest, nie wiadomo. Zresztą póki nie dostaniemy potwierdzonych informacji są to tylko i wyłącznie spekulacje, pobożne życzenia i plotki.

Kolejna ciekawostka pochodzi z Islandii. Na lodowcu Eyjafjallajökul rozbił się helikopter, nikomu nic się jednak nie stało. Niby nie jest to informacja związana z „Gwiezdnymi Wojnami”, ale okazuje się, że podobno druga ekipa kręci tam sceny z helikopterów i podobno ten akurat należał do nich. Reżyserem drugiej ekipy jest tam rzekomo Marc Wolff, który specjalizuje się w robieniu zdjęć z powietrza.

Niedawno pojawiła się informacja, że Michael Giacchino miałby zostać orkiestratorem Johna Willimsa, ale szybko została zdementowana.

Na koniec jeszcze jedno, wygląda na to, że Han Solo będzie w centrum akcji. Harrison Ford może nie dać rady, ale podobno ma już dublera. Jest nim Reg Wayment. Jak zwykle plotka nie została jednak potwierdzona ani zdementowana.
TAGI: Carrie Fisher (371) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (893) Harrison Ford (494) Oscar Isaac (172) Plotki (1202) Simon Pegg (49)

KOMENTARZE (6)

 • Ephant Mon2014-05-18 23:25:21

  powtórka sceny z kryształowej czaszki z ciężarówki w dżungli, tylko harrison z carrie.... ugh

 • Karwan892014-05-18 10:05:06

  Tak się zastanawiam... a może oni specjalnie puścili info o kasacji kanonu, żeby JJ mógł w spokoju sobie kręcić, bez głupich plotek i wsadzania nosa w nie swoją sprawę... a tak naprawdę kręcą zgodnie z EU? MOM PLEASE!!!:P

 • Kwarc2014-05-18 00:17:22

  Han Solo ma być w centrum akcji? Boję się powtórki z Kryształowej Czaszki :/

 • chowder2014-05-17 21:08:43

  Ciekawe czy to, że kręcą na lodowcu oznacza powrót na Hoth

 • I3althazaar2014-05-17 19:11:46

  No, ciekawe co wymyśla z tym Hanem.

 • Vintress2014-05-17 18:51:34

  ok.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..