TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Dziwadła z prawdziwego świata

2012-08-12 08:40:15

Bozon Higgsa

Na dniach świat obiegła wiadomość o odkryciu Bozonu Higgsa, tak zwanej Boskiej Cząstki, dotychczas uznawanej za teoretyczną. Odkrycie dla zajmujących się fizyką molekularną z pewnością jest wielkie i spektakularne, jednak dla większości ludzi obecnie bez większego znaczenia. Nic dziwnego, że bozon stał się obiektem drwin i żartów. Choćby przedstawiającego wizytę mistrza Yody w CERNie. Czy to on jest sprawcą odkrycia bozonu?Volkswagen Imperial Walker

Jeśli kogoś interesuje jak wygląda niemiecka odpowiedź na AT-AT, to według fanów wygląda ona tak:Niestety, prawdopodobnie to tylko fotomontaż.

AT-AT w wersji na rower

AT-AT ciągle ostatnio inspiruje fanów. Tym razem ktoś wpadł na pomysł, by przebrać się za AT-AT i pójść na rower.I trochę wytłumaczenia. W Portland zorganizowano wyścigi rowerowe Star Wars vs Star Trek. Większość ludzi przebierało się za postaci lub zakładało maski. Niektórzy jak widać wykazali się kreatywnością.

Szybki wuzek

Kiedyś pokazywaliśmy wózek dla zdyscyplinowanych dzieci (więcej). Teraz pora na te dzieciaki, które są bardziej rozbrykane i bardziej cenią sobie prędkość.Jak widać ojciec też fan.
TAGI: AT-AT (47) fanowskie przeróbki (fotomontaż) (152) Inna twórczość fanów (403) Kostium (80)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..