TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Atak na statek kontroli droidów

2002-07-19 11:59:00 StarWars.Com

Być może zauważyliście jak w AOTC, gdy Jedi na Arenie są już okrążeni, nagle droidy przyprowadzają Plo Koona i Ki-Adi-Munidiego, którzy wcześniej gdzieś znikli. Właśnie gdzie? Oni mieli specjalną nakręconą sekwencję którą wycięto, dlaczego ją wycięto, odpowiedział dziś Ben Burtt. Najpierw przybliżę trochę samą scenę. Plo Koon i Ki-Adi-Mundi wraz z kilkoma (chyba sześcioma) innymi Jedi, mieli zlokalizować i zniszczyć statek Kontroli Droidów, by tak jak w TPM je wyłączyć. Była to dość pokaźna sekwencja. Jedi mieli zniszczyć statek, a Plo Koon i Ki-Adi-Mundi jeszcze ujść z życiem. Potem miało się okazać, że Neimoidiania i Geonosjanie nauczyli się paru rzeczy po Naboo i zniszczenie Statku Kontrolnego nie oznaczało zlikwidowania zagrożenia ze strony droidów. Wtedy droidy miały już otoczyć Plo Koona i Ki-Adi-Mundiego i zaprowadzić ich na Arenę do reszty schwytanych Jedi.
Sekwencja ta została nakręcona i zmontowana, lecz efekty nigdy nie zostały ukończone. Ben Burtt powiedział, że zajmowała ona bardzo dużo czasu, a ponadto nie do końca pasowała narracyjnie. Dlatego głównie ją wycięto. Swoją drogą ciekawe czy będzie to jedna z tych ośmiu scen, które mają się pojawić na DVD?
TAGI: Ben Burtt (77) Epizod II: Atak klonów (883) wycięte sceny (69)

KOMENTARZE (2)

  • Edi2004-05-30 02:38:41

    Też tej sceny nie widziałem.Szkoda

  • Kisiel2003-05-19 16:13:11

    Szkoda ze nie dali tej scenki, na DVD tez jej nie bylo :( mam nadzieje ze w wersji specjalnej, jak będą wszystkie Epizody to pojawi sie ta scenka...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..