Star Wars TV

Data premiery "Fineasza i Ferba Star Wars"

Hollywood Reporter

Oficjalna zapowiedź "Fineasza i Ferba Star Wars" ukazała się niemalże rok temu i do tej pory nie było zbyt wielu informacji o tej produkcji. Dziś jednak, dzięki Hollywood Reporterowi dostaliśmy kilka nowych wieści. Przede wszystkim, znana jest już data premiery filmu - 26 lipca na Disney Channel. W nowej odsłonie przygód pomysłowych chłopców kilka znanych osób: twórcy serii, Dan Povenmire i Jeff "Swampy" Marsh zagrają samych siebie, a Simon Pegg (Dengar w TCW, Scotty w "Star Trekach" Abramsa) użyczy głosu C-3PO i oficerowi dowodzącemu Fretki. W rolach gościnnych, jako Imperialni, wystąpią również Adam Savage i Jamie Hyneman, czyli prowadzący popularnego programu "Pogromcy mitów". Swoją drogą, na Wikipedii Disneya ukazało się sporo nowych obrazków z filmu.Zapowiedź "Fineasza i Ferba SW" ukaże się 19 lipca w aplikacji Disney Channel WATCH, a 4 sierpnia zostanie wyświetlona powtórka na Disney XD w ramach gwiezdno-wojennego bloku, podczas którego zobaczymy też materiał związany z "Rebeliantami". Skoro przy serialu jesteśmy, to warto wspomnieć, że Billy Dee Williams, odtwórca roli Landa w filmach, nareszcie oficjalnie potwierdził plotki o swoim udziale w projekcie. Na razie nie wiadomo czy zagra Carlissiana, czy kogoś innego.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Billy Dee Williams (116) Disney Channel (27) Disney XD (73) Fineasz i Ferb (20) J. J. Abrams (502) Simon Pegg (46) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (573) The Clone Wars (1318)

Komentarze (7)

Z chęcią obejrzę, najlepsza obecnie kreskówka. :)

@RodzyN jr. Spokojnie, o CN nie zapomniałam:)

"nic nie pobiję starych seriali, ktore emitowano na DC."
pfff... Disney Channel?? O_o` Jak było Fox Kids to się działo do tego stary Cartoon Network, czyli Dexter, Johnny Bravo, Ed,Edd i Eddy etc.

wtf skoro podkłada głos w słabym serialu o którym wszyscy zapomną od razu jak skończy swoją emisję to czemu nie może grać Landa w nowych Star Warsach?

Pffffff, nic nie pobiję starych seriali, ktore emitowano na DC. Teraz puszczają pseudo-śmieszne sitcomy, ktore nie maja sensu.

Kocham F&F i nic tego nie zmieni <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.