Różne

Sukienki Star Wars

Etsy, UK.eonline

Od premiery VII epizodu dzieli nas jeszcze półtora roku. Z jednej strony to jeszcze szmat czasu, a z drugiej wiadomo, że szybko zleci. Dlatego może nie jest pozbawione sensu pytanie: w czym pójdę na premierę? Część fanów lubi bowiem celebrować takie wydarzenia poprzez odpowiedni strój, a w przypadku bardziej pomysłowych i pracochłonnych kreacji potrzeba sporo czasu na ich przygotowanie. Dopracowane kostiumy postaci (zawsze dobry wybór na premierowy seans) powstają tygodniami, warto więc zastanowić się wcześniej i wszystko zaplanować. Przy czym wiadomo, że na razie ciężko zaplanować wykonanie kostiumu zainspirowanego nadchodzącym epizodem.
Jeśli nie chcemy paradować w kostiumie, to inną opcją (w przypadku fanek) są sukienki. I to im przyjrzymy się dzisiaj. Przykładowe prezentowaliśmy już na Bastionie w przeszłości nie raz (np. tutaj, tutaj i tutaj). Natomiast poniżej znajduje się kilka kolejnych propozycji wybranych z wielu dostępnych w sieci. Zostały one znalezione w internetowym sklepie z rękodziełami – Etsy.com. Jak widać, można taką sukienkę kupić lub zaczerpnąć inspiracje z internetu i uszyć samemu.


www.etsy.com


www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com

www.etsy.com


Jednak nie tylko fanki tworzą suknie inspirowane Gwiezdnymi Wojnami.
Jakiś czas temu zaprezentowano specjalną kolekcję sukienek domu mody Rodarte inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Zostały one ozdobione wizerunkami: Luke’a Skywalkera, Yody, C-3PO, Gwiazdy Śmierci oraz widokiem zachodzących słońc Tatooine. Aktorka Kirsten Dunst pojawiła się w jednej z tych kreacji na Met Gali. Jest to impreza, organizowana co roku na Manhattanie, podczas której zbierane są fundusze na Costume Institute będący częścią Metropolitan Museum of Art. Jak widać Gwiezdne Wojny pasują do czerwonego dywanu.

Tagi: Inna twórczość fanów (399) Ubrania (78)

Komentarze (2)

Nie da się nie zauważyć, że zwiększył się wybór materiałów z wzorkami SW :P Chyba najprędzej włożyłabym na siebie ostatnią z fanowskich lub czarną ze szturmowcem.
Sukienki, sukienkami, ale rewelacyjna jest niebieska torba z Gwiazdą Śmierci i Niszczycielem :]

Najbardziej poboda mi się ta czarna ze szturmowcem <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.