Komiksy

Rebel Heist i Legacy zbliżają się do końca

Diamond Comic Distributors

W środę do sklepów komiksowych i innych sprzedawców komiksów trafiły nowe zeszyty serii Legacy i miniserii Rebel Heist. Szczegóły dotyczące obu pozycji można przeczytać poniżej.

Legacy #16

Rycerz imperialny Jao Assam czeka na egzekucję, a Ania jest na misji, by interweniować w tej sprawie. Ale gdy okazuje się, że Jao uciekł - z Darthem Wreddem - Ania zaczyna wątpić w swojego przyjaciela. Mimo wszystko nadal musi go uratować, bo może nie jest tutaj tym złym...
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Brian Thies, kolory Jordan Boyd, okładka Agustin Alessio. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.

Rebel Heist #3 (4)

Han Solo jest w imperialnym więzieniu, a pewien przestępca posiada informacje, dzięki którym mógłby wyjść na wolność. Do akcji wejdzie szarżujący Chewbacca wraz z pewną eksimperialną osobą, która nie rozumie ani jednego słowa wychodzącego z ust Wookieego. Ale przecież słowa to nie jest największy atut Wookieech!
Scenariusz Matt Kindt, rysunki Marco Castiello, tusz Dan Parsons, kolory Gabe Eltaeb, okładka Adam Hughes, warianty Matt Kindt, Adam Hughes. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.Tagi: Adam Hughes (6) Agustin Alessio (23) Brian Thies (8) Corinna Bechko (34) Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (238) Gabe Eltaeb (19) Gabriel Hardman (34) Matt Kindt (8) Rebel Heist (12)

Komentarze (8)

Fanfax-> Musiałeś nie czytać Republiców tuż przed premierą ROTS, wtedy każdy zeszyt tego komiksu przynosił ogrom emocji. :D

Burzol-> owszem, to jest epickie, ale spójrz proszę na stronę nr 20. I dobrze, że to wszystko jest NIEKANONICZNE!

(:

teraz sie to zmieni? hahahahahaha

Prawda jest taka, że komiksy zawsze tylko mieszały a nic fajnego nie wniosły, teraz po zmianie wydawcy się to zmieni ale to komiksy, cudów nie ma ;P

Nestor-> Czytałeś chyba jakieś inne komiksy! W Rebel Heist Chewbacca (SPOILER!) dostaje toporkiem w plecy, idzie z tym toporem przez trzy kolejne panele, żeby na koniec wyjąć broń z pleców i pokonać nią ostatniego Gamorrańskiego przeciwnika. Epic as fuck.

Burzol - kiedys myslalem, ze troche ogarniasz komiksy, ale mnie strasznie rozczarowales. Chewbacca dostaje 3 strzaly w plecy i nic sie nie dzieje. To jest świetne? Legacy to jest to, pewnie sie ze mna zgodzisz. :-)

Rebel Heist jest świetnym zakończeniem przygody Dark Horse`a, bardzo polecam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.