Gry komputerowe

Kolejne wieści o twierdzach z "The Old Republic" - UPDATE

Oficjalna TORa

W dzisiejszym newsie na stronie "The Old Republic" twórcy zdradzili nieco więcej informacji odnośnie planowanego na jesień dodatku "Galactic Strongholds", o którym już pisaliśmy. I tak:

Aby zdobyć twierdzę na Coruscant lub Dromund Kaas należy udać się na flotę odpowiednią dla danej frakcji, obejrzeć holo-reklamę zachwalającą możliwość posiadania własnej siedziby, po czym rozpocząć misję początkową, która zaprowadzi nas do terminala, w którym będziemy mogli zobaczyć twierdze innych graczy lub kupić własną (patrz obrazek).Twierdzę będzie można kupić za kredyty lub Cartel Coins. Zostanie ona odblokowana dla całego waszego "Dziedzictwa" czyli Legacy. Aby udać się do domu, należy znaleźć w opcjach okno Stronghold Management.

W każdej twierdzy będzie 8-12 pokoi, niektóre będzie można odblokować kupując je za kredyty albo CC. Kiedy odwiedzimy ją po raz pierwszy, dostępny będzie jeden pokój.

Teraz słów parę o dekoracjach. Wypełnienie misji początkowej da nam kilka podstawowych, tj. krzesła, stoły i strażników naszej twierdzy. Więcej będzie można kupić u sprzedawców, a także wypełniając misje związane z reputacją, PvP, przez zdolności załogi, Flashpointy czy Operacje. Będzie można je również kupić za CC. Żeby było ciekawiej, jeśli chcemy np. mieć 4 krzesła tego samego typu, musimy je za każdym razem odblokowywać.

Aby udekorować domek, trzeba wybrać Edit Mode i wybrać jeden z "haków", które znajdują się w całej twierdzy. Dzięki temu dowiemy się jakie dekoracje pasują w dane miejsce. Kiedy już znajdziemy to, co nas interesuje, używamy opcji Place (umieść). Będziemy mogli obracać, patrzeć pod różnymi kątami itp. aż osiągniemy zadowalający efekt.

Haki są zdefiniowane przez typ powierzchni i jej rozmiar. Np. hak średniej wielkości pozwoli umieścić w danym miejscu przedmioty średniej wielkości. W razie czego zawsze można zmienić wielkość haka i np. zamiast jednego dużego dać kilka małych. Dzięki temu łatwo będzie dopasować dekoracje tak jak lubimy.

Aby zaprosić innego gracza do domu, należy wysłać mu zaproszenie tak samo jak robimy to np. przy zapraszaniu do grupy czy gildii. Można też zaprosić dowolnego gracza na stałe do swojej twierdzy, dając mu klucz. Dzięki temu koleżanka lub kolega będą mogli zajrzeć do twierdzy nawet kiedy jej właściciel będzie poza grą. Jeśli zaś damy im ulepszony klucz, będą mogli zapraszać do nas gości albo ich wyrzucać.

Kiedy udekorujemy swoją twierdzę tak, że mucha nie siada :D, będziemy mogli się nią pochwalić dodając ją do Listy Publicznej. Inni będą mogli znaleźć ją w terminalu wspomnianym na początku.

Każda dekoracja, którą odblokujemy, doda nam punkty prestiżu (100). Każda następna tego rodzaju zwiększy go o 2. Pamiętajcie, im więcej, tym lepiej!

Dostaniemy również tzw. Legacy Storage. Będzie to coś w rodzaju Ładowni na statku, ale z jedną różnicą - będzie dostępne dla każdej postaci w naszej "rodzinie" niezależnie od frakcji. Oczywiście najpierw musimy posiadać twierdzę. Aby zdobyć Storage będziemy musieli kupić specjalną dekorację albo u sprzedawcy, albo przez Cartel Market.UPDATE

Pojawił się również filmik przedstawiający dom na Tatooine. Oto on:

Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (508)

Komentarze (8)

Przecież nikt w to nie gra...

Ja w to gram i co raz bardziej mnie to wciąga.

chciałbym w to grać, ale nie mogę ( i nie chce mi się ) pobierać 25 gb gry. ma ktoś może inny pomysł jak zminimalizować to pobieranie?

małżeństwa są, teraz domy to jeszcze tylko robienie dzieci zostało...straszna kicha. Inne gry dodają pełno nowej fabuły a tutaj co? Nowa planeta dwa lata temu była. Nie gram i nie bede grał póki w końcu nie pojawi się coś fajnego

chyba lepiej by było gdybyś zamiast grać, poczytał trochę słownik :D

Jak ja nieznosze tych ludzi którzy pod każdym zdjęciem, niusem i inną żeczą związaną z TORem piszą "Przecież w to nikt nie gra" otóż sam gram i widze że jest pełno ludzi, a po za tym gdyby nikt nie grał to by nie dodawali nowych żeczy.
Druga sprawa to Di$sney, gdyby mu sie nie opłacało to TOR skończył by tak jak wszystkie inne projekty...

czyli jedyna praktyczna funkcja, która nie znudzi się po tygodniu, to legacy storage... mogliby jakieś minigierki albo buffy dać

Przecież w to nikt nie gra...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.