Świat Filmu

Keira zaczyna od nowa

Dziś Keira Knigthley ponownie zawitała na ekranach naszych kin, ale tym razem w roli nietypowej, bo śpiewanej. „Zacznijmy od nowa” (Begin Again) to komedia muzyczna w reżyserii Johna Carneya (napisał także scenariusz), w którym znana z „Mrocznego widma” aktorka także śpiewa. Partnerują jej Mark Ruffalo (Hulk z „Avengers”), Hailee Steinfeld i Adam Levine.

Bohaterką filmu jest Gretta (w tej roli Keira), początkująca piosenkarka i kompozytorka. Wraz ze swoim chłopakiem, także muzykiem (Levine) udaje się do Nowego Jorku, gdzie on ma negocjować ważny kontrakt. Tyle, że Greta musi jakoś zarabiać na życie i występuje w małej knajpie. Pewnego dnia do tego lokalu przychodzi producent muzyczny (Ruffalo), który powoli traci kontakt z rzeczywistością i któremu właśnie świat wali się na głowę. Spotkanie dwojga bohaterów odmieni ich życie...

Film kręcono jeszcze w 2012, czyli jeszcze zanim Keira zaczęła uczyć się grać na gitarze. Premierę na zachodzie miał we wrześniu 2013.Tagi: Keira Knightley (231)

Komentarze (9)

Poza tym najlepsze promocje w kinach (jak środy z Orange) są tylko dla par. Dla pojedynczych osób nie ma żadnej promocji.

Darth Spirit >>> Ja też. Ale na film o miłości pójść sam to jak będąc na rygorystycznej diecie pójść do cukierni. Bo na takie filmy chodzi mnóstwo par, a samotnemu człowiekowi to tylko przypomina o tym czego nie ma.

"ale nie mam z kim pójść"
Czy jako jedyny na Ziemi chodzę do kina żeby zobaczyć film?

A co filmu, to nie mają się czym chwalić, bo Once było dość słabym filmem, ze słabymi dialogami i mało wyrazistymi postaciami.
Chętnie bym sprawdził zacznijmy od nowa, ale nie mam z kim pójść.

chowder >>> Generalnie kwestia Padme/Amidala było słabo wyjaśniona w mrocznym widmie. Wielu ludzi nie kumało o co w tym chodzi.

Nikt jeszcze nie napisał "Keira<3333"?

@RodzyN jr. heh ja dopiero w zeszłym roku, CZTERNAŚCIE LAT po premierze Mrocznego Widma zauważyłem w którym momencie jest Keira a w którym Natalie. Chociaż to jest nic w porównaniu do tego, że po tylu latach zrozumiałem o co chodziło z tym, że są dwie Amidale i czemu w jednej scenie, jedna się przedstawia że jest Amidalą i wszyscy są nagle mega zdziwieni mimo, że od początku wiedziałem, że ta postać nazywa się Amidala

Niech, ktoś przypomni, co ona ma wspólnego ze SW? Ach no tak zagrała 5 minut w Mrocznym Widmie...

Nie żebym się czepiał, ale jest literówka - "Avegers"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.