Rebelianci

"Rebelianci": Poznajmy Kallusa

Hero Complex

W lutym tego roku zaserwowano nam serię filmów prezentujących głównych pozytywnych bohaterów serialu "Rebelianci". Być może teraz nadszedł czas na czarne charaktery, bo na Hero Complex ukazał się artykuł o Kallusie - imperialnym agencie. Nowy bohater pracuje w Biurze Bezpieczeństwa, a do jego obowiązków należy duszenie w zarodku wszelkich oznak buntu, lecz jego ambicje są o wiele większe. Nie jest typem, który dowodzi jedynie z mostka okrętu, tylko walczy u boku swoich ludzi. Kallus posługuje się zmodyfikowaną wersją broni Zeba. Jego charakterystyczne bokobrody to nawiązanie do lat siedemdziesiątych, które twórcy starają się mocno eksploatować - przykładowo, we wczesnej wersji Zeb nosił dzwony.

W rolę agenta wcieli się David Oyelowo - plotki o tym aktorze pojawiały się już wielokrotnie, ale dopiero ostatnio zaczęto snuć teorie, że udzieli on głosu Kallusowi, a nie Inkwizytorowi. Pamiętajmy też, że parokrotnie słyszeliśmy już pogłoski, jakoby postać grana przez Davida miała być jakoś powiązana z Epizodem VII, aczkolwiek do tych informacji należy podchodzić z rezerwą.Zapraszamy do dyskusji na forumTagi: David Oyelowo (20) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (850) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (572)

Komentarze (13)

a ja powiem zupełnie nie o postaci. Im więcej widzę tych obiektów w tle tym bardziej się cieszę. Akurat jestem świeżo po obejrzeniu ANH i TESB, i ciągłość stylistyczna póki co jest bardzo wyraźna ;d

Jakie bokobrody? Przecież to są PeKaeSy! xD

Kassila ->
TAK! Chcę. Bardzo.

"Kanan, at last,
we see each other plain.
M`sieur Jedi
You`ll wear a different chain..."

Przedstawiciel disneya był u Ciebie i Ci książki zabrał?

di$ney oddaj kanon złodzieju

Poznajcie Fallusa xDD

Toż to jest czysty Javert! Te poglądy, bokobrody! Zobaczycie, że na koniec serialu skoczy z mostu albo coś.

Mnich85 -> o geez! rzeczywiście :P teraz nie będę mógł tego odwidzieć! :D

Może lepiej, że jednak nie zrobili go Chissem, bo jakby mial dosatawać manto w każdym odcinku to gryzłoby sie z wizerunkiem rasy ;p

Wygląda jak Błaszczykowski :D

Pewnie będzie dostawał cały czas po tyłku jak zgrywus :)

Już go nie lubię. A tak w ogóle, to wszystkie dotychczas pokazane postaci traktuje neutralnie, z postaciami z TCW było inaczej.

Ach, te bokobrody :P.

Czy mi się zdaje, czy ja tam widziałam chissową wersję kolorystyczną?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.