TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

SDCC 2014: Informacje o "Rebeliantach" - UPDATE

2014-07-25 08:26:18 Różne

W dniu dzisiejszym odbyła się jedna z większych imprez dla fanów fantastyki i nie tylko - San Diego Comic Con. Jej uczestnikami byli między innymi producenci Dave Filoni i Simon Kinberg oraz wszyscy główni aktorzy: Freddie Prinze Jr. (Kanan), Vanessa Marshall (Hera), Tiya Sircar (Sabine), Steve Blum (Zeb) i Taylor Gray (Ezra). Panel "Heroes os Star Wars Rebels" prowadził Chris Collins. Informacje zostały zebrany z Twittera oraz oficjalnego bloga.

Panel nie obfitował w wiele nowych informacji - dokładna data premiery nadal jest nieznana - ale w jego trakcie pokazano aż cztery nowe filmy, z czego w chwili obecnej dostępne są dwa. Pierwszy z nich, udostępniony dzięki Entertainment Weekly, możecie zobaczyć poniżej. Dwa kolejne przedstawiały Zeba siedzącego w TIE i drażniącego się z Ezrą, oraz Herę i Sabine przeszukujące stację/hangar z ery wojen klonów, na które napadały skrzeczące stwory.Na samym początku poinformowano o nowej stronie - Holonet News, którą można obserwować, jeśli ma się konto na Tumblrze. Zawiera ona krótkie filmiki z imperialnymi informacjami, które wprowadzają w realia serialu - w tej chwili jest tam na przykład mowa o buncie Wookieech na ich ojczystej planecie. Z informacji ogólnych przekazanych przez gości można się dowiedzieć, że za broń Inkwizytora odpowiedzialna jest Amy Beth Christenson, która sięgnęła do niewykorzystanych prac koncepcyjnych z "The Force Unleashed". W serialu nie będzie dużo walk na miecze, ponieważ Jedi w tamtych czasach musieli się ukrywać, a wyciągnięcie takiej broni miało swoje konsekwencje - w opinii publicznej członkowie zakonu byli zdrajcami, którzy próbowali dokonać zamachu na Kanclerza. Dlatego twórcy chcą się upewnić, że każdy pojedynek będzie wyjątkowy. Moc oczywiście nie zniknęła z galaktyki, dlatego zobaczymy co się będzie działo z osobami, które są na nią wrażliwe. O Vaderze powiedziano, że "gdzieś tam jest", ale Filoni podkreślił, że gdy Darth się pojawiał, to trzeba było szybko uciekać, bo to nie żarty.

Jeśli chodzi o postacie, to będziemy świadkami jak Kanan wzrasta w swoich umiejętnościach, ale również jak zmaga się z ciemną stroną. Vanessa i Tiya zostały wczoraj uczynione honorowymi członkiniami organizacji Mandalorian Mercs. Marshall przeczytała już "A New Dawn" i książka dała jej szerszą perspektywę, jeśli chodzi o postać Hery. Twi'lekanka pamięta czasy rozkazu 66. Sircar z kolei nie zna jeszcze w pełni przeszłości Sabine, ale wie, że jest to coś poważnego. Steve Blum uwielbia zmieniać tekst scenariusza, co czasem denerwuje Filoniego, który pyta czy go przypadkiem już nie zabił - aktor grał szturmowców w grach (i powtarza tę rolę w "Rebeliantach"). Obaj producenci podkreślili jak ważna jest rodzinna dynamika wśród bohaterów oraz to, że nie zdawali sobie oni sprawy, iż pewnego dnia rebelia będzie tak duża - porównano to do amerykańskiej wojny o niepodległość. Powiedziano też, że o ile TCW było bardzo "rozproszone" jeśli chodzi o postaci i miejsca, o tyle "Rebelianci" są skupieni na jednej grupie bohaterów, która przynajmniej początkowo będzie przebywać w jednym systemie gwiezdnym. Jeden z odcinków będzie opowiadał o kradzieży myśliwca TIE.Potem nadszedł czas na pytania od fanów. Potwierdzono, że w serialu zobaczymy więcej Obi-Wana niż tylko to, co widać na zwiastunie, ale twórcy unikali rozmów o bohaterach Oryginalnej Trylogii. Przykładowo, Kinberg odmówił odpowiedzi na pytanie czy wystąpi Yoda. Potwierdzono jedynie, że jeśli pojawiają się takie role, to twórcy starają się angażować oryginalnych aktorów. Tak samo będzie z bohaterami z "The Clone Wars", ale tu również nie chciano jednoznacznie powiedzieć kogo ujrzymy. Wiadomo, że Ashley Eckstein (głos Ahsoki) w tej chwili nie pracuje nad serialem. Filoni zaznaczył jednak, że z TCW ważne są odcinki "Wookiee Hunt" (w którym Tano spotyka Chewbaccę) i "The Wrong Jedi" (w którym Tano odchodzi z zakonu). Potwierdzono, że 501st będzie miał co robić, bo pojawi się wiele nowych rodzajów szturmowców. Na pytanie czy Sojusz się powiększy, Blum odparł, że Zeb będzie szukał dziewczyny. Wreszcie, powiedziano, że twórcy serialu współpracują z ekipami odpowiedzialnymi za Epizody i spin-offy, oraz że rodzina "Rebeliantów" próbuje przekupić resztę, by w filmach pojawił się któryś z ich bohaterów.

Na koniec panelu pokazano poniższy zwiastun, w którym pojawia się pewna bohaterka z ery prequeli. Półtorej godziny po imprezie odbyła się premiera serialu dla wybranych osób, ale do Internetu jeszcze nie trafiły żadne opisy i spoilery. Recenzja ma się pojawić na Rebels Report, a tymczasem zapraszamy do oglądania.UPDATE

W Sieci ukazał się kolejny z opisywanych przez nas klipów, przedstawiający Zeba w myśliwcu TIE. Przy okazji, na IGN-ie ukazała się pierwsza pozytywna (i bezspoilerowa) recenzja premierowego odcinka, a jeśli pamiętacie stronę Sienara z październikowego Comic Conu, to powinniście odwiedzić ją ponownie, bo nieco się zmieniła.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Amy Beth Christenson (17) Ashley Eckstein (130) Comic Con (189) Dave Filoni (544) Freddie Prinze Jr. (57) Simon Kinberg (130) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (604) Steve Blum (27) Taylor Gray (41) The Clone Wars (1369) The Force Unleashed (152) Tiya Sircar (35) Tumblr (7) Vanessa Marshall (35)

KOMENTARZE (64)

 • Nild2014-07-28 00:28:03

  MMK > Będą się nieźle komponować z tępymi szturmowcami z oryginalnej trylogii. Dajcie spokój, w żadnym filmie akcji postacie które strzelają do bohaterów nie mogą ich trafić. Nawet jeśli im się to jednak cudem uda, to jest to draśnięcie.

 • MMK2014-07-27 22:06:59

  Ja się chyba przewrócę, to Rebels to jest kopia Clone Wars, tylko tym razem, zamiast tępych robotów mamy tępych stormtrooperów... Jednym słowem tragedia...

 • Ephant Mon2014-07-27 10:36:39

  Luminara... na 100% będzie darksajdowo-inkwizytorowa Barissa

 • Nild2014-07-26 21:31:10

  Szeldon > Heh? Kanon to zestaw reguł, w tym wypadku akurat książek uznawanych za całość...co ma do tego autor? Praktycznie nic, poza tym że dostaje wytyczne od ludzi którzy stworzyli dany kanon, w tym wypadku oficjalny.

 • Szeldon2014-07-26 15:28:33

  Jako osoba trzecia tego konfliktu, Nild z chęcią przeczytam Twoją książkę skoro masz wkład w kanon SW :)I to już naprawdę ostatnia wypowiedź z mojej strony w tym temacie. Obiecuje nawet jeżeli ktoś sprowokuje :P

 • Nild2014-07-26 15:04:25

  Fanfax > Bzdura. Kanon lektur na język polski też tworzą ich autorzy? Kanon piękna w Grecji był stworzony przez twórców, owszem...ale już w Egipcie nie. Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie aby tworzyć własne kanony. Co innego oficjalny kanon zatwierdzony przez Lu...eee...Disneya. To już inna kwestia.

 • Szeldon2014-07-26 14:55:57

  ok 2000 lat, to przez roztargnienie a wiec na 58 wypowiedziach :P

 • Szeldon2014-07-26 14:43:33

  Proszę o zamknięcie tematu niż poleje się krew i kogoś ukrzyżują :P a z doświadczenia liczącego przeszło 2 tysiące lat może trafić na osobę niewinną. Więc dla dobra waszego i naszego csiii.. Koniec tematu w 57 wypowiedziach :)

 • Fanfax2014-07-26 14:30:19

  Że niby co, sprawa jest prosta tworzą kanon autorzy, a filmik obraża chrześcijan

 • R2-r2014-07-26 14:30:07

  Przecież pisałem że może latać bokiem!!! Cytuję sam siebie: "Fizyka i SW??? To się nigdy nie łączyło więc może sobie latać bokiem nawet w atmosferze. I tak lata za pomocą repulsorów więc to tylko głupio wygląda." Co Ci się w tym nie podobało???

  Szeldon >>> ja się nie czuję obrażony to inni chrześcijanie też nie powinni. Chyba że jacyś fanatycy

 • Nild2014-07-26 14:10:27

  Fanfax > I dokładnie to rozumieją ludzie jako "tworzenie własnego kanonu"...powinieneś nauczyć się rozumować w nieco mniej dosłowny sposób.

 • Szeldon2014-07-26 13:43:50

  Ten filmik jest świetny :P ale linkowanie publicznie, no wiesz on poniekąd jest obraźliwy dla chrześcijan. Ukrzyżują Cie za to :P

 • Fanfax2014-07-26 13:20:15

  Ma taki związek, że to nie jest idiotyczne a normalne przy tej technologi,repulsory swobodne poruszanie się na planecie czyli w przód, tył góra, dół i na boki też. Twoja odpowiedź, myślałem że się domyślisz odpowiedzi, po wspomnieniu o napędzie repulsorowym ale się myliłem

 • R2-r2014-07-26 12:03:36

  Ech. Co komentarz zmienia temat. Nawet mi nie odpowiedziałeś. :(

  I taka rada: always look on the bright side of live http://www.youtube.com/watch?v=nNr5nj_NjjQ

 • Fanfax2014-07-26 11:59:04

  Odnośnie tworzenia kanonu, no proszę was napiszę raz i nie będę powtarzał bo to jest straszne. Wy nie Tworzycie kanonu jesteście jego odbiorcami, fanami. No chyba, że właśnie pisze, nie wiem z Karen Travis :D więc albo jesteście fanami akceptujecie albo nie, ale nie Tworzycie go. To straszne, że trzeba takie rzeczy ludziom tłumaczyć :D. To było tyle, nie będędę wam tego tłumaczył od tego są specjaliści.

 • Buczyfer2014-07-26 11:24:16

  Ja też cierpię po śmierci EU ale staram się szukać pozytywów. Inkwizytor mi się podoba i czuję nawet tą klasyczną trylogię. Szturmowcy nie trafiający biegnącego w miarę prosto gówniarza są może i naciągani, ale akcja ratunkowa na Gwieździe Śmierci była chyba nawet bardziej naciągana. No i obiecali nam spójny kanon więc liczę, ze spotkamy jeszcze Ventress która pewnie pozostanie neutralna. Liczę na to :)

 • R2-r2014-07-26 11:21:12

  No, pracują. Ale jaki to ma związek z tym klipem? Nigdy w SW nie trzymali się zasad fizyki to dlaczego mają teraz.

  I powiedz mi fanfax, czy ty się choć trochę interesujesz SW czy nie? Bo taki szeldon przynajmniej ma własne zdanie. A ty zajmujesz się jedynie komentowaniem wypowiedzi innych. Stwierdziłem że kanon jest spoko - źle. Jak mówię że nowy serial ma szansę być spoko - też źle. Jak ludzie zaczynają na coś narzekać - zło. To jakie komentarze możemy zamieszczać - pozytywne czy negatywne? Weź mi chociaż wytłumacz o co Ci chodzi to może się jakoś dogadamy. A nawet jak nie to chociaż zaspokój moją ciekawość. Proszę :)

 • Fanfax2014-07-26 11:07:47

  No więc tak napęd repulsorowy zwany też antygrawitatorem czy też generatorem napędu grawitacyjnego, polecam sprawdzić a potem się wypowiadać :)Polecam książkę "Tam będą smoki" J.Ringo, która pokazuje jak nowoczesna technologia może być odbierana przez prymitywne cywilizacje :) niczym magia. A jeżeli chodzi o napęd repulsorowy, naukowcy już nad nim pracują :P Poważnie sprawdź w necie

 • R2-r2014-07-26 11:04:59

  Fizyka i SW??? To się nigdy nie łączyło więc może sobie latać bokiem nawet w atmosferze. I tak lata za pomocą replusorów więc to tylko głupio wygląda. Gorsze jest to że humor będzie na poziomie "wyrywajmy sobie stery to rozciapkane owoce pobrudzą nam szybę..."

 • RodzyN jr.2014-07-26 10:58:52

  Tie-Fighter zachowujący się jak w przestrzeni kosmicznej, będąc w atmosferze... To jest idiotyzm...

 • R2-r2014-07-26 10:49:18

  Łoł! To wy wiecue że to fikcja?! To już nie wiem przez co macie ból dupy. Co wam do tego co ktoś myśli o kanonie. Przecież i tak każdy czytający SW tworzył swój własny "kanon" jak natrafiał na jakieś nieścisłości albo zwyczajnie coś mu się nie podobało. Nie widzę w tym nic żałosmego. Jeśli nie interesuje was łączenie tego w większą historię to spoko. Napiszcie to jak musicie i opiszcie co wam się podoba a co nie. Ale po co. Lepiej stworzyć własny "kanon` zachowań żałosnych i leczyć kompleksy z dzieciństwa. Przyznaję, jest to zachowanie na poziomie

 • Szeldon2014-07-26 10:28:42

  Biorąc pod uwagę fakt, że technologia w tym uniwersum na to im pozwala, to nie jest to idiotyzm choć głupio wygląda :P fakt :P

 • Rif_2014-07-26 10:13:04

  TIE Fighter latający bokiem... Idiotyzm do kwadratu.

 • Fanfax2014-07-26 09:30:03

  Jeżeli można się wtrącić, to naprawdę brzmi żałośnie :P a jeżeli chodzi o obowiązkowe dogryzanie to stwierdzenie, że to świat fikcyjny to szczyt bystrości ;P

 • Szeldon2014-07-26 08:49:45

  Nikomu nic nie zabraniam, tylko to brzmi żałośnie i tyle :DDD to nic osobistego, stwierdzam tylko fakty :)

 • R2-r2014-07-26 00:22:07

  Kedar >> problem w tym że akurat seria o której mówisz była słaba i pełna naprawdę głupich pomysłów których tu nie przytoczę by nie dać pola do popisu antyfanom EU. Po pierwszej połowie pierwszej książki znikał fajny klimacik i nawet I5 i jego sullustiański przyjaciel wypadali wyjątkowo przeciętnie. Jeśli wzorują się na tym + TCW to może być cięko


  szeldon >>> to zabronisz ludziom mieć własny kanon??? Przecież to świat fikcyjny a nie twarde fakty. Zawsze się powtarza że jak się komuś coś nie podoba to ma nie oglądać. Kolega właśnie to stwierdził i to wcale nie nachalnie, z lekką ironią i nikogo nie obrażając ale i tak trzeba opluć, zgnoić, zgnieść bo... tak mi się podoba. To jest żałosne

 • Kathi Langley2014-07-26 00:09:00

  panowie, jak macie się licytować na banalne inwektywy, to możecie bez świadków, na privie, szybciej dojdziecie do wniosków. To nie pierwsza taka dyskusja w komentarzach, i moglibyście spasować.

 • epizozeur2014-07-25 23:03:16

  Szeldon --> Nie mam pomysłu na riposte, ale sam jesteś żałosny.

 • Szeldon2014-07-25 18:52:16

  " w moim kanonie" :D:D:D:D żałosne

 • epizozeur2014-07-25 18:13:08

  Mogą sobie przekraczać granice ile chcą - to jest nowy kanon jak byście nie zauważyli

 • epizozeur2014-07-25 18:08:02

  Wszystko fajne i mi się podoba oprócz gładkości postaci, ale pewnie się przyzwyczaje.

  Ezra i jego proca - beznadziejne jak zawsze

  Zeb - super

  Trochę się martwie że too może wyjśc podobnie do TCW, a mianowicie na przemian poważne odciniki z dziecinnymi.

  W moim kanonie Luminara zgineła podczas rozkazu 66 - I KONIEC!!!!

 • Slavek_82014-07-25 17:38:06

  Tak bardzo kupili mnie tym motywem ze stroną SienarFleetSystems... :D a jeszcze kilka dni temu sprawdzałem czy nic się tam nie dzieje

 • Nild2014-07-25 16:38:18

  Dhugg > Zdajesz sobie sprawę, że poza reżyserem istnieje także taki zawód jak scenarzysta? A zresztą...i tak każdy wie lepiej ;P

 • Kedar2014-07-25 16:37:11

  Nild > W sumie to nie znam tak dobrze EU, czytam tylko książki, komiksy sa dla mnie trudniej dostępne ze względów finansowych i nawet nie znam fragmentu tego co istnieje. Faktycznie przesadziłem ze stwierdzeniem, że każdy Jedi porzucił miecz, ale nie obnosili się też z ich posiadaniem. Głównym celem mojej wypowiedzi było przede wszystkim zwrócenie uwagi na to, że cały serial z każdą nową informacją jest coraz większa kopią wspomnianej przeze mnie serii.
  W czym problem że spotykają C3PO i R2D2? Te droidy są bohaterami całej serii od samego początku jej istnienia i wszyscy wiedzą, że coś musiało się z nimi dziać między ROTS i ANH.
  Zapomniałem tez wcześniej napisać, a może w tym trailerze to jest podstawiona Luminara? Taki mały przekręt Palpatina, żeby zwabić chociaż część ocalałych Jedi i się ich pozbyć ostatecznie? (Wiem, że to mrzonki, ale zawsze to jakaś dodatkowa teoria, nie będąca narzekaniem)

 • Bazy2014-07-25 16:09:06

  meh

 • Szeldon2014-07-25 15:53:44

  A w którym momencie gwiezdne wojny były oryginalne, zawsze z czegoś zżynały i taki ich urok

 • Dhugg2014-07-25 15:52:12

  Nild>> Dokładnie! Są granice, które Kapelusznik właśnie przekracza

 • Nild2014-07-25 15:25:32

  Hm. Póki co brak info o komiksach ze strony Marvela na SDCC. Może się to zmieni jeszcze?

 • Alex Wolf2014-07-25 15:08:35

  Świetne, witaj wesoła przygodo :)

 • Nild2014-07-25 14:42:44

  Każdy trailer, każdy news to okazja aby marudzić. Wy chyba chcecie aby to nie wyszło, aby Was kopać po jajach i wtedy z zadowoleniem powiecie: "A nie mówiłem!". Nie sugeruję aby być pelikanem i łykać wszystko...ale są jakieś granice, prawda?

 • thx11382014-07-25 14:39:43

  EU[*] ... a teraz je odkopią i ożywią, po części...

 • chowder2014-07-25 14:20:17

  Przecież jej śmierć nigdy nie była pokazana w filmach więc o co wam chodzi

 • Lubsok 22014-07-25 14:14:44

  Ech, po prostu żenada żenadę żenadą pogania. Animacja to spory krok wstecz względem TCW, wystarczy porównać C3PO z obu seriali, ten z Rebels to jakaś tragedia. Ale największe WTF to Luminara. Skoro jest Jedi to czy szturmowcy nie powinni odrazu jej zabić? Po cholerę ją zabierać do więzienia, z którego zapewne uwolnią ją główni bohaterowie i szturmowcu znów wyjdą na idotów? Zapowiada się beznadzieja gorsza od TCW.

 • Nild2014-07-25 14:12:59

  Kedar > Dzień dobry! Właśnie obudziłeś się w świecie w którym wszystko już było i wszystko widzieliśmy...gdzie przespałeś ostatnie 50 lat?
  Czemu Inkwizytor ma tutaj niszczyć cokolwiek? To nawiązanie do EU...
  Każdy Jedi porzucił miecz po rozkazie 66? Mam Ci wypisać listę Jedi z EU, którzy tego nie zrobili? Jesteś widzę zafascynowany Nocami Coruscant, ale Jax Pavan, to nie każdy Jedi. A nawet jeśli by nasz przyjaciel z Rebels się go pozbył...to mógł skonstruować później kolejny?
  Nie czytałem całej trylogii Nocy...ale jak taka sala miałaby działać? Dotąd spotykałem się z ukrywaniem swoich mocy, albo ćwiczeniem używania ich tak aby pozostać niezauważonym. Tak czy siak, użycie Mocy może być wykryte, owszem...ale bez przesady, Palpatine nie rozstawił na każdej planecie osób czułych na Moc medytujących czy ktoś czasem nie używa zakazanej staroświeckiej magii...W końcu to nie działa tak, że Jedi rzuci Mocą kamieniem na jednej krawędzi galaktyki, a na drugiej będą o tym wiedzieć ;P

  Klimat samego filmiku całkiem ok, walka za to średniawa...chyba za bardzo nawiązują do OT ;)

 • Szeldon2014-07-25 14:06:23

  Sala, żeby nikt nie wyczuł użytkownika mocy :P i dlatego to poszło do piachu :P

 • Szeldon2014-07-25 13:57:21

  "O paczcie spotkają C3PO i R2D2 - jak ORYGINALNIE! Ręce opadają." kolejny raz LECZCIE SIĘ!!!! nie wiecie czego się czepiać

 • Szeldon2014-07-25 13:56:44

  Teksty, że niepotrzebnie kasę wydałem, ludzie LECZCIE SIĘ!!!! to już jest CHORE!!!!

 • Slavek_82014-07-25 13:46:42

  @Craccus - myślę, że to specjalny zabieg, żeby wyglądały bardziej jak w OT ;]

 • Kedar2014-07-25 13:46:39

  Sam koncept Rebeliantów mi się podoba, ale to jest totalne zerżnięcie i do tego zepsucie wszystkiego co najlepsze w serii Noce Coruscant Reaves`a. Przynajmniej mam takie odczucia od pierwszych informacji i z czasem prezentowania kolejnych informacji i bohaterów. Twi-Lekanka wrażliwa na moc, rycerz, niedoszły padawan, wszytko było w tej serii i do tego dużo bardziej rozszerzone, powiązane z trylogią prequeli, dylogią Medstar, opisują początki rebelii na Coruscant, jeszcze jako drobny ruch oporu. Rebelianci niszczą to wszystko przez samą postać inkwizytora i używanie mieczy świetlnych, których Jedi pozbywali się po O66... W "Nocach" szkolili padawana w tajemnicy, stworzyli specjalną salę treningową, tak przystosowaną żeby nikt nie wyczuł użytkowania mocy, ciekawe czy w Rebeliantach też tak będzie, jeśli nie, to serial powinien się skończyć po pierwszym odcinku, bo zostaliby bez problemu wykryci i zabici, przez jeszcze kręcące się wszędzie klony, które były dużo skuteczniejsze w zabijaniu niż późniejsi szturmowcy ochotnicy. Pożyjemy, zobaczymy, mam nadzieję że nie zniszczą tej atmosfery ruchu oporu i da się to oglądać.

 • Quarior2014-07-25 13:46:33

  Z jednej strony pościgi w kosmosie a`la TESB, z drugiej proca laserowa(?), z animacją zrobili chyba krok do tyłu, no i ogólnie wiem, że ten serial będzie ssał co najmniej tak bardzo jak TCW. Czyli podsumowując - prawie mnie to obchodzi.

 • Craccus2014-07-25 13:21:05

  dziwnie wyglądają strzały z blasterów/działek- jakby nie świeciły, a były tylko pisakiem maźnięte...

 • LORD_VADER2014-07-25 13:02:14

  No już zaczyna się sranie na stary kanon. Luminara zginęła w Star Wars: Republic 82: Hidden Enemy, Part 2.

 • Vintress2014-07-25 12:06:58

  Przecież Luminara zginęła w Rozkazie 66!! Kogo jeszcze ożywią? Qui-gona? Windu? Boże.

  A na wygląd C3-PO odstrasza. Jego ręcę ruszają się za swobodnie...

 • ShaakTi11382014-07-25 12:04:19

  Nestor, czy Twoja żona wchodzi czasem na Bastion? :P

 • Slavek_82014-07-25 12:03:26

  Wow, jeśli brać pod uwagę stary kanon, to na palcach jednej ręki można policzyć kto właściwie zginął podczas rozkazu 66. :P Ale przyznam, że fajnie byłoby zobaczyć, jak Inkwizytor masakruje Mistrzynię - coś, czego nie pozwolili zrobić biednemu Grievousowi przez całe TCW.

 • Nestor2014-07-25 12:01:19

  Tą rudą bym szarpał mimo wieku.

 • Czysty2014-07-25 11:42:22

  Po tym zwiastunie zapowiada się trochę lepiej niż TCW, do tego jak nie będzie pitolenia o klonach i nie będą przesadzali z mowami o bohaterstwie, przyjaźni, sprawie itp to może okazać się niezłe.

 • LORD_VADER2014-07-25 11:32:59

  O paczcie spotkają C3PO i R2D2 - jak ORYGINALNIE! Ręce opadają.

 • Rif_2014-07-25 11:32:26

  Ciekawe kogo jeszcze ożywią. Przepraszam. Przecież nikt nie zginął, bo wszystko co wydano pod szyldem Lucas Books jest niekanonicznie. Niepotrzebnie kasę wydawałem.

 • SroQ2014-07-25 11:20:35

  Poza taką sobie warstwą graficzną obydwa trailery sa obiecujące. Inkwizytor nie jest pipą w stylu Grievousa z TCW, a postać Zeba kradnie całe show póki co.

 • Cad Bane2014-07-25 11:18:17

  Trailer naprawdę fajny, ale ta walka naprawdę fatalna..

 • RodzyN jr.2014-07-25 10:14:24

  Luminara niech sobie będzie, ale walki na świetlówki dalej tak samo sztywne jak w TCW + te wyginające się miecze :/

 • Szeldon2014-07-25 09:01:30

  Muszę przyznać, że nakręcam się na ta bajkę lol :D

 • ShaakTi11382014-07-25 08:51:25

  Nowy trailer robi o wiele lepsze wrażenie niż poprzedni (Zeb!). Ale ta Luminara...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..