TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Ewok upił się „Żywcem” i wylądował na bruku

2014-07-26 20:39:08

Plaga alkoholizmu i mocniejszych używek w Starwarsówku zbiera swoje żniwo. Niestety tym razem mamy też polski akcent w kolejnej tragedii. Jak to mówią, jak się naważy piwa, to trzeba je wypić. Czasem nawet bardzo dosłownie. Paul Grant, który grał jednego z Ewoków w „Powrocie Jedi” (podobno też zastępował w jednej ze scen Kennego Bakera w roli R2-D2, pojawił się też w „Harrym Potterze”, „Legendzie” Ridleya Scotta, „Willow” i „Labiryncie”) niedawno odkrył, że jest uzależniony od alkoholów i kokainy, a także prostytutek. Co gorsza, jego ulubionym trunkiem okazał się być polski lager – „Żywiec” (wg „Mirror”). Ale nie ograniczał się tylko do koko, wciągał nałogowo też crack, heroinę, a nawet tabletki na receptę. Zapijał to piwem, najczęściej przeterminowanym, bo tańsze! Niestety wtedy często zamieniał się w nieprzyjemnego i agresywnego typka.Jego życie wydawało się być udane, kreska za kreską, piwko za piwkiem, ale skończył na ulicy. Stracił dom, rodzinę, samochód, pieniądze, samochód sprzedał by mieć na dragi, a 47-latkowi do emerytury jeszcze daleko. Żona nie chce go widzieć, pieniędzy też nie dostaje za dużo.

Aktor wylądował na ulicy. Miesiąc temu znalazła go 22-latka Chloe, która nie uwierzyła mu, że jest gwiazdą filmową, a nie zwykłym menelem. Chciała jednak pomóc biedakowi, który jak myślała sobie coś ubzdurał z aktorstwem. W domu sprawdziła w Internecie i okazało się, że jednak mówił prawdę. Dziewczyna i jej chłopak postanowili pomóc Ewokowi. Paul Grant stwierdził, że chciałby zmienić swoje życie, ale nie wiadomo czy starczy mu sił. Niestety ofert pracy dla niego w Hollywood nie ma.

Swoją drogą sprawa zdjęć z „Żywcem” wywołała kontrowersje także w Polsce, bo oburzył się koncern produkujący to piwo. Każda reklama jest dobra, ale gdy „Mirror” pisze o mocnym, tanim i przeterminowanym piwie i lądują zdjęcia polskiego browarku to uderza to w markę.

Dla poprawienia humorów mamy coś z Epizodu VII. Otóż wszystko wskazuje na to, że na planie rozwija się gorące uczucie między dwójką głównych bohaterów, czyli Daisy Ridley i Johnem Boyegą. Jeśli Abrams chciał, by była chemia między ich postaciami, to ma to gwarantowane. Ciekawe, czy jak J.J. okaże się być dobrą swatką to zaproszą go na ślub. Ci, którzy śledzą twitty tej dwójki wiedzą, że dość szybko się ze sobą dogadali i spędzają razem mnóstwo wolnego czasu. Ale ostatnio John wrzucił na swojego Twittera zdjęcie i podpis, że życie zmienia się bardzo szybko, a chwile takie jak ta będzie szanował do końca życia, no i cieszy się, że nie musi przez to przechodzić sam. Z czasem zobaczymy, czy wyjdzie z tego coś więcej.

TAGI: alkohol (17) Daisy Ridley (240) John Boyega (234) Plotki (1203)

KOMENTARZE (2)

 • thx11382014-07-26 23:27:29

  popadl w nalog bo nie zniosl wiesci o upadku EU

 • Lord Bart2014-07-26 20:59:07

  4-pak Żywca made by UK - 4 funty ~21PLN
  4-pak Żywca made by PL - ~12PLN
  4-pak Żywca made by CN - 49 juanów ~24.50

  Tak dla porównania. Nie wiem po co to napisałem tak naprawdę :P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..